Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

zaczynamy nieśmiało dotykać się na wzajem i całować wkladasz.mi rękę w.majteczki i piescisz mnie...ja masuje twojego kutaska przez spodnie czuje jak rośnie jak się preży....cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanuzasz paluszki.....czujesz moje podniecenie..uwalniam go i masuje ręką mówię ci do uszka swinstewka jednocześnie masujac kutaska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy poszli do domku i nie mam z kim poswintuszyć jaką szkoda....znów jestem rozpalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parch23
gdzie najbardziej lubisz świntuszyć Żabciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzirej heniek
bo juz cala dupe zabko wystawilas i nic ciekawego nie napiszesz,juz i tak sie powtarzalas w ostatnich postach,az sie nie chce juz czytac,nie dziwne ze nikt nie czyta,czekaja az sie nowe mieso pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzirej heniek
dziwki ktosa na dzien dobry daje sobie obrabiac kazda dziure nikt po czasie nie chce,zabko twoj czas dobiegl konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parch 23
nie piszmy o debilizmie tylko o posuwaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parch 23
ile razy dziennie chcesz mieć go w sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parch 23
jak długo to sam nie wiem ale jeśli chodzi o szczytowanie to z 6 razy jeśli jestem bardzo napalony, za mało ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parch 23
to w jaki sposób byś to dziś chciała zrobić ?? pisz bezzwłocznie żabciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą naszła mnie ochota na małe co nie co a właśnie mialam iść pod prysznic...więc gdy już namydlilam swoje ciało stwierdziłam co tam nastawilam strumień wody na moja cipeczke puszczalam raz mocniej raz słabiej..drugą ręką delikatnie się piescilam zanuzajac palce w środku stwierdziłam że potrzebuje więcej wzięłam z półki pojemnik z pilingiem do ciała który ma odpwiedni kształt. i delikatnie wlozylam go sobie do cipeczki....poruszając nim najpierw wolno żeby.moja cipeczka puściła więcej skoczków...gdy po chwili zaczęło hlupac w środeczku...przyspiesxylam ruszając dość mocno tak żeby jak naj głębiej wcisnac. pojemniczek...było ślisko.wiec wyszłam z pod prysznic usiadlam na sedesie i kontynujac moja zabawę teraz zaczęłam poruszać naprawdę szybko.i mocno jednocześnie lekko uderzalam w nią od góry druga ręką...po chwili trzymając pojemnik w środku przykucnelam na podłodze tak żeby oprzeć pojemnik na niej zaczęłam go dosłownie dojeżdżać masujac się oczywiście druga rączka i żeby wzmocnić orgazm pocierałam łektaczkę...i po kilku sekundach miałam cudowny i dość mocny orgazm....jeszcze całą drżę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co watpisz mój przynajmniej.nie był ustawiony tylko totalny spontan....takie wiedz są najlepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parch 23
no spontany są najlepsze ! ja w wannie pełnej wody nie dojdę, ale jak wyjdę cały gorący to parę razy strzelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×