Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

hejka a mnie maz zaraził boli mnie gardlo i mam troche katar, ale nic polegam na domowych sposobach. w koncu wybralam sie do ciuchacza i jestem w szoku. wydalam 27 zł a kupilam super rzeczy. kombinezon gruby, spiworek do spania, bluze i spodnie nexta i ogrodniczki. ja nie wiem czy te kobity co tam grzebaly slepe sa czy co? :) moj maly ma juz pelno ubranek ale za taka kase to i tak sie oplaca, potem oddam to biednym albo sprzedam za grosze i uzbieram na cos extra. wikunia zadzwon do gina dla swietego spokoju. milego popoludnia Wam zycze. ja biore sie za obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że jestem jedyną która dzisiaj się dobrze czuje i ma fajny humor:). Za to do wczoraj była masakra, podobnie jak u Was. Zauważyłam, że już często są dni kiedy nie mam nawet siły zrobić prostego obiadu. I zauważyłam, że moje samopoczucie i ociężałość w dużej mierze zależy od tego jak Mała się ułoży. Najlepiej jak jest główką do dołu a najgorzej poprzecznie- wtedy to nawet wstać z łóżka mi ciężko. Dołączam też od klubu "zgagowiczek" ;) bleeeeee..... Wczoraj byłam w galerii, m mnie podrzucił, pojechał załatwiać swoje sprawy i miałam czas żeby pochodzić za prezentami. Oczywiście nic nie kupiłam, z wyjątkiem zjedzonego na miejscu kawała tortu czekoladowego w Sowie:P. Nie mogłam się powstrzymać:D. No i oczywiście mojego roztargnienia ciąg dalszy, nie wiem jak u Was ale u mnie z tym coraz gorzej. To, że nadal mylę piekarnik ze zmywarką i tłukę naczynia już nawet nikogo nie dziwi. No ale wczoraj w galerii NIECHCĄCY wyłączyłam telefon i oczywiście okazało się, że za nic w świece nie jestem w stanie przypomnieć sobie PINu... A byłam z m umówiona na telefon, że ma mnie odebrać:). Dobrze, że pani w T-mobile była uprzejma i cierpliwa i mi go odblokowała, na wszelki wypadek ustawiając nowy PIN (1111) :). Co do kosmetyków itp to i nas na pępek polecają na początek Octanisept z apteki. Tego używają w szpitalu. Co do gruszki do nosa to faktycznie podobno nikt nie poleca a na katar najlepszy aspirator ale taki którego można używać ustami i podłączyć do odkurzacza... Wiem jak to brzmi, też się na początku przeraziłam ale widziałam jak koleżanka robi to choremu synkowi i rewelacja! Ustami nawet połowy tego by nie wyciągnęła. Nie wkłada się do noska głęboko a ssie super i Młody jaki zadowolony! Sam paluszkiem pokazywał gdzie jeszcze trzeba zrobić i od razu przez nosek oddychał.:) Kaczuszka, mam nadzieję, że jesteście na dobrej drodze do rozejmyu:) 3mam kciuki. Wikunia, dziewczyny mają rację- zadzwoń do lekarza, nigdy nie wiadomo i będziesz spokojniejsza. Ann8912, zobacz czy oprócz bakterii na wyniku masz dużo leukocytów, jeśli pojedyncze to pewnie źle pobrany mocz. Jeśli masz opis, że gęsto zalegają pole widzenia to najprawdopodobniej infekcja, która może być bezobjawowa a w ciąży ważne żeby takie też leczyć więc wtedy zrób posiew moczu jak mówiła agbr. Też od jakiegoś czasu się zastanawiam nad monitorem oddechu tylko cena przeraża i chyba bałabym się kupić używanego bo jak mam sprawdzić czy działa? Z laktatorem to co innego, można zobaczyć. No sama nie wiem... Ten bebetro solaris wygląda fajnie ale czytam, że ma raczej kiepskie opinie na necie:( Patra kuruj się żebyś antybiotyku nie musiała brać. A ciuchacze to fajna rzecz:P Miłego popołudnia, idę trochę ogarniać mieszkanko bo w sobotę Barbórki ciąg dalszy... Wszyscy chcą mnie odwiedzać, bardzo to miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierówka, która jesteś na facebooku?? Poprosze jeszcze raz przepis na sałatkę z pieczarkami. Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moe podejrzec ale twn link chyba jest bezposredni do glosow na ma skormna osobe, Monika to ja :) nie wyswietla sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy kliknąć na ten link i od razu się wyświetla do głosowania, codziennie można jeden głos oddać. Jutro też pomogę:) Co do sałatki -pieczarki -ogórki -kukurydza -jajka na twardo -łyżka majonezu -sól pieprz Chyba to wszystko, ja dodałam jeszcze cebulę pokrojoną w drobną kostkę, zresztą wszystko kroiłam w kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myje pipke
.. :P hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za glosy :) oby jak najwiecej :) choc jak na razie widze u siebie 8 czyli ten sam stan co po poludniu to nie wiem jak to jest naliczane a gdzies przypadkiem odnalazlam konkurs mikolajkowy w sklepie z herbatami na fb, zrobilam co trzeba i co prawda nie wygralam nagrody glownej bonu o wart 50zl ale nagrode pocieszenia probki herbaty :) zawsze cos :) dziewczyny rzuccie pomysl co zrobic z kapusty kwaszonej? mam woreczek 0,5kg. Jutro chyba sklece ogorkowa tak dawno nie robilam, mam smaka na nalesniki z serem ale nie mam za wiele maki.. Macie jakis sprawdzony przepis na pierniczki? gdzie nie czytam tam trzeba sode mozna dac proszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, mnie sie wyświetliło, że jutro tez moge oddać głos. Chociaż przed kliknięciem i po stan był taki sam więc nie wiem. Ja dziś zmajstrowałam barszcz biały z kapustą kwaszoną, jajkami i kiełbaską. Kwaśny i mniam. A jutro też planuje nalesniki z serem:-) Cały dzionek w domku. Ja mam parę rzeczy z H&M. I te rzeczy na 62 są jednak większe niż 62 z innych firm. Któraś dziewczyna kiedyś też tak pisała i ja tez się z tym zgadzam. Ja raczej kupiłabym mniejszy 1-2, ale najpewniej 0-1. Nawet jak urodzisz w lutym, to i tak zostanie na chodzenie w takim kombinezoniku marzec i kwiecień. W tym roku majówka już była upalna. Powiem Ci, że tanio tam masz. Szkoda, że do Wawy nie przyjeżdzasz:-) Mnie się na później mega podoba: http://www.hm.com/gb/product/05229?article=05229-B http://www.hm.com/gb/product/06573?article=06573-B http://www.hm.com/gb/product/04823?article=04823-A ale u nas w Wawie niestety 2x drożej:-/ Nawet jak cos kupisz i dzidzia pochodzi, to potem możesz sprzedać np na allegro i odzyskac ciut kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowka ja dostalam takiego misia 0-1 tylko siwego. kolezanka mi go dala bo jej mamy nie zdazyl zalozyc za duzy sie urodzil ;) my wczoraj mielismy szkole rodzenia super sprawa, bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u nas znow ciezka noc, nie wiem co juz poczac z tym moim szkrabem, placze przez sen boi sie spac sama. A jak juz usnie to spi jak trusia ze kazdy szmer ja obudzi. Z nauki samodzielnosci wlasnie zachciala sie ubierac sama, za nic w swiecie nie da sie zebym ja ja ubrala bo piski wrzaski. pszczolka- wczoraj te glosy chyba sie nie naliczaly, glosowal ktos z mojej rodziny a glos sie nie naliczyl, dzis juz hasa poprawnie. A ten bodziak z mucha swietny! jak okaze sie ze bedzie Piotrus to sprawie mu taki :D o ile do stycznia kolekcji nie wymienia bo co jakis czas na stronie wymieniaja. A no przebitka jest troche na tych ciuchach, kupilam i love dad 86 dla corci za 4f a kolezanka w wawie kupila mi za 22,90 mniejszy rozmiar ale pewnie i tak maluch pozno go zalozy bo 68 bo tutaj nie bylo. Ja to zawsze sobie licze x5zl. Fajne promocje sa tez 3szt bodow/spodni dres za 10f. Nie wiem czy w Pl tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 u mnie zima juz :D remonty ciag dalszy :) dzis przychodza mebelki dla Maluszka do pokoiku :) papierowka ten misiu jest sliczny, dostalam takiego nowego od dziewczyny brata, wyszukala w lumpach, jest cudny i mieciutenki bardzo, oooo! jak bede miala mebelki to wskocze do mamy po ciuszki ktore u niej zostawilam czesc i napewno drugie tyle albo juz wiecej sama dokupila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jak tam u Was samopoczucie? U mnie od dwóch dni bez humoru. Do tego jestem nieprzytomna, bo poszłam późno spać i ledwo dzisiaj funkcjonuje. Wczoraj się przeraziłam jak wieczorem wracałam z pracy. Schodzą z parkingu po schodkach, dzwonił mi telefon, chciałam odebrać, i spadłam z tych schodów;/ w brzuchu aż mi zabulgotało, ale na szczęście nic mi się nie stało. Także uważajcie na siebie i na brzuszki, tym bardziej że teraz ślisko i w ogóle. Jula cały czas kopie w brzuszku, w środę idziemy na wizytę, zobaczymy co u mojej dziewczynki:) Miłego i spokojnego dnia Wam życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierówka22 Ty i tak dużo wydajesz na ciuszki w UK, bo moja siostra mi kupowała w ciuchaczach w Anglii wyglądają jak nowe. Za 10f to ona 2 reklamówki ciuszków albo więcej kupi. Ty chyba kupujesz w normalnych sklepach, bo 10f za dres to 50 zł na polska kasę to drogo raczej, ale taniej niż u nas w sklepach. Ale na allegro, używany dresik można by było taniej kupić. Moja siostra mieszka 30 km od Londynu. Kupiła mi ciuszki do 6 miesiąca praktycznie nowe, a mówiła że kosztowało ja to maksymalnie 20-30f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita- ja w ciuchaczach nie kupuje, raz ze nie mam na to czasu by biegac, do miasta jezdze raz w tygodniu, a jeszcze jak biore moja panne i z brzuchem to potrojna meczarnia. Poza tym my mieszkamy na koncu swiata i wszedzie jest zielono i daleko. Jak juz jade to do konkretnych sklepow z lista. A w h&m fajne promocje do wyboru body leginsy, spodnie dresowe 3sztuki za 10f,dobra jakosc ale maja inny material niz te body np drozsze pojedyncze. Kupuje rowniez tesco f&f dla dziecka, TU ale to glownie bielizne dla siebie, ani razu sie nie zawiodlam, i teraz planuje nexta, bylam juz w sklepie na zywo przejrzec ale nie wszystko mieli dlatego zrobie zakupy przez neta. Tutaj poprzez zarobki inaczej odczuwa sie ceny. Poza tym 10f to tutaj jak 10zl tak to liczymy. Ale owszem szukam promocji licze czy aby na pewno sie oplaca. Nie jest tak ze szastamy pieniedzmi. A duzo ciuszkow nie kupuje, dlatego moge sobie pozwolic, dla malucha mam w Polsce duzo, a tutaj z racji mieszkania na koncu swiata to nie trzeba wiele. Serdecznie dziekuje wszystkim ktore glosuja :-) jeszcze 10dni mam nadzieje uzbierac tych glosow troche, mam nadzieje ze sie poprawnie naliczaja. Ja cos zle sie czuje dzis, brzuch mnie boli, bez nastroju jakos dobrego jestem. Corcia marudna zasnela godzine temu, a powinna za jakas chwile isc spac dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papierówka
:D dziwny masz przelicznik, szczegolnie że funt to 5zetra więc 10 funtow rowna 50 zł a nie 10zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papierówka
daj linka to ci klikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba papierówce nie chodziło o przelicznik f na pln bo wcześniej pisała, że liczy x 5 tylko pewnie w odniesieniu do zarobków, w tamtych realiach za 10f kupi tyle co w Polsce za 10pln. Tak przynajmniej zrozumiałam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona miała na myśli, że dla nich tam na zielonych wyspach 10 funtów ma taką samą wartość jak nasze 10 zł wedle ich zarobków, a te nie ukrywajmy są dużo wyższe i mogą pozwolić sobie na więcej za więcej. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam, w każdym bądź razie, wiem co miałaś na myśli. Coś tu ostatnio cicho się zrobiło! Chyba te głupie komentarze nie odstraszyły przyszłych mamus? Dziewczyny piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Papierówka, ze tam się inaczej kasę wydaje, bo inne zarobki. No jak masz daleko to nawet nie opłaca Ci się specjalnie szukać ciucholandów, bo więcej za dojazd pewnie stracisz. Tak tylko napisałam :) Ja czasami jeżdżę do siostry na zakupy jak są jakieś okazje na bilety lotnicze. Wtedy to kupuje na potęgę, bo tam naprawdę tanio po tych Primarkach itp., a ciucholand wygląda jak u nas galeria i to nie najgorsza. Potem wysyłam sobie paczkę do Polski i wracam samolotem, bo za nadbagaż nie opłaca się płacić, paczka taniej wychodzi. I w sumie potem w Polsce nic nie muszę kupować przez pewien czas. Ja nie zagłosuje na Ciebie, bo nie mam Facebooka, ale mam nadzieje, że uzbierasz dużą liczbę głosów choć nie wiem w ogóle o co w tym chodzi :) Kancia pytałaś o przepis na pyzy z serem. Ja robię je bardzo prosto, bo robię w sumie ciasto ja na knedle(lepsze jest niż to na pyzy i szybsze) czyli ziemniaki, mąka pszenna, maka ziemniaczana i jedno jajko, sól pieprz. Robię z tego ciasto, a do środka wkładam biały ser doprawiony sola i pieprzem można wymieszać z podsmażona cebulka też jest dobre.Robię z tego takie hm nie kulki tylko takie coś w kształcie elipsy hehehe :P i wrzucam do osolonego wrzątku, gotuje chwilkę i już.Ja lubię je jeść na drugi dzień podsmażone na patelni. Mój obwód brzucha w najgrubszym miejscu to 77 cm, Ważę 49 kg, 24 tydzień i 1 dzień. W poniedziałek mam wizytę. Byłam dzisiaj w Żagiel Med czyli w szpitalu prywatnym gdzie chciałam mieć cesarkę w razie gdybym nie mogła jechać do Rzeszowa. Strasznie mi się tam podoba. Wszyscy są tam tak mili, że aż do przesady czasami. No ale za taka kasę...Rozmawiałam z położna i mi opowiadała, ze strasznie bała się porodu i jak już była w 9 miesiącu to cały czas tylko czuła się jak na szpilkach, bo bała się tego początku itp. W końcu wzięło ja w nocy, mąż podpity spał, a ona ze strachu takiego powera dostała, ze zaciągnęła go do auta, swoja torbę i siebie i sama prowadziła samochód, a po wszystkim przyszło jej zdjęcie z foto radaru do domu i 300 zł mandatu, bo tak pędziła do tego szpitala hehe:P Umowa z NFZ będzie u nich obowiązywała od stycznia 2014 roku dopiero(info dla Hani gdyby była zainteresowana:p). A jak u Was ze zmianami w wyglądzie? Macie jakieś rozstępy? Pytam, bo sama się oglądam codziennie czy coś mi nie wyskoczyło. Noi z piersi (jak ja nacisnę) to taka kropelka siary się wydostaje, ale tylko po kąpieli tak zauważyłam i muszę nacisnąć pierś. Czy to znaczy , że będę miała dużo pokarmu? Oby nie, bo będę się męczyła na początku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym mieć dużo pokarmu ale boję się, że nie będę go miała bo moje piersi wcale się nie powiększyły, jak miałam B tak i mam. Wczoraj też zauważyłam, że z lewej piersi wycieka mi coś jakby żółtego. Przytyłam też niewiele bo tylko 3 kg, ale nigdzie mi te kilogramy nie poszły jak tylko w brzuch. Startowałam z wagi 57 a teraz mam 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi z tymi funtami, kto mial zrozumiec zrozumial wiec powtarzac nie bede. :) lusesita- a ten przepis ktory podalas to tak jak na leniwe pierogi. o juz wiem co jutro miec bede na obiad :) dzieki! ja w prmiarku tez czasem kupuje tylko do niego to juz calkiem mam daleko bo trzeba jechac do drugiego miasta. No ale kazde zakupy to stata calego dnia. Na paliwo nie wydajemy ale to meczarnia takie jazdy jak juz wczesniej pisalam. Lubie zakupy ale teraz to jak musze to jade. Ja mam brzydkie rozstepy jeszcze po pierwszej ciazy, teraz troche sie poglebily zwlaszcza w okolicy pepka i na boczkach. A siary na sile bym nie wyciskala, ja mam z kolei sucha wydzieline z sutkow. Siara na tym etapie to normalne, piersi przygotowuja sie do produkcji pokarmu. Jesli nie chcesz karmic poza podaniem po porodzie zeby podac przeciwciala dziecku to pozniej popros o antybiotyk i pij litry szalwii. kaczuszka- to ze piersi sie nie powiekszyly wcale nie oznacza ze nie bedziesz miala pokarmu. A to zolte z piersi to nie ropa? mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje. mi urosly w pierwszej ciazy pozniej rozmiar sie unormowal piersi na poczatku wielkie a pozniej miekkie ale pokarm byl nadal. A teraz to o powiekszeniu nie wspomne :P co chwile sie mierze i wiecej i wiecej. Ale stanik do karmienia kupie po porodzie dopiero a nie jak radza polozne miesiac przed porodem. U mnie sie to nie sprawdzilo. duzo robi psychika- chcesz karmic to bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu pusto... dosłownie nie mam co czytac :P u mnie narazie na ciało bez zmian, porócz brzucha ofkors :P smaruje się kremami ale zobaczymy piersi bardzo mi urosły, niestety z tego co wiem wielkośc nie wpływa na ilość pokarmu ;/ a myślała któraś o używaniu pieluszek wielorazowych?? ostatnio na spotkaniu z położną spytałam o nie i mówiła ze sie sprawdzaja bardzo! i ze dzieci nie miewają w nich odparzeń! myślałam ostatnio o wyprawce, jak czytam ze któraś kupiła juz łózeczko.. to z jednej strony tez już chce kupić z drugiej strony mam wrazenie że jeszcze za wcześnie, ale moja koleżanka (mama 1,5 rocznego Kuby) mówiła zeby kupowac juz... bo pózniej nie wiadomo jak sie będę czuła itp więc chyba powoli trzeba zacząć zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×