Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielooonaaa

Zdjęcie w CV

Polecane posty

Gość zielooonaaa

Mam pytanie - czy zdjęcie w CV musi być koniecznie takie od fotografa, portretowe? Bo takie mam tylko z dyplomu, a jest ono już trochę nieaktualne, wyglądam trochę inaczej po 7 latach :p A nie chce mi się biegać i robić nowe... Wiadomo, że nie dałabym jakiegoś głupiego wakacyjnego zdjęcia, ale jakieś zwykłe, portretowe, tyle że nie takie "oficjalne" - mogło by być? I jeszcze jedno - wysyłam CV i list motywacyjny mailem, umieszczam je w załączniku, a co wpisać w treści? O ile w ogóle coś się wpisuje...? Wybaczcie może głupie pytania, ale do tej pory składałam cv tylko raz - po studiach, w dodatku osobiście, tylko do jednej firmy, gdzie od razu zostałam przyjęta. Potem nie zmieniałam pracy, no ale teraz nadszedł ten moment, a ja chyba wypadłam z obiegu w tych sprawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfre
jezeli chcesz by przyszly pracodawca potraktowal cie powaznie to przejdz się do fotografa... co to wogole za tlumaczenie "nie chce mi sie"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainwestuj te kilka złotych. poczytaj sobie pierwszy lepszy poradnik "dobrego cv" i co mówią pracodawcy o największych błędach w cv. takie cv w momencie kiedy je wysyłasz jest Twoim być albo nie być. tzn albo się zainteresują albo wyrzucą. więc zdjęcie musi być profesjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjdjhs
a gowno prawda... nigdy w zyciu nie zmaiescilam "profesjonalnego" zdjecia w cv... daje normalne, gdzie wyszłam ładnie i ktore w jakis sposob odzwierciedla moją osobowosc... oczywiscie duzo zalezy od tego o jaka pracę sie starasz, ale mi mało profesjonalne zdjecia z pewnością pomagaja :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielooonaaa
Praca, w której ważne jest, żeby być osobą ciepłą, pogodną i wesołą :) Nie żadne poważne stanowisko w super wypasionej korporacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×