Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

czesc dziewczyny, ja na razie tylko na chwile bo od rana jakos nie do zycia jestem. Ale jak sie ogarne to moze bedzie lepiej. Angielska pogoda nie nastraja. ;/ Ja mam wozek nuna pepp kolor malinowy, choc chcielismy fioletowy ale nie ma go. Widzielismy go wczesniej tylko na zdjeciach, znajoma miala czarny. Ale od razu bardzo spodobal sie na ten wozek. Dalismy za niego 659zl. Ale widzialam na allegro ze sa teraz okazje cenowe, ale ja szperalam w calym necie bo roznice w cenie byly znaczne. Byl jeszcze model 2011, gdyby nie kolor na ktorym nam zalezalo to wiem ze kupilabym model 2011, a nie 2012. Jakby ktoras chciala to pisac adresy moge zrobic i powysylac zdjecia i napisac cos wiecej, jak macie jakies pytania. Rozwazalismy rowniez sama spacerowke mamas&papas luna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moge się dołączyć? Ja bedę miała drugie maleństwo 24.03.2012. Piersze tez małe jeszcze -1,5 roczku, trochę będzie ciężko, ale tak się zdarzyło i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr super, że dołączyłaś:) A jak myslicie jaki jest lepszy wózek: z obrotowym kołomi czy raczej nie? Mi sie strasznie nie podobają te obrotowe koła, ale dużo mam sobie chwali właśnie takie modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Lusesita. póxniej się dopiszę Pszczółka, czy doktor Pietrasik, to ten sam, co przyjmuje rownież w Medicoverze? Ja rodziłam perwszego na Inflanckiej i drugie też raczzej tam. Najważniejszy argument to zznieczulenie za darmo, ale teraz sa już tez ponoć sale poporodowe fajne, bo ja byłam jeszcze na starym oddziale i tam była jedna łazienka z jednym prysznicem na cały korytarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Eh z tymi mdłościami, juz dawno miały sie skonczyc , a tu z rana znów mnie scigło z wymiotami, naszczescie mało bo przecież pusty zołądek, ale myslałam ze jak drugi trymestr to będzie spokoj, a ja może i z samopoczuciem lepiej to spanie mnie męczy bardziej niz na poczatku. My wczoraj wymyslalismy imiona, bo do brzucha juz mówimy dzidziusiek:)) no i z przekonaniem że chłopak , a co bedzie to może sie za tydzien okaże. u nas jak chłopczyk to będzie Sebastian, a dziewczynka Natalia. powiem Wam że jak ostatnio ubrałam te spodnie ciążowe to juz brzuszek całkiem inaczej wyglądał, juz tak naprawde ciążowo sie czułam, aż dziwnie, ale fajnie:)) cięzko mi sie zebrac z rana do czegokolwiek, a tu w sobote ide pierwszy raz do pracy po urlopie i tzreba wstac o 6, oj będzie cięzko, no i będe musiała wkoncu pewnie ogłosic wieści wszystkim, troche mam stresa:) agbr witamy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie co dzień coś sie zmienia , wczoraj zmieniłam lekarza na prywatnego. W zasadzie to z inwencji teściowej bo ona mówi że co to za lekarz że ja mu mówiłam że jestem po poronieniu a w karcie tego nie zaznaczył. No i porobiła pare telefonów, wypytała, i teraz ide do nijakiego Ananicza- najlepsze w tym t o że skądś to nazwisko kojarze. Ponoć otworzył niedawno nowy gabinet w nowo wybudowanym lokalu i jego gabinet wygląda kosmicznie- sprzęt najnowszy jaki może być. Wizyta prywatnie u niego 100zł, usg 3d czy tam 4d 250zł , a w tych 100zł juz wliczone usg za każdym razem ponoć robi. Także nie jest źle. No i do tego pracuje u nas w mieście w najlepszym szpitalu położniczym bo wojewódzki jest beznadziejny ponoć. Ponoć to też ważne właśnie żeby w szpitalu pracował ...no ok. No i na wizyty nie trzeba czekać Bóg wie ile. Z NFZ umawiałam sie 4 tygodnie temu na poniedziałek a do niego wczoraj na wtorek. Już sie nie moge dosłownie doczekać, najbardziej cieszy mnie ta wizyta we wtorek bo jest o 19 15 czyli mój będzie już po pracy i pojedzie ze mną :D Co do ciąży to też mi sie marzy już żeby dzidzia była przy nas, a tu tyle jeszcze czekania. A z imion to dla chłopca mamy nieodwołalnie Filip, a dla dziewczynki to nie mam zielonego pojęcia. Do każdego mam jakieś "ale". Coś czytałam ze pisałyście też o wózkach. Mam taką opcje że mam siostre w Anglii i rozmawiałam z nią że jak chce moge wybrać sobie jakiś wózek przez internet a ona mi go prześle, w Anglii nie mają podatku na rzeczy dla dzieci także są o wiele tańsze. Ubranka i jakies tam inne sprawy dziecięce już mówiła że mi pokupuje bo tam po prostu taniej. Ale co do wózka to nie wiem. Jeśli będzie taka opcja że ja ten wózek będę miała jak zobaczeć pierw na żywo w Polsce to ok ale jeśli tylko tak na czuja to nie do końca jestem przekonana. Kupowac coś co ładnie na stronie wygląda to nie to samo musi być co na żywo. No ale zobaczymy. A co do koloru jak będzie dziewczynka chciała bym fioletowy, w sumie nie wiem może i dla chłopca pasuje? A tak to dziś sprzątam, masa sprzątania. Ale pierw troche sie zrelaksuje przed komputerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka dzięki za powitanie. A propos mdłości nie chce Cię straszyć, ale w pierwszej ciąży miałam do 16 prawie 17 tygodnia. Teraz 11 tydzień i dalej mam sporo. tylko, że teraz odkryłam proszki imbirowe (imbir świeży już mi obrzydł) - mama mammarin i to rzeczywiście pomaga. Przynajmniej wymiotuje mniej, ale ciągnie mnie całymi dniami, a wieczorami już szczególnie. Jezeli mogę wtrącic swoje 3 grosze do wózków, to ja akurat polecam wózki 3 w1. Olinek pisała, że jej się nie sprawdził i że dużo błędów przy pierwszym dziecku. Ja tez mam pare rzeczy, które były niewypałem, ale drobne raczej. Myślę, że nie ma co mówić o błędach za dużo, bo to jest składową wielu rzeczy - i tego jakie bedzie nasze dziecko i na przykład w przypadku wózka gdzie się mieszka. Ja mieszkam w Warszawie, ale na obrzeżach. Nie mam porzadnych chodników, często trzeba zjeżdżać na pobocze na żwir. U mnie wózek na kołach niepopompowanych nie sprawdziłby się zupełnie. Ja miałam polską "podróbkę" Emaliungi - Roana. Oczywiście Emaliunga jest o niebo lepsza, ale cena była odstraszająca - cos bliżej 4 tysięcy za komplet i stwierdzilismy, że to przegięcie. Ale Roan nam się sprawdził i gondola - bardzo duża - i spacerówka - akurat pierwsze spacery w spacerówce przypadły na jesień i zimę - więc normalna spacerówka nie dałaby rady. Teraz mamy spacerówke espiro i na kostce prowadzi się super, ale u mnie wterenie masakra, na piachu nie idzie w ogóle.A spacerówki na dużych kołach nie chciałam kupowac, bo wydawało mi się bez sensu kupowac drugi wózek na dużych kołach, chodziło o miejsce w bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agbr, tak dr Dariusz Pietrasik, on także przyjmuje w Medicover. Ja do niego jeżdze do szpitala Medicover na Wilanów. Uważam, że warto, bo jak dla mnie jest dokładny, mily i zyczliwy. Wcześniej chodziłam do wielu ginekologów, bo mialam różne problemy z jajnikami, hormonami i owulacją. Ta ciąża do dla mnie w sumie mega niespodzianka i kompletnie z zaskoczenia. Jeszcze 3 msce temu sie wypłakiwalam, że jakby co, to nawet in vitro. Dzis mialam to USG prenatalne-część pomiarową. I tu mega pozytywne zdziwienie, bo Pan dr mnie pamietał, przyjął bez kolejki i zbadał. Dzidzia ma już 57mm. A właściwie ON ma, bo Pan dr powiedział, że to chłopak :-D Wiercił się, krecil, machał i nożkami i rączkami:-) Ze szczęścia, to aż się poryczałam. Następna wizyta za 7tyg. Wtedy też można filmik nagrać na płytkę. Cena 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, ta Pani dr z wczoraj nazywa się Aneta Zamojska. Mloda, mila, dla mnie sympatyczna. Ja się zdecydowałam na ten szpital na Inflandzkiej. Ja mieszkam na Białołęce, więc nawet blisko. Tak, spis taksowek, to dobry pomysł. Co do poznania sie na porodowce bedzie ciężko, bo ja niby mam termin na 11.03, ale marzy mi się 08.03- taki prezent na dzień kobiet :-D Dziś po pracy idę kupić do Smyka coś mega niebieskiego:-D Co do wózków itd, to pewnie cos uzywanego, bo z tego dzieci szybko wyrastają. Fakt, wózki za 2-3tys sa super, np Maxi Cosi, ale to poza moim finansowym pułapem. ale jakby mnie było stać, to czemu nie. Moja dzidzia pomiary ma okej i mam nadzieję, że Wasze równiez też takie będą mialy. Martwi mnie to moje ciśnienie. Lekarka chce mnie na zwolnienie wyslac, ale ja muszę jak najdlużej pracować. Myślę nad testem PAPP-A. Robiła może któras z Was? Koszt np w Novum to 500zl. Dużo:-( Może wiecie, gdzie w Wawie można taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamajaa gratuluję chłopaka :)a w którym tygodniu jesteś dokładnie? taż byśmy chcieli chłopca. A co do imion to dla chłopca mamy Szymon, Jan, Antoni,, a dla dziewczynki Izabela lub Klara. Ale dziewczynę trudniej będzie nam nazwać bo nie jestem przekonana do żadnego imienia. ja się też biorę trochę za sprzątanie, ale raczej na raty żeby się nie przemęczać bo mi nie wolno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamajaa u nas Pappa kosztuje 90zł i ja je będę robiła 12 września, po usg genetycznym wyszło, że wszystko jest ok ale dla spokojności chyba zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamaja ale super wieści z rana!!!! Strasznie sie ciesze :) Jej ale masz super że znasz już płeć, też bym już chciała :) Do tego dzidzia ma już prawie 6cm...a w którym tygodniu jesteś?? Ja to nie wiem jaki wózek wybrac jak was czytam raz myśle że 3w1 są dobre raz że może nie, ale chyba taki kupimy bo w sumie też te duże kółka nam sie przydadzą, szczególnie na mazurach :) Ciekawa jestem czy ten mój nowy gin zasugeruje mi usg genetyczne itd, cieeekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
ja robiłam test PAPP_A u mnie kosztowało 200 zł Wy tak o tych wózkach, a ja jeszce wogóle sie nad tym nie zastanawiałam, pewnie mnie najdzie na końcówce ciąży. narazie jakos o zakupach wogóle nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Kejtii ty młodziutka jestes to lekarz może ci nie sugerowac dokładniejszych badan genetycznych, jak na usg wyjdzie wsyztsko oki, to najczesciej sugerują kobietą po 30 w pierwszej ciąży lub jak w rodzinie były jakies choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Można się do Was przyłączyć ?:) Mamą mam nadzieje pozostanę po raz drugi :) Niestety poprzednio miałam poronienia więc teraz bardzo się boję o moją kruszynkę , tym bardziej że mam plamienia od wtorku niby małe ale jednak...usg nic złego nie wykazało, serduszko biło wiec staram sie myslec pozytywnie... termin mam na 26 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka maja - oj to zazdroszcze pana doktora. Ja w poprzedniej pracy miałam abonament w Medicoverze i to był najlepszy lekarz do którego trafiłam. Ale w pewnym momencie przeniósł sie do Medicoveru na Inflancka i to było dla mnie za daleko, bo mieszkam przy Puławskiej. Ale żałowalam bardzo. Teraz mam abonament w Lux medzie i tam prowadze ciążę. Ale na USG wybieram się do tego słynnego Roszkowskiego - tak mi poleciła moja ginekolog, bo juz 35 lat mam skonczone i że on jest najlepszy to w razie co wykryje. A dlaczego chcesz robic test Pappa? moja lekarz która mi prowadziła pierwszą ciąże, namawiała mnie na badania prenatalen od razu, bo test Pappa to taka gdybologia, jak się wyraziła. Ale nie zdecydowałam się na nic, USG prenatalne wyszło dobrze - też w szpitalu Medicoveru robiłam i bałam się poronienia po amniopunkcji. U mnie też obie ciąże to małe cudy. Z pierworodnym staraliśmy się półtora roku i juz biegalismy po klinikach. W jedej lekarz nam powiedział że tylko in vitro. Nigdy nie zapomnę nastroju, w jakim wtedy wracalismy do domu. W drugiej nam chcieli robić inseminację, zaczelismy się do niej przygotowywać, tylko na wakacje jeszcze chcilismy pojechać. no i pojechaliśmy do Rzymu, a tam niespodzianka - okazało się, że leciałam już w ciąży. A teraz to już totalnie - w ogóle nie wiemy jak to się stało. Myślałam że już nie zajde nigdy w ciążę, więc nie uważaliśmy za bardzo, ale trochę niby omijalismy dni płodne. Jak widac mocno niedokładnie. Ta ciąża to jak grom z jasnego nieba, ale cieszymy się, bo tak to byśmy się może nie zdecydowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no możliwe że będzie tak jak mówisz, już sie nie mogę wtorku doczekać :) Mam nadzieje że dzidzia będzie duża i będzie machała z monitora do nas , pewnie już przez brzuch będzie też robił bo będę wtedy w 14 tygodniu także chyba już można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to wg OM 13w5d, a wg USG: BPD 17mm-12,6tyg CRL-57mm-12,2tyg Ja ten test PAPPA tak sama chciałabym, ale czytałam w necie, że u niektorych osob wyszedł źle, stres przez całą ciąże a potem ok, a bylo ok, a u innych odwrotnie. Bo on może być błędnie dodatni lub błędnie ujemny. A biopsja lub amniopunkcja to bardzo inwazyjnie juz. W Novum w wawie test+USG=700zł, a w Multi Med test+USG=600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno kupie wózek 3w1. Kurcze jak piszecie o tych badaniach to się zaczynam stresować, bo ja nic takiego nie robiłam. USG, a potem na badania zwykłe w laboratorium dostałam skierowanie i tyle jak narazie. Ja mam 24 lata. Stresuję się bardzo a czas do następnej wizyty strasznie się ciągnie. pszczolkamajaa w którym jesteś tygodniu? Ta płeć to tak juz napewno czy jest jakiś procent niepewności? Sama się zastanawiam kiedy my sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) m jak mama84 bardzo się cieszę, że z dzidzią wszystko ok, miło się czyta o takich fajnych przeżyciach, ja już nie mogę się doczekać widoku mojego bobaska na usg. Mam nadzieję, że badania na toxo wyjdą Ci teraz dobre. Olinka widzę, że nadrabiasz zaległości kochana w pisaniu:) to fajnie, że znów się odzywasz:) co do twojego synka ja bym Ci proponowała bliżej porodu albo ugadać się z jakąś dobrą koleżanką, ale popytała znajomych czy ktoś ma zaufaną nianię, albo umówiła się z teściami czy rodzicami czy jak się już zacznie akcja porodowa czy mogli by przyjechać pomóc w opiece nad synkiem kiedy twój m będzie z Tobą w szpitalu. agbr witaj, rozgość się u nas:) powiem wam, że wasze opinie odnośnie wózka są dla mnie bardzo ważne, szczególnie mam, które już wypróbowały te sprzęty:) ja też z tytułu nianiowania jeździłam wieloma wózkami, ale żaden nie był jakiś super. Wiem tylko tyle, że w przypadku gondoli sprawdzają się koła pompowane bo dziecko śpiące jest dobrze amortyzowane. Już nie jestem taka pewna czy chce wózek 3w1 bo w sumie macie racje, że te spacerówki są z ciężkim stolarzem z gondoli i zwykle wielkie i brzydkie, a przecież spacerówka będzie nam najdłużej służyła. Zwrotne koła też są przydatne ale takie, które w każdej chwili można zablokować, bo czasem to bartdziej przeszkadza niż pomaga:) Co do imion my z m nie bardzo może my się zgrać jemu podobają się inne imiona niż mnie, dlatego poczekamy chyba na informację, kto tam u mnie zamieszkał wtedy będzie łatwiej podjąć decyzję. ja dziś w planach mam wielkie sprzątanie i przenoszenie rzeczy na mieszkanko wynajmowane, także życzę wam miłego dzionka i dobrego samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, tez mam troche obaw co bedzie jak zaczne rodzic np w nocy, bede musiala organizowac nie tylko siebie ale i corke. Plan wstepny jest taki ze bedzie z moja mama, mam malego brata, moja corcia go uwielbia on ja tez, wiec mam nadzieje ze jakos przetrwamy te rozlake jak pojde do szpitala. Przy porodzie corki bylam w szpitalu 5dni, porod mialam wywolywany. Teraz zobaczymy czy kolejnemu maluchowi bedzie tak dobrze w brzuchu mamy ze beda musieli go wywolac czy bedzie mu sie spieszylo na swiat. Olinek, Moja panna urodzila sie z waga 3900 wiec od poczatku lekka nie jest, ma apetyt to je teraz wazy 10 moze troche wiecej nawet. Mam brata ma 2,5 roku i wazy 12 kg tylko on wlasnie z tych niejadkow taki sucharek ;) Co do wozka, to przejrzalam internet ze podrozal, jak kupowalismy to glownym sklepem byla tosia.pl matama.pl i to co na allegro. Pisalam do sprzedawcow w sklepie bodajze do sklepu bociek i zaleznie od koloru oferowali dodatki w dobrych cenach za cene 679 jakos oferowali gratis parasol ale to bylo przy innych kolorach. Promocje byly czasowe wiec warto wczesniej napisac co oferuja za jaka cene niezaleznie od tego co widnieje na allegro. W standardzie jest wozek i uniwersalna folia do wozka, nieoryginalna o nuna pepp. My dalismy za niego 679zl z przesylka. A teraz to i 760 za to samo, ale widze ze bezowy kolor potanial mozna znalesc nawet i za 560 ale pewnie dlatego ze jasny=nie schodzi.Ale z tego co pamietam i tak kupilam u innego sprzedawcy, jesli ktoras bedzie chciala to odnajde u ktorego. W modelu 2012 jest gumowy podnozek ja tam zadnej roznicy nie widze ze on jakis tam gumowy -wypchany mial byc ale czy ja wiem? poza tym w budce jest okienko, ale gdyby nie kolor malinowy na ktory sie zdecydowalismy to wzielabym z rocznika 2011 ktory nie ma wypchanego podnozka ani okienka w budce a byl 150zl tanszy, tylko ze kolory jakie zostaly z modelu 2011 to szary i czarny ktory ni jak mi sie widzial. Tak jak pisalam chcielsimy kolor fioletowy ale nie byl dostepny i raczej dalej nie jest. Wozek jest zwrotny naprawde super. Prowadzi sie doslownie jedna reka. Mowia ze wersja miastowa ale my mieszkamy na wsi i nadaje sie na tereny. http://www.matama.pl/produkty/szukaj?keyword=nuna+pepp&category_id= http://www.tosia.pl/sklep/product/p/1888/nuna-pepp.html Lusesita- jesli kola w wozku obrotowe przednie to wylacznie z blokada, bez blokady ani rusz. Jesli chodzi o nasza nune to ona nie ma blokady ale akurat kola w wozku jej nie potrzebuja. Ale poczatkowy duzy wozek jak najbardziej z blokada przednich kol i inne spacerowki tez. Ja prowadzalam trojkolowca i szczerze odradzam, dla mnie koszmar. kejtiii- to fakt utrzymanie dziecka w uk tansze, ja kupuje rzeczy dla malucha w tesco, primarku, h&m i z firmy TU. Jestem zadowolona bardzo, przelicznik tez wychodzi taniej jesli chodzi o porownanie cen w Pl. To samo kosmetyki, pampersy. Jesli masz mozliwosc korzystaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 21 lat, mialam tylko usg w 13 i 24 tygodniu ciazy u dobrego lekarza, innych badan nie robilam. Tutaj proponowano ale w ostatniej chwili wycofalam sie z testow z krwi, jak juz kiedys pisalam. Co ma byc to bedzie. Poza tym balabym sie inwazyjnych badan w czasie pozniejzym gdyby cos wyszlo i na pewno bym sie nie zgodzila. Kochamy maluszka od poczatku wiec bez wzgledu na wszystko i tak kochac go bedziemy. Ceny badan- niezla rozpietosc, dla mnie nabijanie kasy. Jesli jest koniecznosc owszem wydalabym gdyby w rodzinie byly powazne choroby ktore moglyby miec wplyw na dziecko i gdyby wyszlo cos nie tak, ale tak jak napisala pszczolka stresy i zachodzenie w glowe a finalnie wszystko ok lub na odwrot moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka.........30.......18.05................03.20 13. ..........Kraków malinówka376........21........25.05...............05.03. 2013...... ..Wrocław/UK amoczarska.........26...............................03 .03.2013.. .....Pruszków prawie_ruda 30.....30........27.05...............04.03.2013.........Byto m< br /> Jula_2.................29........30. 05..................03.2013........Białystok Dokhtare.............32.................. ...........08.03.2013.........Rotherham xNightmare..........19............................. 08.03.2013. ......Olsztyn misia2407............24........02.06...............09.03. 2012. .......Bochum kejtiii.................21........04.06...............10. 03.2013. .......Radom kokilka29.............28..............................11. 03.2013. .......Białystok martita280810......26............................ .11.03.2 013........kuj-pom 11marca..............32.............................11.03 . 2013.......UK Hania_85_05........ 27.............................14.03.2013........ Lublin Alfa_Beta_Omega...26.............................15.03.20 13..... ....ZS Patra24...............25................................. 03.2013.......Gdynia Ajka86................26................................. 03.2013....Częstochowa Kfitek..................33............................... .03.2 013.......Wawa Wiktoria Weronika..32.....24.06................01.04.2013??....Wrocł aw nelma.................27..............................18.03. 2 012......Małopolska nieszka2000.........36..............................18.03 .2012........Szczecin KANCIALUPKA........25......21.06................29.03.201 3. ...Kraków Olinek82.............29.......22.06................30.03. 2013....Warszawa MSdrucia.............26......13.06.................20.03. 2013......Warszawa Ann8912..............23......03.06.................10.03. 2013......Częstochowa B@siek...............28.......13.06 ................20.03.2013.......Łódź Kaktus ..............22........01.07................18.04.2013..... ..Śląsk Mufinka_81........31........17.06................24.03.20 13........Trójmiasto Agbr.................35.........16.06...............24.03.2012....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamaja gratuluje chlopczyka! jej to musi być niesamowite uczucie wiedziec kto tam w tobie mieszka:):) fajnie sie czyta o takich sprawach:) Agbr i Izek29gratuluje fasoleczki i witajcie na naszym forum:) im nas więcej tym lepiej! co do imion my z małżem jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, mi sie podoba dla chlopca Adaś i Bartek ale brat m ma Bartek więc odpada,a dla dziewczynki nie mam zailonego pojęcia, myśle że jak już poznamy płeć to wtedy będziemy się zastanawiać ja mam badanie prenatalne to 3d w poniedziałek, to będzie mój 12t1d może i u mnie już się pokaże kim jest maleństwo, ale stres mam niesamowity czy wszystko będzie w porządku... piszcie o wózkach bo ja nie mam o tym pojęcia w rodzinie malutch dzieciaczków nie ma nie mam się kogo doradzić a ja w większości czasu leże jak gin kazał ale rany..mam taka nadzieję że torbiel się zmniejszy i będę mogła wrócić do normalnego funkcjonowania... bo jest mi po prostu smutno w tym domu! i jeszcze dziś taki piękny dzień na jakieś zakupy bym się wybrała a tak to allegro tylko zostaje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abgr witaj u nas:) super, że jest nowa mama z Warszawy:) ja też rodziłam synka na Inflanckiej i źle nie było:) najważniejsze, że szczęśliwie wszystko. Pszczolka, a widzisz, że to planowanie płci to jakiś mit? parę dni przed owulacją zaszłaś, a synuś wyszedł:) chciałaś syneczka, czy liczyłaś na córeczkę? Gratuluję zdrowego (przede wszystkim!!!) synunia. Jak ci dobrze, że już wiesz....szalej kochana z niebieskim:) Cieszę się ogromnie, że abgr i pszczolka jesteście z wawy. Jakoś mi raźniej i wiem, że może kiedyś się poznamy?:) Ja mam dziś ciężki dzień...mdłości wróciły z impetem, bleeeeeee:( głodowe rano!!! a potem jakieś nie wiadomo jakie:( zjadłam pączka i trochę mi przeszło, a teraz mnie mdli po nim. pszczolka...chyba zmienię usg u sołowieja na tego Pietrasika,może i mi płeć powie :) Powiedz mi jak wyglądalo usg, dużo mówi Pietrasik? mam taką możliwość zmiany...nawet na ten sam dzień na 17 września. oj kusisz.... choć Sołowiej też jest wspaniały, bo jako jedyny ma certyfikat jakiś tam światowy i wiem, że jak on powie, że zdrowe to zdrowe. i jestem w kropce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek dzieki. Ja robiłam u Sołowieja USG w pierwszej ciąży. Nie jest zbyt wylewny, ale miałam do niego zaufanie. Dlatego nie zdecydowałam się na badania prenatalne, bo powiedział, że według niego jest wszystko ok. No my to się możemy spotkać na porodówce - terminy mamy w mairę zbliżone - a ja pierwszego rodziłam 11 dni po terminie - za nic nie chciał wychodzic, choc juz w zielonych wodach siedział biedaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się o płci dowiedziałam dopiero w 20 tc. Na tym w 12 (ja chyba wczesniej robiłam jakoś w 11) to nie. Tak, że i teraz nie liczę jeszcze. Ale w sumie mi wszystko jedno byleby zdrowe było. Ja za to USG u Roszkowskiego 400 zł musze zapłacić - no masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka, mój pierworodny jest Bartuś a na drugie ma Adaś- więc to i moje ulubione imiona. jeśłi teraz też będzie chłopiec to będę miala kłopot.. A dziewczynka będzie Ewcia, choć podoba mi się znacznie więcej imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za przyjęcie :) Ja jestem z Lublina :) Też się nie mogę doczekać aby poznać tego małego ktosia który mieszka w moim brzuszku :) u nas chłopczyk bedzie Patryk albo Bartuś :) A dla córci też mamy problem z imieniem :) pszczolkamajaa gratuluje synka :) super ze znasz juz płec :) ajka86 ja też leże wiec łącze sie z Tobą w bólu ale dla dzidziulka zniose wszystko ...nawet codzienne zastrzyki w brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka ale piękne imiona ma Twój synuś:) hehe izek29 ojej to u ciebie też widze konkretnie a nawet gorzej bo zastrzyki! na co je masz i z jakiego powodu leżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×