Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurczak bez kości

jak sobie same farbujecie wlosy?

Polecane posty

bo ja mam blond z ciemnymi odrostami i chce sobie zafarbować na jasny brąz. mam nadzieje ze mi bedzie pasować.. a w y od której strony głowy zaczynacie sobie farbować włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pińcetka
sama nie zabieraj się do tego, odżałuj kasę i idź do fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie czasami sama farbuje, na poczatku skupiam sie na najwazniejszym, czyli na przodzie, skronie, czolo itd. Pozniej stopniowo coraz blizej czubka glowy, a z tylu tyle ile dosiegne, ale pozniej rozcieram ta farbe, zeby nie bylo przeswitow na wszelki wypadek jakbym gdzies nie dosiegla. Rozcieram tak jakbym myla glowe po prostu, no i zajezdzam jeszcze przy karku dosc daleko, zeby tez sie dobrze pofarbowaly... A potem..... jestem cala ujebana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie zawsze sama farbuję
farba taka na 28 myc,delikatną. jnie nieszczy.ak masz farbe bez duzej roznicy w kolorze z naturalnym to nie problem. na ogól smaryuje szczoteczka do zebow, a potem po prostu reka rozcieram, przeczesuję rzadkim grzbebieniem, najoierw kodrosty, apotem reszte - jak w instrukcji.Zacznij tez od takiej na 28 myc, bo jest mniej trwala. pamietaj ze np blond sredni/ czy tez blond po prostu to jest wlasnie taki brazowawy nie wiedzic czemu. Zawsze myslalm,ze mam wlasnie blond, chcialam wrocic do naturalnego, a tu mi sie brazowy zrobil - ale to ponoc taka nazwa i u fryzjerow funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaaaw
a nie masz żadnej koleżanki która by Ci pofarbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwy sposób :) fryzjerka :) Od czubka głowy się zaczyna i stopniowo przeczesujesz włosy w lewo i smarujesz a potem w 2 stronę i jak już cały czubek umalujesz to resztę :D Blond włosy robiłaś rozjaśniaczem czy farbą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, samej sobie ciężko jest pofarbować włosy, zwłaszcza jeśli są długie. Swego czau farbowałam sobie na mahoń, ale miałam wtedy krótką fryzurkę. Robiłam według instrukcji, tam było napisane odkąd rozpocząć nakładanie. To był właściwie szampon koloryzujący, używałam Palette. Potem w miarę wydłużania się długości moich włosów zmieniał się również kolor. Długi czas robiłam dwukolorowe pasemka, a teraz rozjaśniam, ale i pasemka i rozjaśnianie u fryzjera, bo niestety teraz te włosy są już tak długie, że nie poradziłabym sobie z samodzielnym farbowaniem... Pomiędzy wizytami u fryzjera wspomagam się szamponetkami koloryzującymi, które wspomagają utrzymanie w miarę dobrej jakości koloru pomiędzy wizytami u fryzjera.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba

biore wiadro farby i wylewam sobie  ne łeb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Tylko u fryzjera . Nie dziaduj bo włosy zepsujesz a i tak do fryzjera trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×