Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb

Odszkodowania za transformator na działce budowlanej

Polecane posty

Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb

jak w temacie, czy ktoś spotkał się może z kwestią uzyskania odszkodowania za słupy/transforamtor stojące bezumownie na działce? Przez moją działkę idzie linia elektryczna, dwa słupy i transformator Słyszałem że istnieje realna możliwość uzyskania od dostawcy energii odszkodowania za obiekty istniejące na działce Podobno są kancelarie które się specjalizują w tego typu sprawach Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooorva up to
potrafisz napisać a googli obsługiwać nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpuu
są takie kancelarie, wszystkiego się u nich dowiesz, istnieje realna mozliwość uzyskania odszkodowania, tylko mało ludzi o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home end
oczywiscie,ze tak-ale musisz miec prawnika-moim tesciom postawili na działce cos takiego-ale szwagier wział sprawy w swoje ręce-i teraz maja sprawe i szykuje sie spore odszkodowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaraczowa 24444444444
pierwsze co robisz w takiej sprawie to idziesz do sądu. piszesz pozew, pozywasz firme . Nic prostszego, ale wymaga duzo nerwow, troche kasy, sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb
kiedy próbowałem się czegoś dowiedzieć u mojego dostawcy to powiedzieli ze nic się nie należy i koniec. Tak sie teraz zastanawiam bo chce tę działke ogrodzić i nie wiem co mam robić, ogrodzić działke razem z transformatorem czy zrobić kolanko i nie mieć go na swojej działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home end
nie rób zadnego kolanka-powinienes dostac pismo,że chca postawic skrzynke-i się do niego ustosunkowac -a tak zgłaszasz sprawę-co jesli dostawca postawi sobie kolejne na twojej działce-będziesz systematycznie zmniejszał wielkosc działki-walcz - czym predzej zgłaszaj na policje i do sadu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj sie efrf
chyba do roku 1992 mogli sobie stawiac gdziekolwiek, a po tym okresie nie wolno im i sporo ludzi egzekwuje kase Mój znajomy tez pisał do enegrii i wkoncu dali mu spory upust Sama jestem ciekawa poniewaz mam słup z telekomunikacji i pół osiedla u siebie także chyba prawnik to załatwi podeprze sie paragrafem,Jesli coś bedziesz wiedział daj znać pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhukjhuikjhuji
przeciez to tak jakbyście wynajmowali kawałek ziemi nie waszej i liczyć sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcze
pisac pisam i nachodzić , masz prawo i żadnej umowy znikim nie zawieerałeś także negocjuj odszkodowanie z nimi trzeba walczyć!!! nie odpuszczać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaraczowa 24444444444
dziwne ze Ci znac nie dali bo Twoja zgoda jest wymagana :O, nie sluchaj co mowia bo kłamią jak z nut. Nie maja prawa na Twojej posesji budowac sobie niczego bez Twojej z gody, do sądu ztym dostaniesz odszkodowanie ze hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb
pracuje za granicą i jak ogrodzę całą działkę i mnie nie będzie w kraju to jak oni wejdą to tego transformatora, z tego co widzę to przynajmniej raz w tygodniu coś tam grzebią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb
działke mam od rodziców a oni od dziadków tak ze nie mam pojęcia kiedy to tam postawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaraczowa 24444444444
ale jak to jest ze pozwoliles zey Ci cos tam postawili? :O Przeciez tego sie nie stawia w 3 dni. Jesli ktokolwiek wlazl by Ci na dzialkę i chcial cos grzebac, to dzwon jak normalny czlowiek na policje, nikt bez Twojej zgody nie ma prawa przebywac na Twojej posesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaraczowa 24444444444
skoro działke dostałeś, to dowiedz sie czy przypadkiem rodzice lub dziadki nie podpisali czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb
w sumie to mi tak bardzo na tym odszkodowaniu nie zależało, ale jak poszedłem się czegoś dowiedzieć w zeorku to pełniący obowiązki kierownika tam jakiś BURAS powiedział ...czy przyszedłem by sobie prąd podłączyć czy sie z nimi sądzić...I od tej pory powiedziałem sobie że im nie daruje i jeśli mi sie coś należy to jak bede miał chwile czasu to sie trochę poszarpiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb
rodzice nic nie podpisali a dziadki nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb
ale to było stawiane w tych czasach że sie nikogo nie pytali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb
sporo na internecie można o tym poczytać ale jeszcze nikt nie napisał że udało mi sie dokopałem im do tyłka. Jedni piszą ze sie coś należy inni że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaraczowa 24444444444
najlepiej jak bys poszedl do kancelarii po porade po prostu..i tam wszystkiego sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto jest tak że wczesniejsi własciciele wydali zgode i pieniadze za to! a późniejsi sie sądują dlatego tak trudno o wygraną w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zakłady podzieliły sie na obrót i dystrybucje. Teraz musisz dobrze trafić by wiedzieć od kogo co oczekiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOLD GROUP
Chętnie pomogę w odzyskaniu odszkodowania za służebnośc przesyłu, 100% gwarancji, proszę dzwonić 506 446 064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian_marchel
Jeśli chodzi o służebność przesyłu to trzeba się śpieszyć, bo miłościwie nam panujący chcą zmienić przepisy, także właściciele nieruchomości będą mogli pomarzyć o odszkodowaniu. Takimi sprawami dobrze zajmuje się firma z portalu www.nihil-obstat.pl . Polecam ich! Zawodowcy, doświadczeni prawnicy, którzy na służebności zjedli zęby. Miła i konkretna obsługa, bez ściemniania. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiuuu
a wygrali już dla Pana jakąś sprawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastia_marchel
wygrali za linie SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiuuu
zadowolony Pan był z Nihil Obstat ? polecił by Pan ich ? na co trzeba zwracać uwagę przy współpracy z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhon
u mnie działali dobrze. Nihil Obstat moge polecić. Co prawda długo to trwało ale najważniejsze, że kasa się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemop
załatwili mi odszkodowanie za ciepłociąg. dobrze im poszło ale biegły nie przyznał zbyt wielkiej kwoty a sędzia poszedł mu na rekę. niemniej mogę polecić Nihil Obstat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkas
rozmawiam z nimi co do zajęcia się moimi sprawami. już na tym etapie wygląda to dużo lepiej niż w innych kancelariach. może skorzystam z ich usług. narazie piłka jest w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×