Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

podajcie cechy " bad boya "

Polecane posty

Gość Długi
A mnie jeszcze bardziej bawi jak kobieta poszukuje takiego "samca alficzka" :D a jak takiego nie znajdzie to próbuje "zmienić, przestawić" swojego faceta na dominującego "alfa" zamiast go zakceptować takim jakim jest ja kumpla bardzo porządny facet ale taki typ spokojnego człowieka a jego partnerka już go ustawia żeby był "alfa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Inna sprawa, bad boy łatwo może skończyć jako chłopiec zabawka - po prostu się znudzić i można sobie zacząć o nim przypominać dopiero, jak będzie potrzebny do jednego" Podziwiam optymizm związany z pewnością co do tego, że tacy faceci nie kręcą z żadną inną na boku. Wzruszające :D To panna skończy jako zabawka. On - jak już dostanie to czego chciał - ruszy dalej. Jak jedna mu odmówi to ma inne w kolejce. Z takim nudzić się nie można więc wszędzie jest mile widziany. Oferuje emocje a jest to towar pożądany przez kobiety w każdym wieku - może poza przypadkami autyzmu. Specjaliści od związków zwracają uwagę na tzw. Mroczną Triadę jaka charakteryzuje ów gatunek mężczyzn. Nie wiele w języku polskim o tym więc daję link do źródła w języku angielskim: http://itssimple.ca/forensicgroup/wp-content/uploads/Factsheet_Dark_Triad.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grbrgb
bad boy potrafi omamic nastepne idiotki, sprawi ze to one placa kase i daja cipy jest to mistrz przetrwania o specjalnosci mag bojowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
kobiety kochają skurwieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety kochaja takich
kasa, dobra morda, i masz wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
o specjalnosci mag bojowy :D hahahaha Kobiety chcą dominującego a później ryczą że są zdominowane :D one są naprawde dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
17:59 [zgłoś do usunięcia] najmadrzejszy na swiecie "A to ze sie kogos lubi czy ktos sie podoba niekoniecznie musi oznaczac, ze nalezy z nim wiazac plany na jakas konkretna przyszlosc" troche pokretna logika jak dla mnie Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Niekoniecznie. Mozna lubic jednoczesnie kilka osob, mozna byc w danym czasie zajetym, mozna kogos tylko lubic i tylko podobac bez glebszych zawirowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
18:07 [zgłoś do usunięcia] Darker Specjaliści od związków zwracają uwagę na tzw. Mroczną Triadę jaka charakteryzuje ów gatunek mężczyzn. Dokladnie taka sama triade mozna wynalezc u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf i smerfetka w orgii
a co to tradia u facetów ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf i smerfetka w orgii
"Mroczna triada" co to jest bo nie łapie ? jakieś mroczne instynkty popędy czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa - można takiego faceta lubić, on może się podobać, ale można nie liczyć na nic poza wolnym związkiem. Taka zabaweczka, więc nie obchodzi Cię z kim on sypia poza Tobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf i smerfetka w orgii
Moorland Co to jest mroczna triada ??? wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroczna Triada to egoizm/narcyzm, impulsywność i umiejętność manipulacji. wystarczy wygooglać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf i smerfetka w orgii
najmadrzejszy na swiecie Skro tak się przechwalasz żeś taki madry to wyjaśnij mi co to jest mroczna triada? u facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf i smerfetka w orgii
dobra dzięks tobie czy tam jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Orange - tam masz link. Nie wnikaj w te mroczna triade bo to troche za bardzo skomplikowane jak tna te dyskusje i dotyczy szerszego pojecia. Po prostu autorzy wyszczegolniaja pewne cechy jako sczegolnie niekorzystne jesli wystepuja razem /narcyzm i manipulanctwo o osobnika z cechami psychopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ciekawe to jest zestaw cech które często mają psychopaci :D Manipulowanie innymi, impulsywność, narcyzm, egoizm...może powinniśmy podsumować temat "kobiety kochają psychopatów" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosz to
bóstwo a nie kobieta chodzi mi o ten link co dał tamten koleś szok to jest mój ideał kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosz to
dla takiej kobiety mogę zrobic wszystko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 21
Darker - zaczales sie interesowac kryminalistyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Długi
papa smerf i smerfetka w orgii spadłem z krzesła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem wszystkie wypowiedzi i tak jak pisałem wy nie wiecie kto to bad boy bo : juras ogoras : pewnosc siebie, bycie samcem alfa, niedostepnosc, tajemniczosc, pozorna arogancja, szacunek do siebie, swiadomosc wlasnej wartosci, ASERTYWNOSC czyli typ faceta ktory jest najbardziej atrakcyjny dla kobiet (nawet jesli beda zaprzeczac) to są cechy normalnego faceta a nie bad boya wymieniany tez jest osoba typu luzak ale to nie jest bad boy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jakie
nieuczciwy bawidamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×