Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

albo faussa ze specjalnymi majteczkami założy...i będzie napewno fajnie....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka zabawka też jest jak najbardziej "dopuszczalna" ;) I delikatne ruchy biodrami w trakcie siedzenia na krześle ... Kilka orgazmów pewnie by się udało sprokurować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy takim upale i letnich kieckach można bez problemu zobaczyć która kobietka nie założyła majtusiów.hihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w takie upały nie noszę nic ani majtek ani stanika bo mnie strasznie uwieraja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno kilka orgazmów zaliczone....jeszcze kilka wpisów z internetu...i gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś fajny przystojniak jak najbardziej. na biurko albo pod biurko i do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm było by cudownie ale muszę was opuścić muszę chwilke popracować....do zobaczyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko. i to jest piękne ,zero bielizny pod kiecka ,a faceci aż się śliną i zamki w rozporkach pękają...hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko, a zdarza Ci się czasem skorzystać z tego, że Twój skarb jest nieosłonięty i błysnąć nim komuś po oczach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się czasem marzy, że uda mi się podejrzeć jakąś ponętną muszelkę schowaną niedokładnie pod krótką spódniczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz że czasem nie trzeba mieć krótkiej wystarczy zwiewna i siadajac lub wysiadajac ja delikatnie pociągnąć..hihihihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i zwiewna, niedyskretnie podsunięta w górę uda, byle dało się ten cudowny kwiatuszek podejrzeć ;) Ale do tej pory jakoś nie było okazji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwuj mnie siedzę za biurkiem i mam pociągniętą sukienkę....wszystko widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie skorzystam z zaproszenia i przysiądę sobie na krawędzi biurka, sięgnę dłonią między Twe uda i przesunę palcem po Twojej różyczce, a potem wsunę palec między rozpalone i zachęcająco rozchylone płatki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×