Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

podajcie cechy " bad boya "

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia & 21
madrala - ja bym rozdzielila okreslenie "dran" i "bad boy" Dran kojarzy mi sie z kims bardziej wyrachowanym. Bad bvoy z beztyroskuim. A to ze sie kogos lubi czy ktos sie podoba niekoniecznie musi oznaczac, ze nalezy z nim wiazac plany na jakas konkretna przyszlosc. Tu wlasnie jest duzy punkt dla pantoflarzy , ktorzy sa stabilni i daja wieksze oparcie i trwalosc w zwiazku. Wszystko zalezy od tego czego w swoim zyciou chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosłownie...a strona to jakaś porażka. :P Wszelkie gierki, sposoby, "uniwersalne pick-up lines" i tego typu zabawy wydają mi się infantylne i pokazują faceta jako osobę niedojrzałą i niepewną siebie tak naprawdę. Ktoś kto jest pewny siebie (naprawdę pewny) nie musi nigdy podnosić głosu, nie musi przyjmować dziwnej postawy wyluzowanego gościa. Może mieć grobowy ton głosu i kompletny brak emocji w tym co się mówi, a i tak będzie biło od niego przekonanie o własnej racji. Wygłupy są fajne, ale jeżeli to cały styl bycia to czas wrócić do piaskownicy. Sama lubię arogancję (niekoniecznie lekką), asertywność, bycie niedostępnym, lubię facetów którzy umieją czarować - ale do tego trzeba być mężczyzną z klasą, a nie niegrzecznym chłopcem. Na bycie niegrzecznym to jest czas w łóżku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Tu wlasnie jest duzy punkt dla pantoflarzy , ktorzy sa stabilni i daja wieksze oparcie i trwalosc w zwiazku." I w tym miejscu kobiety zazwyczaj robia blad. Jest dokladnie odwrotnie: pantoflarz nie daje kobiecie zadnego oparcia i nie jest stabliny. To on szuka oparcia w kobiecie. Ale kobieta uswiadamia to sobie dopiero po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś taka piękna....
cechy bad boy ? robi srake tam gdzie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszelkie gierki, sposoby, "uniwersalne pick-up lines" i tego typu zabawy wydają mi się infantylne i pokazują faceta jako osobę niedojrzałą i niepewną siebie tak naprawdę. Ktoś kto jest pewny siebie (naprawdę pewny) nie musi nigdy podnosić głosu, nie musi przyjmować dziwnej postawy wyluzowanego gościa. Może mieć grobowy ton głosu i kompletny brak emocji w tym co się mówi, a i tak będzie biło od niego przekonanie o własnej racji. " To wszystko racja, ale zostalo to stworzone dla facetow ktorzy wlasnie nie maja pewnosci siebie i tych wszystkich cech o ktorych pisalismy. To jest biznes po prostu i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
W takim razie zdefiniuj okreslenie "pantoflarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj - generalnie rzecz biorąc bad boy jest niepoważny, nie jest jakimś draniem do kwadratu czy złą osobą, ale jest luźny w ten sposób który jest uroczy na kilku pierwszych randkach, potem zaczyna irytować. A samiec alfa poza byciem zabawnym, aroganckim, pewnym siebie jest też poważną osobą która jeżeli gra, to wyrafinowanie, a nie bawi się w głupie gierki. Ta strona właśnie ładnie opisuje jak niedojrzali są tacy bad boye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest bad boy :D
i wszystkie kobiety ciągną mi parówę bo ja taki zły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Pantoflarz to osoba bez wlasnego zdania, slaba psychicznie, niestabilna emocjonalnie, dajaca sobie wejsc kobiecie na glowe, nadskakujaca kobiecie. Nie wmowisz mi chyba, ze taka osoba stanowi oparcie dla kobiety. No chyba, ze jest nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest bad boy :D
ja lubię dominować i pizgać i gwałcić kobiety :D jam jest bad boy i kobiety na mnie leca hey ho!! :classic_cool:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest bad boy :D
Moorland Klękaj do mego miecza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest bad boy :D
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, bad boy łatwo może skończyć jako chłopiec zabawka - po prostu się znudzić i można sobie zacząć o nim przypominać dopiero, jak będzie potrzebny do jednego ;) Nawet piosenka o tym była, jak łatwo zauroczyć się bad boyem i jak szybko to zauroczenie przechodzi. Aż ją sobie teraz nucę :P Jak jest bad boy - uważaj, ja mam 5 mieczy na ścianie - dwa ucięłam sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
"samic alfa" "bad boy" :D kurwa zaraz padne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest bad boy :D
morland wkładam miecz do twej suchej zimnej i starej pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
jam jest bad boy :D Dobra "zły chłopczyku" spadaj na swoje podwórko straszyć babcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
tak naprawdę "samiec alfa" i "bad boy" to marketing czaspopisma wymyślają pożadane cechy i mówią takim naiwnym chłopczykom "misiom" jak mają się zachowywać żeby byc męskim "alficzkiem" mnie to strasznie bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
dzisiaj można spotkać samych "samców alfa" historia nie widziała jeszcze tyle "samców alficzków" :D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
najmadrzejszy na swiecie Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×