Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Asia i Mufinka ja też mam nisko lozysko, zakrywa mi częściowo ujscie. Dużo leze ale mam dziecko więc bez przesady. Miejmy nadzieję że nam się dźwignie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula__2
Mufinko a ta rozmiarówka nie jest nieco zanizona. Wziełam jedne ze swoich spodni rurkowatych i zmierzyłam i wyszło mi, ze zmieszcze się w rozm. 34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam pomarańczowe intruzki, że mają czas na czytanie. Ja sie udzielam tylko na tym forum i sporadycznie jak coś ciekawego znajdę. Ale niedługie musi być, bo czasu nie mam. Mam małe dziecko, pracuje na pełen etat i mieszkam w domku, a to jak wiadomo tez pracy dodaje - wczoraj liście grabiłam pól popołudnia, bo piękne stare drzewa mamy, ale jesienią masakra. Do tego ogarnąc dom, cos ugotować - pierwszy raz w weekend mam chwilę , żeby usiąść przy internecie. Skąd one czas na to biorą. Nie lepiej z dzieckiem na spacer iść - kasztanów pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale miałam do nadrobienia w czytaniu :) trzymajcie się kobity, zobaczycie dobrze będzie. Mnie w piąte też zaczął brzuch boleć i skończyło się na magnezie, od razu zrobiło się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana dziewczyny:) Moja córa w przedszkolu w domku ogarnięte więc mam chwilę dla siebie:) Dziewczyny z nisko położonym łożyskiem uważajcie na siebie. Leżcie i odpoczywajcie, a będzie dobrze i starajcie się nie denerwować. Ja wczoraj poczułam już wyraźne ruchy maluszka:) zresztą mój mąż też z czego był bardzo zadowolony. Idealny prezent na dzień chłopaka:) Mnie przerażają ceny ubran dla ciężarnych:/ więc ostatnio przeszłam się po sklepach z używaną odzieżą i udało mi się dorwać nowe - miały jeszcze metkę - spodnie ciążowe z h&M... Do tego dokupie sobie jeszcze może te spodnie o których pisałyście i tak przechodzę całą zimę:) Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po wekendzie:) no troche do nadrobienia miałam, i widze że pomarańczki też nie dały na wstrzymanie:) ja własnie wróciłam z badań, na jutrzejszą wizyte zrobiłam krew i mocz, ale cos czuje że nie będzie tak pięknie jak ostatnio, no ale zobaczymy. Dziewczyny ja już jutro mam to połówkowe!!! szok że to tak szybko leci, to już piąty miesiąc, jak dla mnie nie do uwierzenia i tym bardziej mnie to przeraża:)) wczoraj byłam na ostatnim 12-sto godzinnym dyżuże w pracy, lekarka juz jutro napewno da mi L4, a ja czuje że będzie mi tęskno za pracą, ale powiedziałam wszystkim że wróce jak najszybciej, a oni tylko tak tak za 3 latka , ehh :( w sobote byłam u siostry. Z dzieciaczkami poszalałam, jakbyscie słyszały jak ta moja mała chrzesnica gada do brzucha, jakie teksty wymyśla, to aż łezki sie kręcą ze wzruszenia. a co do waszych brzuszków to ładniutkie, mój to wielki brzuchol już, a wasze takie zgrabniutkie:)) aż wstyd zdjęcie dawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) jak minął weekend? u nas była tak piękna pogoda!także weekend spędzony z małżem udany:):) ale macie brzuszki napatrzeć się nie mogłam!! po mnie to nie widać za bardzo, wyglądam jakbym się najadła ale jak ktoś nie wie to się nie domyśli, że w ciąży jestem bardzo fajne znalazłyście te spodnie ja kupiłam jedne w h&m drogie były ale bardzo wygodne, może zaryzykuje i kupie jedne z neta:) Muszynianka trzymam kciuki za połówkowe!!to który twój tydzień? u mnie dla odmiany dziś deszczowo szaro i ponuro ale życzę udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziś według haczewskiego 19tydz3d. wczoraj na wieczór poczułam jakies bulgotanie takie chwilowe, ale nie mam przekonania że to ruchy, a nie moje flaki. a chciałabym juz poczuc, wiedziec że tam naprawde ktos siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się zaczęłam martwić. W nocy twardniał mi brzuch, wczoraj w nocy tak samo. Do tego czuję kłucie w okolicy blizny po cc :( Dobrze ze jutro idę do ginka. Aśka_Wrocław_89 też mam zamiar kupić Detektor. Najlepiej go używać po 26tc. Wcześniej lepiej nie używać bo maluszek jest jeszcze malutki i trudno uchwycić tętno i można się zestresować okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka jutro sie dowiesz. 3mam kciuki za usg i za to żeby maluszek się pochwalił kim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki za uwagę małą....
może poparwcie sobie tabelkę bo razi w oczy, powinno być przykładowo 12 marca, a nie 12 marzec. Sorki za to wielkie off topic, ale jeszcze 20 tygodni przed Wami! A tak w ogóle to powodzenia i zdrowia dla mam i groszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Pooglądałam Wasze fotki i widze, ze brzuszki rosną. Ja jestem w 14tyd.4d waże 44,7 i jestem płaska jak deska. Hania pytałaś mnie kiedyś o ten Żagiel Med. Byłam tam na weekendzie i jestem mega zadowolona. Rozmawialiśmy z ordynatorem i wiem, że tam będę miała cesarke, a co najfajniejsze mój Ukochany może byc ze mna na sali:) Pokój jednoosobowy z łazienką, intymność po zabiegu, mój partner może zostac na noc poprostu super! Cena za cały pobyt 5900 zł więc nie ma tragedii. Byc może podpiszą umowę z NFZ(wtedy będzie taniej), ale to nic pewnego narazie. Porody naturalne tez tam sie odbywają za taką samą cenę, ale komfort jest niesamowity. Sama o sobie decydujesz nikt Ci nic nie narzuca, znieczulenie w cenie. Ja wybrałam cesarke i nie było kręcenia nosem, że trzeba sie poświecic i naturalnie. Całkiem inne podejście. Ale nie ma się co dziwić wkońcu za to płace.Do karmienia naturalnego tez nie zmuszają jak ktoś nie chce. Polecam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u nas dzis tez piekne słoneczko. ogladalam ten detektor tetna i fajna sprawa. na pewno bardzo nas by uspokoil. ale nie wiem czy nie wolalabym wydac tej kasy na jakies fajne ubranka dla maluszka. ogladalismy wczoraj z moim M i wszystko jest takie śliczne ale niestety do tanich nie nalezy. powoli zaczynamy juz kompletowac ubranka a Wy? macie juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) fajny weekend za nami, czas zacząć kolejny tydzień... brzuś twardnieje czasem, ale nie ma jakiejs tragedii. w piątek do gina to sie dowiem co sie tam dzieje ktos pytał o długosc szyjki czy 3 cm to nie za mało. nie, to dobra długosc szyjki. ja mam 3 cm i moj gin jak mnie bada to mówi: szyjka ładna, długa, 3 cm. więc luz w pierwszej ciąży od 19 tc miałam szyjkę troche poniżej 2 cm i donosiłam do 40 tygodnia ;) jesli chodzi o ten detektor to wg mnie zbędne wydawanie kasy. przydałby sie własnie teraz, gdy nie wszystkie czują ruchy zeby sie uspokoic, ale skoro najlepiej uzywac go po 26 tc to po co? w tym czasie juz doskonale czuc ruchy dziecka wiec nie ma potrzeby sprawdzac czy serce bije. radze dołożyć tę kasę do dobrej niani elektronicznej albo do monitora oddechu - bez którego ja sobie nie wyobrazam pierwszych miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka - powodzenia na usg ;) ja połówkowe będę miała w 20w6d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez koniecznie chce ten monitor. świetna sprawa. u nas z w sklepie jest wlasnie taki w zestawie z niania termometrem wilgotnoscia itp i wcaale nie strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można kupić na allegro używane za ok 300 zł. nowy 450 także nie ma tragedii a jaki spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można kupić na allegro używane za ok 300 zł. nowy 450 także nie ma tragedii a jaki spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie, ale mam zaległości, ja to w ogóle przez weekend nie siedzę przy necie, za dużo na głowie a i taka piękna pogoda, że na spacerki jeszcze chodzimy póki można :) widziałam kilka brzuszków wyrywkowo i muszę stwierdzić, że takie zgrabniutkie jesteście, mi w drugiej ciąży szybciej rośnie jakoś, mam tylko nadzieję, że nie zaatakują mnie rozstępy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już mamy troszkę rzeczy, czasem kupię coś ja mi wpadnie w oko. w sobotę byłam w tesco na zakupach a tam wyprzedaż ubranek, słuchajcie body po 4,5 i 6zł przecenione z 12 i 15zł. Fajne 100% bawełny mięciutkie z długim i krótkim rękawem, dużo wzorów. Oglądałam śliczny polarowy dresik z myszką micky i chyba zaszaleję i go kupię, tanie nie są bo komplet prawie 60zł ale widać, że dobry gatunkowo. co do detektora to wolę dołożyć i upić nianię i monitor oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po weekendzie. Jestem zadowolona bo dużo lepiej się czuję i przeziębienie mi przechodzi, nawet wybraliśmy się wczoraj na zakupy ciuszkowe dla mnie i (nie mogłam się powstrzymać) dzidziusia. Kupiłam sobie kilka dzianinowych luźnych tunik, które posłużą mi całą ciążę, a potem będę mogła w nich chodzić po ciąży też. Dzidziusiowi kupiliśmy śpioszki, pajacyka, kaftaniki, półśpioszki i body ale takie zapinane przez całą długość z przodu, gdzie nie trzeba maluszkowi przez głowę zakładać. Zauważyłam, że mało sklepów dysponuje tego typu zapinanymi body i śpioszkami. Orientujecie się gdzie takie można kupić? My buszowaliśmy po Smyku, C&A i byliśmy w Mathercare ale jest bardzo drogi i z pewnością nic tam nie kupie. W związku z tym, że nie jest do końca pewne kto tam u mnie pomieszkuje wzięliśmy w neutralnych kolorach zieleń, żółty, pomarańcz. Patrzyłam na czapeczki wszystkie wiązane, a ja szukam takich w paseczki bez wiązania pod szyjką. Dziewczyny które mają problemy z uszami, szczerze współczuje i mam nadzieję, że szybko przejdzie uczucie zatkania. mama-deutchland jejciu współczuję Ci bidulko, mam nadzieję, że wszystko szybko się ustabilizuje i poczujesz się lepiej, tymczasem leż, odpoczywaj i dbaj o siebie. B@siek biedna jesteś z tymi bólami brzuszka, ja nie zapeszam ale od 3 dni mnie praktycznie nie boli, nie wiem czy to za sprawą zwiększonej dawki magnezu czy jak ale bardzo mnie to cieszy, choć ja mam tak dziwnie, że nawet jak mnie brzuch nie boli macica i tak skurcze ma. Fajne te spodnie z allegro chętnie bym sama zamówiła ale ja mam już w sumie 6 par spodni ciążowych i kilka leginsów także zapas już do końca ciąży;) Dziewczyny z niskim łożyskiem dużo odpoczywajcie i leżcie, życzę wam aby łożyska szybko się dźwignęły. Muszynianka trzymam kciuki za pomyślne usg połówkowe, ale szybciutko to u Ciebie leci;) Ann8912 ja też mam takie twardnienia brzucha do południa jest dobrze a z końcem dnia twardnieje coraz bardziej, może to kłucie blizny po cc jest spowodowane rozciąganiem się blizny na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kochane 1,5 cm. szyjke więc szyjka która mierzy 3 cm jest chyba idealna. Co do kompletowania ubranek mam ciuszki po coreczce więc jeśli będzie dziewczynka to nie ma problemu jeśli zaś chłopiec to będę kupować ale chyba dopiero po Nowym Roku bo teraz wydaje mi się za wcześnie. No ale o płci dowiem się za ok. 4 albo 5 tygodni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam ciuszki po córeczce a teraz też ma być dziewczynka więc problem z głowy, jedynie na bieżąco coś dokupię :) ale mi sie nic dziś nie chce :( chyba po południu na spacer się przejdę i oleję robotę a tyle prasowania mam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bodziaków rozpinanych wzdłuz ciała, to ja nakupowałam ich sporo (H M też takie ma), bo się bałam jak to bedzie, ale póxniej stwierdziałam, że one są gorsze (przynakmniej dla mnie) i teraz nie bede na to patrzeć w ogóle. Wole te przez głowę zakładane - zazwyczaj mają, albo zakłady wokół szyjki, albo zatrzaski i przesadzenie przez głowe nie jest problemem. Ale co kto woli. Z mojego doświadczenia czapeczki bez troczków się nie sprawdzały (ale sa do kupienia bez problemu w sklepach typowo dziecięcych), bo zchodziły z głowy po paru minutach, albo jak mały krecił główką to zachodziły mu na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja już po badaniach,całe szczęście. W nocy wstawałam do toalety i przy okazji zaszłam do lodówki żeby napić się czegoś zimnego, a mój m drze się z sypialni,co robię:P myślał,że znowu głodomorra i będą nici z badań na czczo hehe , specjalnie dużo na kolację zjadłam,żeby głodek w nocy mnie nie złapał.Wicia z z niecierpliwością czekamy na dobre wiadomości jeżeli chodzi o badania, na pewno wszystko będzie dobrze. A propo spodni ciążowych,fajne mi przyszły do sklepu. W sumie to nie są typowe ciążówki, ale mogą spokojnie pełnić taką rolę:) maja fajną, luźną gumę na brzuszek, wczoraj je mierzyłam i powiem Wam,że mega wygodne. Jak będę jutro w pracy, to zrobię foty i Wam pokaże, może którejś z Was też się będą podobać:) Muszynianka..daj znać od razu jutro po badaniu, trzymam kciuki. Ja połówkowe mam dopiero 16 października KANCIALUPKA super,że czujesz się już lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja już po badaniach,całe szczęście. W nocy wstawałam do toalety i przy okazji zaszłam do lodówki żeby napić się czegoś zimnego, a mój m drze się z sypialni,co robię:P myślał,że znowu głodomorra i będą nici z badań na czczo hehe , specjalnie dużo na kolację zjadłam,żeby głodek w nocy mnie nie złapał.Wicia z z niecierpliwością czekamy na dobre wiadomości jeżeli chodzi o badania, na pewno wszystko będzie dobrze. A propo spodni ciążowych,fajne mi przyszły do sklepu. W sumie to nie są typowe ciążówki, ale mogą spokojnie pełnić taką rolę:) maja fajną, luźną gumę na brzuszek, wczoraj je mierzyłam i powiem Wam,że mega wygodne. Jak będę jutro w pracy, to zrobię foty i Wam pokaże, może którejś z Was też się będą podobać:) Muszynianka..daj znać od razu jutro po badaniu, trzymam kciuki. Ja połówkowe mam dopiero 16 października KANCIALUPKA super,że czujesz się już lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelma
Czesc dziewczyny :) widze, ze spore zamieszanie sie tu zrobilo ;) w zwiazku z tym, ze ja nie pisze tu regularnie, ale staram sie czytac w wolnych chwilach - postanowilam ze nie bede sie ponownie dopisywac do tabelki, zeby nie robic zbędnego zamętu :) Ja wlasnie probuje wyjsc z paskudnego przeziebienia, ktore meczylo mnie od 2 tygodni. w piatek nastapil kryzys i niestety musialam juz siegnac po antybiotyk, bo moj stan sie tylko pogarszal (mimo leczenia domowymi sposobami i homeopatią). ogladalam zdjecia Waszych brzuszkow i naprawde jestem pod wrazeniem! :) u mnie dopiero cos zaczyna sie dziac i powoli zaczyna mi ten brzuszek odstawac, ale jesli chodzi o wage, to nadal jest nizsza niz przed ciążą. Najlepiej sie czuje w spodniach od pizamy i chodze w nich po domu non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny po weekendzie :) Wczoraj cały dzień rozwoziliśmy zaproszenia na ślub i już prawie wszystkie rozdane :) Dziś u nas brzydka pogoda i mnie ćmi glowa cały dzień i ogólnie chciałam pojechać do kwiaciarni zorientować sie w bukietach ślubnych ale poddałam sie bo sie coś słabo czuje. Kupiłam sobie za to szalik fajny na teraz. Jeju już tylko 12 dni zostało...ale czas leci. Strasznie sie już nie moge doczekać 13 :) Do tego zaczełam już 5 miesiąc ciąży...ale czas mi leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×