Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość Jula__2
nelma bardzo Ci współczuję u mnie póki bo nie zapowiada się na coś bardziej poważnego chyba, jak się pogorszy to x piątek pójdę do ogólnego. Marny czas u mnie już grzejniki ciepłe. przyjemnie rano się wstaje chociaż. zdrowia wszystkim mamusiom życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula_2, nelma współczuje wam przeziębienia, wiem jak to potrafi człowieka wykończyć. U mnie na szczęście obeszło się bez antybiotyku ale taką ilością lekarstw się faszerowałam i domowymi sposobami, że aż żołądek bolał, na szczęście u mnie nawet dobrze. Wczoraj jechałam na uczelnie załatwić z tym egzaminem, do którego nie podeszłam i powiem wam, że nie wiedziałam, że tak źle będę się czuła jadąc tramwajem. Było mi słabo, niedobrze i gorąco. Jedna wyprawa 3 godzinna, a zmęczyła mnie wczoraj niesamowicie. Muszynianka takiego brzuszka giganta to można tylko zazdrościć, nie ma czego się wstydzić kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj wolne od pracy i od samego rana latam:) Kurcze ja to nie potrafię w ogóle odpoczywać, no nie wysiedzę 5min na miejscu, a później narzekam,że kręgosłup mnie boli tak jak np teraz. Jutro idę do dentysty kończyć kanałówkę i jak na razie koniec, w ciąży już się nie pojawię u dentysty:) Dziewczyny chorujące kurujcie się i szybko wracajcie do formy. Dużo odpoczywajcie i wygrzewajcie się pod kołderką Kejtii ja również 16 mam połówkowe. Jak tam bukiet wybrany?:) Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co? Los się jednak odwraca . Owa dziewczyna która prawdopodobnie tak nakłamała na mój temat zrobiła karygodny błąd... przy okazji kontrola z góry dziś była także nieźle jej się oberwało. Propo brzuszka to on jest ostatnio dla mnie nie do ukrycia już teraz muszę zacząć go eksponować bo nie mam wyjścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula no to witam w klubie. Muszynianka widzę na drugim zdjęciu klejnoty, tak? XNightmare widzisz sama, los jest jednak czasami sprawiedliwy. Dziewczyny mam wyniki amniopunkcji: zdrowa dziewczynka:D aż mnie głowa z tych emocji, euforii, szczęścia boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica.. superowo że wszytsko dobrze:)) mm wyobrażam sobie jak się cieszysz i jak ci ulżyło:)) :)) także byle do przodu i już na spokojnie:)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja dzisiaj pierwszy dzien po 4 miesiacach wakacji bylam na uczelni i powiem Wam szczerze ze jestem wykonczona. jak nigdy myslalam ze zasne na stojaco. dobrze ze nie studiuje w 100% tylko czesciowo wiec mam bardzo malo zajec. ogolnie to czuje sie dobrze, brzuszek rosnie pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vica jejku cudowne wieści. Wyobrażam sobie jak sie czujesz teraz. Ciesz sie ze zdrowej coruni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula__2
wica cieszę się z Twojego szczęścia ja też chciałabym usłyszeć, np jutro podczas usg, że torbielki mają mniej niż 3mm albo że nie ma ich wcale. na pewno teraz nie żałujesz, że podjęłaś decyzję o tym badaniu ja zrobiłabym tak samo gdybym była na Twoim miejscu. Nie ma nic gorszego niż życie w niepewności. gratuluję Ci córeczki, dziewczynki są wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicia gratulacje!! Od samego początku wiedziałam,że tak będzie!! Kochana super!! Dziewczyny koleżanka przesłała mi fajną stronkę http://www.promobaby.pl/ podobno tutaj na bieżąco informacje na temat promocji produktów dla dzidziusiów w różnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania_85_05 - ja własnie mam taką poduszkę :) kupiłam bo nie droga ale teraz tak myśle czy się przyda jeszcze do czegoś w sensie karmienia to nie wiem ;( ale do spania polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica, no widzisz, jak super. gratuluję córeczki i to zdrowiutkiej. dziewczyny zatrułam się;( zjadłam w pracy pieczone sushi z łososiem. muliło mnie okrutnie, w domu zwymiotowałam dopiero o 21 (a sushi jadlam o 14tej). I zaczął boleć żołądek (skurcze, ból straszny). wzięłam nospę (guzik pomogła), potem 1 tabletkę apapu, teraz piję smectę i jeszcze melisę mam zaparzoną. mam w domu Nifuroksazyd na zatrucia, niby bezpieczny w ciąży. nie wiem co robić. zatrucia/bakterie/toksyny są niebezpieczne w ciąży dla dziecka, dlatego trzeba to rozpędzić natychmiast. a do lekarza się nie dostanę:( moj synek jest znów chory, a mąż całe dnie w pracy:( ratunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek biedaku, ale się musialas nameczyc. Napisz jak Ty się dzisiaj czujesz?ja za chwilę zmykam na badania. Nie cierpię klucia! Miłego poranka dla wszystkich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny miałam dac wam znac jak wyniki i hmm chyba nic z tego nie będzie bo beta mi wyszła 1. co prawda troche sie nie umiem w tym połapać bo na wynikach było " kobiety nie ciężarne < 1" więc nie wiem jak na to patrzeć, test wczoraj oczywiście wyszedł negatywny, co prawda w nocy wstawałam 3 razy siusiu zanim zrobilam ten test i do @ bylo 4 dni. na dodatek wczoraj mój sluz był zbarwiony na rózowo, więc chyba wszytsko sie przygotowuje do @. szkoda :(. Za to bardzo się cieszę że u was wszytsko w porządku i że maluszki rosna zdrowo. jak myslicie to możliwe żebym bete zrobiła za wcześnie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) dziewczyny jak wasze przeziębienia dajecie rade?? wica gratuluję z całego serca, że wszystko jest dobrze:) na pewno jesteście szczęśliwi z mężem:) teraz tylko się cieszyć:) Jula__2 trzymam kciuki za wizytę!oby już te torbiele poszły w zapomnienie! Olinek82 biedaku jak się czujesz?? czytałam że podczas ciąży nie powinno się jeść sushi martita-26 jeśli wcześnie robisz bete to wyszłaby niska, ale już raczej by wskazała na ciążę, ale ekspertem nie jestem więc mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Wica - ale super!! bardzo się cieszę :) Wikunia - ja też dzis badanka. morfologia i mocz. na szczescie juz po i własnie szamam śniadanko :) a tak poza tym to u mnie nuda ;) młoda w przedszkolu, mąż w pracy, ja całymi dniami sama. nuda i nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-26 a który cykl się staracie?pisałaś ale dziewczyny tyle postów naprodukowały że już zapomniałam meaa człowiek się szybko przyzwyczaja do stanu lenistwa ;) chociaż ja dziś mam ochotę zrobić coś produktywnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marita - jeszcze sie uda, może jeszcze w tym roku, Co do sushi to nie mozna ze zwględu na surowa rybę - jakies bakterie moga na niej być. A Olinek pisała o pieczonym sushi wiec nic sie nie powinno wydarzyć. Za mną tez chodzi coś takiego ostatnio, bo sushi uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka - no najgorsze jest to, że jak pracowałam to jakoś miałam więcej czasu... rano zawoziłam córe do przedszkola, potem na 8 godzin do pracy, potem zakupy, obiad - i jeszcze mnóstwo rzeczy byłam w stanie zrobic. a teraz jak tak sobie gniję na kanapie to jakoś się z niczym nie wyrabiam... i góra prasowania rośnieee... ale w marcu zato będzie roboty w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka dopiero 2 cykl, wiec mam nadzieje że w nastepnym się uda. Agbr no ja mam wielka nadzieję ze w tym roku ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, meaa ja tez jak byłam na l4 miesiąc to taka leniuszka byłam - może tez dlatego, ze pierwsze miesiące mnie męczyły ale teraz jak pracuję to jestem jakoś bardziej zorganizowana, co nie znaczy ze wieczorami nie padam do łóżeczka :) ale dobre wieści zdrowe dzieci to najważniejsze :) w ciąży to ponoć nie można surowej ryby, mięsa i sera pleśniowego i czegos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan - ser pleśniowy można, ale z mleka pasteryzowanego. w naszych sklepach większosc jest z pasteryzowanego więc luz ;) te droższe sery są z niepasteryzowanego. ale te wszystkie z turka można jesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×