Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

mea fajnie urządziliście maluchowi kącik. Na początku też planujemy wstawić łóżeczko do sypialni, dużo mamy miejsca więc sie zmieści spokojnie, w tym momencie sie zastanowiłam po co mi niania, ale w sumie jak będzie dziecko spało w ciągu dnia a ja np będę chciała zejść do kuchni zrobić obiad to sie przyda w sumie. Potem też zrobimy małej/małemu pokoik bo mamy wolny pokój w którym do tej pory jeszcze jest tak jak by "biuro" czyli komputer, szafy z ksiazkami i dokumentami. Po co nam taki pokój wole żeby dziecko miało własny kąt do zabawy. Jeszcze remontu nie zaczeliśmy bo ruszamy po 13 października ale ja już mam troche wizje jak bym co chciała, zastanawiam sie poważnie nad białymi drzwiami , coś jak te : http://aukcjusz.pl/uploads/auction_images/29122011/20/07/7861729/cd8090dcc2fe1c5e5f3b2e364813e4697073542b_500x500.jpeg może troche większe szyby ale tak na szybkości je znalazłam, ogólnie mnie sie podoba bardzo angielski styl, jest taki przytulny, chciała bym żeby było wszystko w bieli, beżu i np ze złotymi ozdobami...ale zobaczymy jak wyjdzie. Do dziecka pokoiku tez marzą mi sie białe mebelki są takie urocze, jak będzie dziewczynka to nikt mnie nie zmusi żeby były inne :P Różowo i biało ...mmmm mea a takie fajne zwierzaczki na ściane skąd można wziąć?? Ostatnio sie pokusiłam na kupienie body :D W tym pepco czy jakoś tak, faktycznie strasznie tanio bo kombinezonik taki jak by welurowy w świecie dziecka trzeba zapłacić ok 60zł a tam nie więcej jak 20zł. A body kupiłam różowe z napisem " I love daddy" chciałam mojemu zrobić niespodzianke ,mój stwierdził że jak okaże sie chłopiec to tak czy siak będzie w tym różowym body chodził, a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...........płeć.. .....imię.....skąd meaaa.............29............ 5 marzec......?............?......Sosnowiec asia.sudenis........22.......... 8 marzec.......?...........?......Jelenia Góra kejtii................21............11marzec.....?...........?.........Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć.. .....imię.......skąd meaaa...............29............ 5 marzec...........?............?........Sosnowiec asia.sudenis....... 22.......... 8 marzec...........?............?.......Jelenia Góra B@siek..............28...........20/22marzec......?............?.........Łódź meaaa- super pokoiki!!! Sama nie wiem który bardziej mi się podoba:). Powiedz, czy ten fotel wygodny był do karmienia? Też się nad takim zastanawiałam bo wątpię żeby weszło nam coś większego a przecież jakieś miejsce do siedzenia musi być. Początkowo bobas będzie też u nas w sypialni ale z założenia tylko na noce i od razu będzie miał swój pokoik. Co z tego wyjdzie to zobaczymy w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...............29............ 5 marzec...........?............?........Sosnowiec asia.sudenis....... 22.......... 8 marzec...........?............?.......Jelenia Góra B@siek..............28...........20 /22marzec......?............?.........Łódź Olinek..............29............30 marzec..........?............?....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...............29............ 5 marzec...........?............?........Sosnowiec asia.sudenis....... 22.......... 8 marzec...........?............?.......Jelenia Góra B@siek..............28...........20 /22marzec......?............?.........Łódź Wikunia83..........29..........31 marzec...........?............?.........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejti - takie naklejki na sciane to na allegro - olbrzymi wybór jest, różne wielkosci i wzory Basiek - fotel wygodny do karmienia ;) ikea - więc nie drogi, tylko jakbys sie zdecydowała to nigdy nie pierz w pralce pokrowca bo... sie kurczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea, cudnie urządziłas pokoik małej. Normalnie bomba. Ja nie mam niestety takich możliwości. nadal mieszkam na wynajmowanym, więc cudować bardzo nie możemy. Ciuszki synka były w jednej z naszych szaf, a łóżeczko stało w naszym dużym pokoju. Tak było do 6-7 miesiąca. Później ja się przeniosłam z malym do małego pokoiku wraz z łóżeczkiem, żeby mógł tam zasypiać ze mną o 20tej, a potem ja leciałam do dużego pokoju do męża i mogliśmy spędzać czas sami, przed Tv itp.I tak jest do dzisiaj. Wszystkie zabawki są w dużym pokoju, stoliczek z krzesełkami, tu jemy wszyscy i urzędujemy cały dzień. Ale marzy mi się kiedyś kupić mieszkanie i urządzić takie dwa śliczne pokoiki dla moich dzieci jak ty mea. Zazdroszczę:) Wczoraj w końcu nie wzięłam tego apapu, ale się umordowałam. Masaż męża pomagał, ale tylko jak go robił, jak przestawał znowu łupało:( ale sen pomógł. wstałam rano i nie było już bólu. Dziś znowu jestem śpiąca, zakupy zmęczyły mnie potwornie. I też mnie mdli okrutnie chyba od tych witamin. Jak je biorę rano, to po godzinie mam powtórkę z I trymestru. I tak mnie muli cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...............29...........5marzec...........?............?........Sosnowiec asia.sudenis....... 22.......... 8 marzec...........?............?.......Jelenia Góra B@siek..............28...........20 /22marzec......?............?.........Łódź Olinek..............29............30 marzec..........?............?....Warszawa Wikunia83..........29..........31 marzec...........?............?.........Śląsk Hania_85_05.........27.......14 marzec........?............?.....Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzidziuś będzie z nami w sypialni na początku. Pokoik jest cały czas pusty. Jak kupowaliśmy mieszkanie, to tylko malowanie, panele i nic więcej, czekał cały czas na maluszka:)) Na razie nie wczuwam się w urządzanie, z tym poczekam jeszcze po urodzeniu z pół roku, na razie mam czas na zastanowienie. Na pewno do tego czasu 100x będę zmieniała koncepcje:) Na razie łóżeczko w sypialni, mam komodę do tego i nic więcej mi nie potrzeba. Jeżeli rzeczy w komodzie się nie zmieszczą, to mam w sypialni na całą ścianę szafę, także spokojnie jest miejsca, a miejsca:) Powiem Wam, że moja koleżanka parę dni temu urodziła córeczkę. Kurcze ale jej zazdroszczę,że może już przytulić swoją kruszynkę:)) Moja kruszynka oj rośnie. Brzuszek z dnia na dzień coraz większy, jutro zaczynam 17 tydzień:) a jak tam Wasze brzuszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka, może rzeczywiście tak zrobię. Gdyby nie ten awans, to wiesz w d...bym miała powroty. Ale mam taką fajną szefową i ona dzwoni i pyta ciągle jak sie czuje i kiedy wracam.... ciężka decyzja:( szczerze, to w pracy się też umęczę, bo źle znoszę tą ciążę. Muli mnie, słabo mi, głowa boli. Ciągle coś mi jest. I spać mi się chce. Wdrożyłam w dietę żelazowe produkty - orzechy, pestki dyni, sok buraczany. Ale jak na razie nic to nie daje, bo czuję się okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) Olinek - moje drugie dziecię niestety nie będzie miało swojego pokoiku bo mamy tylko 3... a z sypialni rezygnowac nie chcę... plan jest taki, że rok będzie spało z nami a potem zrobimy remont i zamienimy pokoje. tzn nasza sypialnia jest większa więc oddamy ją dzieciom, my zrobimy sobie sypialnie w pokoju córki a dzieci będą miały wspólny pokój, w którym teraz jest nasza sypialnia. łóżko piętrowe itd. córa będzie wtedy miała ponad 5 lat więc myśle, że sobie poradzi na piętrowym na górze, a małe na dole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzuszek jak leżę na plecach jest płaski, ale jak stoję to trochę wystaje, ale małoooo. Mam nadzieję, ze wszystko oki. Dziś mam 13t4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa pokój śliczny, nad fotelem też się zastanawiam a powiedz czy te naklejki nie zostawiają potem plam na ścianie? my pomalowaliśmy pokój, znaczy mąż malował :) na limonkową taftę http://www.dekoralfashion.pl/produkty trochę jest żywszy niż na stronie ale pięknie i słonecznie się prezentuje, a od listopada weźmiemy się za zmiany. W sumie i tak łóżeczko najpierw wstawiamy do sypialni ale chcę mieć pokój gotowy na późniejszą przeprowadzkę bobasa. No i musimy łazienkę skończyć, ta to jest z nowymi mieszaniami ale zawsze własne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania - plam nie zostawiają ale jak ktoś ma gładzie gipsowe na ścianie to może być kłopot... część naklejek odeszła nam razem z gładzią i przed malowaniem na zielono musielismy szpachlować i kłaść gładź na nowo bo byłyby nieestetyczne dziury. jak nie ma gładzi to śmiało można przyklejac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek jakoś już tydzień je przyjmuje. Bardzo mi służą,bo nie odbija się rybą (w poprzednich witaminach to była masakra) i jak dla mnie mają w składzie wszystko to co mi potrzebne. Jakoś nie jestem za bardzo wymagająca jeżeli chodzi o witaminy, bo na razie odpukać nic mi się nie dzieje i dobrze znoszę ciąże, bynajmniej drugi trymestr to dla mnie okres pełen energii!! Aż sama się dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuszek wygląda jakbym się fasoli i grochu najadła. no ale to dopiero początek 13 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...............29...........5marzec...........?..... .......?........Sosnowiec asia.sudenis....... 22.......... 8 marzec...........?............?.......Jelenia Góra B@siek..............28...........20 /22marzec......?............?.........Łódź Olinek..............29............30 marzec..........?............?....Warszawa Wikunia83..........29..........31 marzec...........?............?.........Śląsk Hania_85_05.........27.......14 marzec........?............?.....Lublin xNightmare..........19........9 marzec.........DZ?........?.....Gdańsk Wpisałyście date z prenatalnego usg/pierwszego usg czy z OM? U mnie troszkę lepiej ale nie tak żebym mogła już szarżować.Zadzwoniłam dziś do mojej gin (mam dopiero wizytę 15 października),z informacją,że mnie choróbsko dopadło i zaproponowała mi apap (tak z 1 lub 2 tabletki na zbicie gorączki ) a jeżeli do środy się nie poprawi to do rodzinnego. Ale mimo choroby mam strasznie duży apetyt O_O.. Ja niestety nie będę mogła szarżować z meblowaniem dla swojej małej (a może małego?) bo będziemy na wynajmowanym mieszkać, chwilowo w pokoju mieszkamy,żeby odłożyć na maleństwo (tak pod koniec roku lub na początku przeprowadzka na jakieś mieszkanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Olinek, ja biore femibion, wiem ze zelaza nie zawiera, ale wyniki mam w normie, a jak spadala hemoglobina to bralam ascofer, a teraz kupilam femibion zelazo, tzn to dali mi w aptece. Nie ma co szalec z witaminami zmianami takie moje zdanie. Niektore kobiety przez caly okres ciazy biora tylko kwas foliowy, a witaminy w postaci warzyw owocow i zdrowego jedzenia. Zelazo dobrze sie przyswaja z witamina c. Basiek, ja tez zastanawialam sie nad seria klupsia ale jednak postawilismy ze corka bedzie poki co z nami w sypialni a pokoj zrobimy jej nieco pozniej. Polecam przeiwjak na lozeczko, na komode do mnie nie przemawia. Z reszta ten z lozeczka zawsze mozesz zdjac. A w klupsiu masz taka komode to moim zdaniem wystarczy dla dziecka. Ja robilam tak ze skoro juz mialam duzo ciuszkow to popralam pierwsze ciuszki do rozmiaru 68, i powkladalam do szafy, reszte trzymalam w schowku i wyciagalam w miare jak corka wyrastala. Popralam wszystko co bylo do rozmiaru 68 ale w rzeczywistosci corka 1/2 tych ciuszkow nie ubrala nawet. Na poczatek dobrze spisuja sie koszulinka+pieluszka, pajacyki. Na pewno dasz sobie rade z maluszkiem w domu :) My robilismy generalny remont jak bylam w ciazy z corka. Teraz wymienimy stare meble na jedna duza szafe. Mi dzis glowa peka, troche pracy przede mna, a takiego mam lenia :P W Anglii leje i tak to konca tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-deutchland
Czesc dziewczyny. możecie mnie dopisać bo ja mam tylko net w fonie komputer w naprawie. mama-deutschland 27 frankfurt . czuje się dziś pełną energii ale to dlatego że na zakupy jedziemy pewnie już kupię coś dla malucha;) my przed nowym rokiem wprowadzamy się do domu w końcu po tylu latach wiec już też zaczynam szukać drobiazgów pokoik dla malucha zostawię na koniec najpierw dla dziewczynek muszę urządzić łóżko piętrowe ze zjezdzalnia i masa falbanek:) do tego biało zielone mebelki a sciany na amaretowy roz plus jedna ściana w foto tapecie z jakiejś bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-deutchland
aha termin porodu mam na 26 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa i nudząca sie
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...............29...........5marzec...........?..... .......?........Sosnowiec asia.sudenis....... 22.......... 8 marzec...........?............?.......Jelenia Góra B@siek..............28...........20 /22marzec......?............?.........Łódź Olinek..............29............30 marzec..........?............?....Warszawa Wikunia83..........29..........31 marzec...........?............?.........Śląsk Hania_85_05.........27.......14 marzec........?............?.....Lublin xNightmare..........19........9 marzec.........DZ?........?.....Gdańsk mama-deutchland....27.......26 marzec..........?...............Frankfurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak któraś ma czas to na tvn style jest w tej chwili program idealna niania. ciekawy program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak któraś ma czas to na tvn style w tej chwili jest bardzo fajny program idealna niania, polecam. to jest powtórka więc może już któraś widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...................29...........5marzec............?...........?........Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec...........?...........?........Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...........DZ?........?........Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec..........?...........?........Częstochowa Hania_85_05...........27...........14 marzec..........?..........?........Lublin B@siek..................28...........20 /22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27...........26 marzec..........?..........?........Frankfurt Olinek...................29...........30 marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31 marzec..........?..........?........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
który Waszym zdaniem materac do łóżka dla dzieci jest najlepszy? jak córka spała w łóżeczku to kupiliśmy gryka-kokos a jakiś czas temu kupiliśmy jej bardziej dorosłe łóżeczko do którego był materac gratis, ale zwykły piankowy i nie jest za specjalny. co mogłybyście mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpisujmy się odpowiednio datami porodu, będziemy widzieć na czysto za którą trzymać kciuki na porodówce :) Ja wpisałam termin wg OM. Próbuję namówić mojego m. żebyśmy pojechali pooglądać wózki, łóżeczka, ale ten uparciuch mówi że jeszcze mamy dużo czasu i nie chce zapeszać. Mam wrażenie czasami jakby bał się przyzwyczajać do tego maleństwa :( Wg niego powinnam cały czas leżeć i nie przemęczać się. Wogóle często zakłada czarne scenariusze jakby nie wierzył że tym razem wszystko dobrze się skończy. Nie mogę tak myśleć jak on bo bym oszalała :( Nie wiem jak z nim już rozmawiać :( Podobają mi się te naklejki na ścianie. Nakleimy takie z Kubusia Puchatka nad łóżeczkiem. Tylko trochę się boję bo właśnie mamy na ścianie gipsówki a któraś z was pisała że później farba odłazi płatami. Hmm. Ostatnio się dowiedziałam że narzeczona mojego kuzyna też jest w ciąży i ma termin na marzec. Super, będziemy mieć maluchy z tego samego roku i miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpisujcie się odpowiednio datami porodu, żebyśmy widziały która pierwsza pojedzie na porodówkę :) Ja wpisałam termin wg OM Próbuję namówić mojego m, żebyśmy jechali pooglądać wózki i łóżeczka, ale ten uparciuch mówi że jeszcze mamy czas i nie chce zapeszać. W poprzedniej ciąży często przechodząc np w supermarkecie wchodziliśmy działu dla dzidziusiów i oglądaliśmy foteliki, ubranka, łóżeczka a teraz omija je szerokim łukiem. Czasami mam wrażenie jakby bał się przyzwyczajać do tego maluszka, że znów się stanie jak ostatnio :( Również się boję ale nie mogę myśleć tak jak on bo zwariuję :( Ehh, już sama nie wiem jak z nim rozmawiać i jak go namówić na łażenie po sklepach. Fajne te naklejki. Może też zawieszę takie nad łóżeczkiem maleństwa. Może jakiś motyw z kubusia puchatka... Tyle, że my mamy gipsówkę na ścianach, któraś z was pisała że po odklejeniu farba z tynkiem schodzi płatami. Zobaczymy :) Zaczynam chyba czuć maluszka. Ostatnio czułam takie delikatne muśnięcia raz po prawej stronie brzucha, a w następny dzień po lewej. Nie jestem jeszcze pewna czy to to. Chociaż może jednak, dziś zaczynam już 17 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-deutchland
jak kupisz naklejki dobrej jakości to nic nie będzie odlazic :) mówię z doswiadczenia córka często zmienia idoli bajkowych a z tym i nalepki ze sciany:)ja dziś też planuje pojechać do sklepu z akcesoriami dla baby... ale dopiero popołudnie jak M wroci z pracy , przy okazji chcemy kupić farby do salonu w nowym domu tylko brak mi konkretnej decyzji jaki chce kolor ścian ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×