Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

asia.sudenis gratuluję córeczki, to super wieści, że u was wszystko ok, bardzo mnie to cieszy:) Widzę, że dziewczynek u nas coraz więcej, może nawet zdominują chłopaków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfdhgfhngmnjhgmkhj,m
NICK...........WIEK.............TP.................PŁEĆ... ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C. ......Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........?..... ....Lublin Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków Olinek...................29..........30marzec.........?.. ..........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk Mufinka_81.............31..........24maszec.........?.... ... ........Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka moim zdaniem po depilacji pastą cukrową nic nie boli:P to jest fajne bo z włosem sie rwie i to mniej boli niz zwykły wosk ciepły bo wtedy rwie sie pod włos. Ja to robie już od paru lat i jestem naprawde zadowolona, nie mam podrażnień, włoski mi nie wrastają, ale ja robie pilingii co 2 dni na całym ciele. Ogólnie ja sie depiluje pod pachami, na nogach, tam na dole wszystko na łyso woskiem od dawna więc mnie juz to w ogóle nie boli, ale pamietam początki i pastą cukrową naprawde super zwłaszcza jak masz wrażliwą skóre naprawde polecam. Ja nie mam w ogóle brzucha jestem płaska jak deska waga ta sama 44,7. Ogólnie jestem bardzo drobna więc nie wiem kiedy po mnie będzie widać. Rozmawiałam z Mamą i powiedziała mi, ze po niej było widac dopiero 6-7 miesiąc. Ciekawe czy będę miała tak samo. A co najważniejsze było nas 7 a moja mama nie ma ani jednego rozstępa mam nadzieję, że odziedziczyłam to po niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita24 sama paste cukrową robiłaś czy kupowałaś? Ja kilka razy robiłam sama sobie taką depilację ale nie potrafię zdecydowanie pociągnąć przez co długo to u mnie trwało:p Odebrałam swoje wyniki badań, dołączam do anemicznych mam ;/ moje podejrzenia były słuszne poniżej normy jest hemoglobina, erytrocyty i hematokryt, z tym, że hematokryt spadł dosyć sporo, z tego co patrzyłam oznacza to niedokrwistość. Dobrze się składa, że idę do gina w ten czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalilo mnie z tabelki :( zaraz sie dopisze. u mnie dzisiaj w domu 6-letni chrzesniak wiec przygotowuje sie do roli :) fajny jest ma smieszne teksty i mozna podyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.............TP.................PŁEĆ... ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C. ......Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........?..... ....Lublin Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków Olinek...................29..........30marzec.........?.. ..........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk Mufinka_81.............31..........24maszec.........?.... ... ........Gdynia Patra24................25............18marzec.......S.................Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-deutchland
co za dzień ... rano moja córka półtora roku jakimś cudem otworzyla drzwi wejsciowe i schodziła po schodach złapałam ja na 3 piętrze potem schowała klucze z mieszkania do pralki , teraz natomiast weszła do sypialni i przy otwartym oknie weszła po meczach na parapet a mieszkam na 4 piętrze w ostatniej chwili ja zlapalam... aż boję się pomyśleć co by się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mama deutchland nie zazdroszczę wrażeń. No ale tak to już jestz tymi naszymi pociechami, z oczu nie wolno spuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-deutchland
dziś już przesadzila , teraz okropnie źle się czuje...boli mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-deutchland oj kochana współczuje Ci na dzisiaj mocnych wrażeń, wiem jak to potrafi człowieka okropnie zestresować bo miałam podobną sytuację z jedną podopieczną, chyba ze trzy dni przeżywałam jak zobaczyłam małą pchającą się do otwartego okna na 4 piętrze, myślałam, że zawału dostanę. dzieci są niestety nieprzewidywalne, trzeba mieć oczy do okoła głowy, mam nadzieję, że ten stres nie zaszkodzi Tobie i maleństwu, staraj się dziś dużo odpocząć i zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja już po wizycie, u nas wszystko oki. Lekarz przepisał mi żelazo i kazał jesc duzo miesa i pic sok z czarnej porzeczki , ponoc maja duzo zelaza. Cytologia okazala sie tez dobra, a nawet bardzo dobra. Zbadal mnie mowil ze wszystko ok, sprawdzil na usg tez wszystko ok, dzidzia duza bardzo już jest :P Oczywiscie nei chciala sie za bardzo pochwalić mały wstydzioch z niej :P Zdjecie też dostałam sliczne buzi w 4d. czy tam 3d. Zlecil mi badania na morfologie, mocz i jakas probe cukrzycowa czy cos ze sie glukoze pije i pobiera krew potem z nowu za godzine jakos tak- zeby wykluczyc cukrzyce ciążową. Kolejna wizyte mamy za 3 tygodnie 16 pazdziernika ;) wtedy bedzie usg polowkowe asia gratuluje dziewczyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, kejtii, dobrze że u Was dobrze:)) mama-deutchland- nie zazdroszcze wrażeń, ja u siostry rocznego malucha boje sie na chwile zostawiac samego, bo tez juz zaczyna sie spindrać wszędzie, sekunda, a on juz na meble włazi, trzeba miec oczy dookoła głowy. lusesita ja jeszce o tą depilacje, tam na dole masz całkiem całkiem goło i wesoło? nie bolało jak tam rwali przy wejściu na wargach? nie wrastaja się poźniej? niemasz krostek? i jak odrastaja to nie swędzi? ja po wosku zawsze miałam komplikacje i wrastanie i krostki i swędzenie no i dla mnie ból mało fajny. znalazłam juz gabinet bo nie wszyscy wykonuja depilacjie bikini 90 zł kosztuje, musze się tylko nastawic psychicznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtiii jeśli mogę coś doradzić to do tej glukozy wcisnij sobie sok najlepiej z polowki cytryny bo inaczej można zwymiotowac. Jak tak robiłam w pierwszej ciąży, pytałam wtedy pielęgniarki i nie ma to wpływu na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ale mialam do czytania chyba z 7 stron od nd rano?? ale nadrobilam i odpowiadam NICK...........WIEK.............TP.................PŁEĆ... ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C. ......Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........?..... ....Lublin Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków linek...................29..........30marzec.........?.. ..........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk Mufinka_81.............31..........24maszec.........?.... ... ........Gdynia Patra24................25............18marzec.......S....... ..........Gdynia classic .................29.............25marzec...?.....bruxelles/ bialystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz postaram sie napisac i odpwoiedziec na to co pamietam z czytania, nie kierujac bezposrednio do pytajacych bo nie pamietam osob ale watek, nie gniewajcie sie :D depilacja od dwoch lat chodze do kosmetyczki co miesiac i gole 'mala' glownie na zero czasami na brazylijskie, teraz raczej bedzie pasta byl wosk, a propo depilacji stalej moja bratowa robila dwa lata temu i byla zadowolona oczywiscie po kilki zabiegach ale ciaza wszytsko rozregulowala i potem idzie jeszcze raz. bo hormony jednak szaleja i efektu juz nie ma. ja juz bym chciala kupowac bodziaczki ubranka ale wlasnie nie wiem jakie sie urodzi a nie chce ani zbyt duzych ani zbyt malych, w myslach robie juz przemeblowanie w sypialni zeby wstawic lozeczko, no a dwa dopiero po nowym roku bede szalec bo jak pojedziemy do pl na swieta to dostane sporo po chrzesniakach :d nie tylko ciuszki ale lozeczka maty itp wiem z wozek musze wybrac ale zero pojecia ale ale w listopadzie dwie bratwoe rodza to popytam zobacze i zdecyduje :D moj gin jakos robil za kazdym razem usg teraz ide 12 pazdziernika i pewnie raczej by nie robil ale to bedzie 17 tydzien wiec parwie polowkowe no i tatus idzie obejrzec fasolke bo byl tylko ze ma w 10tyg to widac nic nie bylo ale sluchal bicia serduszka i wtedy dotralo ze bedzie tatusiem bo nawet dwie kreski tak do niego nie dotarly. ja przytylam 4,5kg ale ja nie wymiotowalam tylko zarlam, ale czesc spodni jeszcze wchodze ale musze na allegro poszukac spodnie ciazowe i getry bo tutaj drogie jak nie wiem co. hmm cos jeszcze chcialam ale juz nie pameitam milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK.............TP.................PŁEĆ ... ...MIEJSCOWOŚĆ Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa...................29..........5marzec..........? .........Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... .....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec.........S?..... ......Wrocław xNightmare............19...........9marzec.........C..... ..Gdańsk Ann8912................23...........10marzec........?.. ......Częstochowa kejtii....................21...........11marzec........C. ......Radom Hania_85_05...........27..........14marzec.........C..... ....Lublin Ajka86..................26...........17marzec.........S.. .....Częstochowa B@siek..................28......... .20 /22marzec....?.........Łódź hermenegildaaaa......30...........22marzec.........?..... ....Konin agbr.....................35...........24marzec.........C. ........Warszawa mama-deutchland.....27..........26marzec..........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28marzec..........C..... .....Kraków linek...................29..........30marzec.........?.. ..........Warszawa Wikunia83..............29..........31marzec..........?... ..........Śląsk Mufinka_81.............31..........24maszec.........?.... ... ........Gdynia Patra24................25............18marzec.......S....... ..........Gdynia classic .................29.............25marzec...?.....bruxelles/ bialystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtii, Hania_88_05 bardzo się cieszę, że wizyty przebiegły pomyślnie i wszystko u was dobrze, oby tak dalej:) Kochane mam do was wielką prośbę, przeziębienie niestety dopadło teraz mnie, czuje jak z każdą godziną rozkłada mnie coraz bardziej, martwi mnie to o tyle, że w piątek mam egzamin, na który muszę się pozbierać, któraś z was dodała taką fajną listę leków i sposobów na przeziębienie ale za nic nie mogę znależć tych informacji doszłam do 75 strony i nic, będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, są i dziewczyneczki:) no to marzec chyba będzie dziewczynkowy:) mi się zawsze tak wydawało, że w marcu i kwietniu same dziewuszki się rodzą, więc zdziwiły mnie te chłopczyki u nas, a tu proszę dziewczynek wysypało, że hohoho:) Super!!!! i najważniejsze, że małe są zdrowe! asia.sudenis, to będziesz miała śliczną małą Laurę. Jak ja będę miała córcię, to też tak ją nazwę. Piękne imię! zazdroszczę wam, że już wiecie...czasem mnie kusi pójść sobie na usg gdzieś prywatnie tak w 17tygodniu, na miesiąc przed połówkowym. Tak bym chciała już wiedzieć... A ja ogólnie źle się czuję po suplementach które przyjmuje. Mdli mnie okrutnie, chce mi się wymiotować. I boli mnie żołądek strasznie. Odstawiam ten cały Prenatal (tam są dawki dla konia tych witamin jak porównuję z innymi) i to żelazo. Zrobię sobie przerwę i zobaczę jak samopoczucie, ale raczej to od tego, bo przeczytałam milion podobnych postów innych kobiet nt. Prenatalu właśnie. A za jakiś tydzień spróbuję z innymi witaminami, trochę ze zmniejszonymi dawkami i zobaczymy. Możliwe, że skończy się na tym, że nic nie będę przyjmowała, tylko zdrowa dieta. A no i decyzja zapadła - jutro wracam do pracy. Cieszę się, bo chcę do ludzi. Mój synek jest już zdrowy, jutro i pojutrze idzie do żłobka na 3-4godziny, a w pon na 7 (niestety oboje wtedy pracujemy). Jeśli zachoruje znowu, mąż weźmie urlop, a ja będę pracowała. I będzie to ostatnia szansa w żłobku. Jeśli znowu za chwilę będzie chory, szukamy niani. Ale chcemy dać mu ostatnią szansę. Tylko jest to trochę ryzykowne, gdyż za tydzień w sobotę mamy wesele i malutki zostanie z naszą starą nianią na noc. Mam nadzieję,że nie zostawię go z nią chorego, choć to pielęgniarka, więc dadzą sobie radę, ale mimo wszystko nie chciałabym żeby był chory. A na weselu muszę być, bo to najlepsza przyjaciółka wychodzi za mąż. Obraziłaby się na całe życie gdyby mnie nie było. kawał drogi 3 godziny jazdy autem w 1 stronę, no ale cóż...wrócimy w nocy. Za dlugo tam nie pobędziemy na pewno. Kancia, napisz dokładnie co ci jest, to ci napiszę co możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek - a jesteś pewna, że to od tych witamin Cię mdli. ja biore jak mi się przypomni , czyli niecodziennie a mdli mnie cały czas. U ciebie to 14 tc jest tak? Może to musi mdlic czy z witaminami czy bez. Ja miałam nadzieję, że teraz mi wcześniej przejdzie, ale widzę, że jest tak samo, więc do 17 tc na pewno się bede męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania gratuluje dziewuszki :) Ktoś mnie prosił o linka do tych botek juz nie pamietam teraz kto, ale wrzuce : http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-3024/305846 Fajne są i już bym je kupiła ale w jednym sklepie nie ma rozmiaru, w drugim nie ma ich wcale ...jeszcze u mnie miescie sa 2 sklepy wiec sie dzis wybiore i zapoluje :P Wikunia - moj gin tez mi mowil o cytrynie takze tak zrobie, bo ponoc to jest strasznie slodkie ze az nie da sie wypic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, mi ten Prenatal też bardzo nie pasował, mimo tego, że brałam wieczorem to mdliło mnie całą noc. Od paru dni przerzuciłam się na Ladee vit i jet super. Ja właśnie wróciłam z pobrania krwi, nie zemdlałam, troszkę mnie mdliło ale udało się wytrzymać na czczo. U mnie dzisiaj śliczna pogoda więc trzeba troszkę pospacerować. 3majcie się cieplutko i jeszcze raz gratuluję udanych usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nam się dziewczynki posypały :) będzie dziurawiec, mąż też powoli zaczyna się przyzwyczajać (choć chciał syna) ale dwa razy pytał lekarza czy aby na pewno dziewczynka. Wczoraj nawet kupiłam śliczną pierwszą sukienkę, nie umiałam się oprzeć :) będzie Małgosia, różne były typy ale póki co stanęło na tym. Ogólnie wszyscy zdziwieni że dziewczynka bo tak ładnie wyglądam jak na chłopca. Najważniejsze, że mała jest zdrowa i rośnie. U nas też dziś piękna pogoda, zaraz zbiorę się to piesa na dłuższy spacer wezmę niech ma trochę szczęścia, że pani w domu siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja w brałam Prenatal w poprzedniej ciąży i nic mi nie było. Może właśnie to są normalne mdłości które powinny (choć nie muszą) przejść wraz ze skończonym 14-15 tygodniem. Tak wam zazdroszczę że znacie już płeć. Ja może się dowiem dopiero na połówkowym za miesiąc, chyba, że prywatny gin mnie wcześniej zapisze na usg, na co liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann8912 mój lekarz też nie uznaje usg między 11tc a połówkowym. Byliśmy u zupełnie innego w ramach mojego abonamentu z pracy. po pierwsze boli mnie czasem brzuch dołem i myślałam, że macica ma skurcze, po drugie po akcji z krwiakiem i zagrożeniem wolałam sprawdzić czy wszystko ok no i ciekawi byliśmy płci :) teraz będzie połówkowe koniec października/początek listopada, a wizytę mam 8.10 ale powiem Wam fajnie już wiedzieć co za ufoludek rośnie :) mąż już do brzucha po imieniu mówi, szkoda tylko że go mała jeszcze nie słyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abgr i ann, może macie rację...może mnie mdli,bo mnie mdli... choć tydzień temu już nie mdliło i myślałam, że koniec tej udręki..... spróbuję ladee vit. Jeśli będzie to samo, to znaczy że nie jest to wina witamin. a tak na wszelki wypadek będę brała co 2-3 dni. na razie szukałam w 3 aptekach, ale nigdzie tego nie mają.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania, a ile dokładnie miałaś tygodni i dni podczas tego usg. bo chyba się skuszę i pójdę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×