Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wredosynowa

Czy to jeszcze teściowa, czy już pasożyt ?

Polecane posty

Gość ghjvvb
tesc posozyt--- wiesz co, jakbyscie mieli dowod badz ktos by potwierdzil ze on pije to nie dostyał by alimentów! tak pisze w tym kodeksie, bo sama sie dowiadywałam o tym dokładnie, wiec twoj mogłby was pocałowac w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredosynowa
Myślę, że powinnaś zgłosić sprawe do opieki społecznej. Niech ktos przyjdzie, a najlepiej jak ten jest upojony alkocholem i potem możesz mić w dupie sąd, bo nie będziesz płacić na pijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we4rytyuiojkml
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tescia pasozyta
Wiem wlasnie, bo tez sie dowiadywalam, ale problem jest w tym, ze jak ktos go nie zna to zlego slowa o nim nie powie, bo na pierwszy raz wydaje sie bardzo sympatycznym czlowiekiem. Ja tez jak go poznalam to myslalam kurde ale fajny tesc mi sie trafil. I dlatego zdecydowalismy sie z nim zamieszkac, troche zeby pomoc a troche dlatego, ze chcielismy razem zamieszkac a na wynajem nas nie bylo tak do konca stac. Na poczatku bylo super, swietnie sie dogadywalismy, mieszkanie oplacalismy na pol, potem zaczely sie schody, za wszystko placilismy my, musielismy wysluchiwac pijackich imprez i utrzymywac tescia, w koncu powiedzialam dosc i sie w jeden dzien spakowalismy i wyprowadzilismy. Potem sie dowiedzialam co na mnie wygadywal i jednej rzeczy nigdy mu nie wybacze i przez to moj szacunek do niego jest zerowy jak nie minusowy. chodzi o to ze matka mojego narzeczonego umarla 4 lata temu, my juz wtedy bylismy od 2 lat para, aten gadal swoim kumplom, ze to ja wykonczylam ta kobiete! Nigdy nikomu nie zyczylam smierci i bardzo mnie to zabolalo. Teraz bierzemy slub, w razie czego przed sadem przedstawie dokumenty, zie lecze i leczenie jest kosztowne. Do tego mamy spory kredyt, wiec mam nadzieje, ze jakos to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×