Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

muszę dac upust jestem tak na buzowana.....że szkoda marnować....na coś bardziej przyziemnego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
o tak zabko i mam ochotke na małe co nico ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
no to zabeczko ,skoro Jesteś już mokra to może dała Byś marzycielowi zakosztować swoich soczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
nie zabko ,dzisiaj mam ochotkę tylko z Tobą zaszaleć. Z żonką to w wkacje możemy zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w bieliźnie w czerwonych szpitalkach.....świezutka w tle cichutko muzyka ja stoję przed łóżkiem na którym ty leżysz....i kręcę biodrami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszulka cieniutka widzisz. moje sterczące suteczki...patrząc na ciebie liżę paluszki. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
Oj.... zapowieda się cudownie ,ja leże o on już stoi ,widzę Cię jak zmysłowo poruszasz swoim ciałkiem ,rozpalasz mnie .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okręcam. się tyłem widzisz mój tyłek nachylam się lekko do przodu kładę rękce na pośladki rozchylam troszeczkę żebyś zobaczył moje wspaniałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
zabko , nie rób tego sama ,usiądz mi na ustach swoją mokrą cipeczką abym poczuł Cię od środka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirk15
zabka1776, masz moze ochote na 15 letniego kutasa? Akurat mi stanal i jest dosyc duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klękasz za mną i lizesz moje dziureczki...po kolei dokadnie zanużasz delikatnie. paluszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
Twoje wspaniałości doprowadzają mnie do szaleństwa ,liżąc Twoją wilgotną cipkę odczówam rozkosz jakiej dawno nie zaznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odwracam się biorę go do ręki masuje delikatnie scigam skorkę i jezyczkiem objeżdżam główkę...delikatnie wkładając jezyczek w twoja mała dziurkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
o tak ,lizanko od tyłu wypiętej dupeczki jest fantastyczne ,jadę Ci więc namiętną minetkę zlizując każdą kropelkę Twojego nektaru. Czujesz jak mój języczek wiruje w Twojej CIPUNI ,a po chwili liże Twoją drugą pulsującą dziureczkę.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
och zabko ,tak mi rób tak mi dobrze !!!!!! ......69.......69......69.... ta pozycja jest dla nas stworzona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirk15
Prawie 16 lat to nie dzieciak, a niektory dorosly chcialby miec takiego jak ja. Moj ostatni seks mialem z babka ok 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
chcę się spuscić w Twoich ustach ,ściśnij proszę mocno moje nabrzmiałe jądra ,a poczujesz smak mojego nektaru.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak popychasz mnie na dywan rozchylasz moje uda ja z kutasiem w ustach ...zaczynamy zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
zabko ,perełko ,skarbie ,Twój marzyciel jest blisko extazy...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz mi placówek ja wpycham go głęboko...aż powietrza brakuje czuje jak dygocze och jak wspaniale teraz spływa całą falą sperma w me usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzyciel69
proszę zabko ,usiądz na minutkę na moim twardym kutasku ,gdy cipka go poczuje zrobi się jeszcze słodsza ,a ja ją namietnie wyliże Chce języczkiem brandzlować Twoją łechtaczkę i robic równocześnie palcóweczke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×