Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

vera lynn wiesz że istnieje jeszcze internet w telefonie!!! a po drugie napisałam że idę na urlop a nie napisałam kiedy jak byś uważniej czytała to wiedziała byś. Kretynka czyta i nie wie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
zaba jak tam twoje "obczasy" :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak012672
zabko1776 Tej kretynki vera lynn nie czyta się i nie zwraca się uwgi co ta debilka pisze ,po prostu traktować ją trzeba jak wrzód na du..e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrrssss
chcę się pieprzyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrs - daj @
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojący rycerz
To wpadnij do mnie, zadowolę Cię dziewczynko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
zabka moze masz ochote na cos przyjemniejszego niz cyberek co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
Dupczenie kochana, takie że wyć z rozkoszy będziesz i klęcząc przede mną i opierdalając mi gałę błagać o jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
Odwróć się, pochyl się, złap za dupę i rozchyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
wsadź se kabel USB w dupe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne spacery po parku nie zawsze kończą się tylko pogryzieniem przez komary ,czasem kończą się całkiem przyjemnie a raczej bardzo bardzo przyjemnie. Jestem tego przykładem jakiś czas temu poszliśmy z moim mężem na spacerek,był ciepły wieczór więc ubrana też byłam skąpo. Miałam białą sukienkę do połowy uda oczywiście bez stanika i do tego tylko skąpe stringi i sandały na koturnie. Zjedlismy jakieś lody wypiliśmy piwko a że zrobiło się już ciemnawo ruszyliśmy spowrotem do domku ,traf chciał że właśnie przez park. Mojemu zebrało się na amory złapał mnie za tyłek ,zacząć całować po szyji,łapać za piersi . Usiadł na ławce pociągnął mnie tak ,że usiadlam mu na kolanach zaczął mnie całować,czułam jak jego łobuz budzi się do życia.Delikatnie zaczęłam go masować przez spodnie i drażnić wkońcu nie wytrzymał i rozpiął mi sukienkę i zaczął całować po piersiach nie chcąc być dłużna wyłożyłam rękę w spodenki i zaczęłam się bawić jego kutasiem. Był już tak napalony,że przy mocniejszym dotyku zaczął pojękiwać nie chcąc by długo się meczył uklęklam i zaczęłam go lizać najpierw delikatnie potem coraz szybciej od czasu do czasu lizalam też jajka. Pracowałam jezyczkiem sprawnie więc mój mąż szybciutko złapał mnie za włosy przycisnał delikatnie i powiedział nie przestawaj po czy poczułam jak jego kutas zaczął drgać i ciepła spermę zalała moja buzię . Wyssalam go do końca,potem przyszła moja kolej więc położylam się na ławce a mój zaczął delikatnie masować moja cipeczkę,po czym włożył mi paluszki i poruszając nimi zaczął mi robić dobrze..Nie potrzeba było mi dużo czasu żeby zacząć jeczeć i cichutko pokrzykiwać gdyż byłam bardzo podniecona całą zaistniałą sytuacją ,że dosłownie w kilka chwil doszlam do finału i było naprawdę cudownie.. Potem doprowadziliśmy się do porządku i wróciliśmy szczęśliwi do domu.... A później jeszcze bardziej się zajęliśmy sobą...ale to już inna historia.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeee
nieciekawiśmy, daruj sobie opowiadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba a jęcys jak stary materac
cy jak deska podłogowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
Takich opowiadan jest pełno w necie, wiec zmien płytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojon nojoj
Co czepiacie się żabki , Jej topik to pisze co ma ochote , a jak się nie podoba to poszukaj sobie o kwiatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkiaaaaaaa
wole o motylkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! czasem trzeba dac ujście swoim fantazją,przeżycią ale chyba już koniec dobrego..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martownik-Wisent
A może dopiero się zacznie na dobre w realu...!?:-))) :-))) :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobre zacznie się za kilka dni urlop i rżnięcie cały dzień z łóżka nie będę wychodzic a i może na łonie natury też będzie super fajnie...pogoda robi się ładna więc do boju...kochani bez sexu życie jest nudne.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cudownie móc czuć te druga osobę obok siebie,przytuli,szepnie mile słówko to jest najcudowniejsze a potem po.. mhmhmhmh...to jest dopiero odlot😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×