Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

czy ma ktoś ochotę poswintuszyć...

Polecane posty

będzie super poczuć je.w sobie a jeszcze bardziej gdy położyli mnie na biurku i delikatnie penetrujac moja cipke palcami będziesz ja lizal.....mhm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rozkoszą to zrobię, moje palce będą zagłębiać się w Tobie, a język i usta będą pieścić rozkosznie wyprężony różowy guziczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz miała ochotę, to pozwolę Ci na to, z wielką przyjemnością :) Chociaż moje poznawanie Ciebie nie skończy się szybko, bo będę musiał zbadać przecież każdy zakamarek, każdą krzywiznę i punkt na Twym ciele. Będę je eksplorował ustami, paluszkami, językiem i wzrokiem aż wyrysuję sobie w głowie dokładną mapę tego cudownego krajobrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Tobie na wszystko pozwolę bardzo lubię być tak poznawana. a oddam z nawiązką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę więc chłonął Cię, centymetr po centymetrze, niczym zapalony odkrywca przemierzający pierwszy raz zupełnie nieznaną do tej pory krainę i z zachwytem będę odnajdował co raz to nowe, cudowne zakątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy mam orgazm różne rzeczy robię mogę gryźć view ramię i wybijać paznokcie w plecy lubisz troszkę sm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbowałem jeszcze, więc nie umiem się odnieść do tego, ale czasem odrobina brutalności wkrada się w moje działania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja też tak mam ...czasem lubię być klepana po tylku i wyciągniętą za włosy...kręci mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takich czynnościach właśnie pisałem - klapsy, trzymanie za włosy, głęboka penetracja oralna labo od czasu do czasu lekkie przyduszanie (ale naprawdę lekkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam jak facet patrzy bardzo mnie to kręci i jeszcze jak bawi się sobą a potem dołącza do moje buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, taka zabawa działa na mnie ogromnie. Kiedy mogę przyglądać się pieszczotom, ekstazie malującej się na twarzy ... Na samą myśl o tym natychmiast czuję podniecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię patrzeć jak facet zmienia się na twarzy pod wpływem podniecenia.....jeszcze bardziej to kręci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała? Czy tylko ... tam? ;) Mój wentylator radzi sobie jakoś z upałem, ale tylko tym zewnętrznym, żar panujący w mym środku nie chce się uspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała ale tam najbardziej....jednak....mój wentylator już rady nie daje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×