Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

a wiesz kiedy kobieta ma zajebisty.orgazm podczas minetki .....sprawdzilam na sobie a sex w jeziorze już zaliczylam...było zimno ale przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
Super.!!! ja w tym roku jadę nad morze ze swoją żoneczką w okolice Dąbek i już jej zapowiedziałem że zrobię jej odlotową minetkę na plaży i nawet podglądacze mi w tym nie przeszkodzą ,a może jakaś inna pareczka też się przyłonczy i będzie uprawiać równoległy sex.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
a sex na plaży też zaliczyłaś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś wybrałam się pod namiot z partnerem dla odmiany chciałam spróbować jak to jest w namiocie kiedy.kręcą się ludzie i zwierzątka rozbilismy go na takiej małej.polance przy jeziorze i potem kąpiel na golaska kilka zdjęć na pamiątkę..i zaczęliśmy od tego że siedząc na brzegu ta żeby woda leciutko dotykala mojej cipeczki.i.partner się nie utopił....zaczął robić mi.minetke..choć nie trwało to długo gdyż kutaska zaczął wciskać się w piasek co było dla niego niezbyt przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
od 1 do 14 sierpnia będziemy na plaży między Białogórą a Dąbkami i mam nadzieję że pogoda dopisze ,a sex będzie odlotowy.!! może Byś żabko ze swoim menem zaprzyjaźniła się z nami , wspólne plażowanie i nie tylko hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
o tak ,dokładnie zabko ,to jest to co w urlopie najwspanialsze.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
zabko , może nie tak w centrum plaży nudystów ,ale gdzieś dalej ,tak aby nie szerzyć zgorszenia hihi....!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raberemere
:D:D:D:D:D polska młodzież !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat w tym czasie wracam i dokładnie w tym czasie pracowałam porwać mojego nad może jest wyposzczony strasznie dwa miechy bez kobiety robi swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło że kolega uważa mnie za młodzież.....bardzo miły komplement....naprawdę tak od rana bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raberemere
nie o tobie żabka, o tych dwóch pryszczatych z poczatku. Ty stara niewyżyta, jakbym miał taką babą w chałupie to bym się załamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
hm.? no to super i mam nadzieję że się spotkamy hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
zabko ,zabierz swojego na długi spacerek brzegiem morza . nóż nas spotkacie i widząc nas w pełnym uniesieniu też będziecie się namiętnie kochać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reremmbee coś tam stara nie jestem a to twój problem że jesteś prostakiem i zadodała cię po bożemu i spać..jeszcze pewnie światło gasicie żeby na siebie nie patrzeć sex jest tak samo ważny jak jedzenie i inne przyziemne czynności tym bardziej że jest kosmicznie zajębisty.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś specjalnie przyjechaliśmy w nocy żeby dotrzeć przed świtem i kochać się przy wschodzie sloneczka na plaży.....zajebiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
zabko ,już się napaliłem i napewno tak zrobimy ,wschód słoneczka i sex ,to na prawde zaj....ta wizja nadzchodzących wakacji.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
żabko ,a Ty kiedy ze swoim wyposzczonym menem wybierasz się konkretnie na urlopik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
wiekowo ja i moja żonka jesteśmy zbiżeni do Ciebie ,dojrzałym małurzeństwem jesteśmy ,szczupłym. a czy sobie do gustu przypadniemy to czas pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
acha.. no to trzy dni to niewiele .a w jaki rejon morza się wybieracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
w pracy ,ale pracuje u siebie ,tak więc spoko. to muj nr, tef jakby nasze pisanko się naglle urwało 888-449-716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
w Chałpach byliśmy dwa lata temu ,fajnie jest ale my co roku odwiedzamy inne miejsca ,lubimy zmiany i nowe miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
z południa polski ,a dokładnie z małopolski Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×