Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jula6

Dlaczego On nie chce się ze mną całować

Polecane posty

Gość też przechodziłam przez to
Na początku związku ciągle chciał się całować...po roku nawet nie mogłam liczyć na buziaka bo twierdził, że mu się nie chce i nie jest to mu potrzebne. Teraz już nie jesteśmy razem. Tak to się wszystko zakończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też przechodziłam przez to
mi się po prostu wydaje, że chłopak się po prostu wypalił i przeszła mu fascynacja jeżeli takowa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o tik taki itp on nie chce i juz mowi ze to dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość from hell.at
Prawik nie kozakuj, bo dzis Cie czeka namietna kapiel z ojcem tak ze smaruj czoko i wskakuj do wanny grzac wode. Pierdziochu ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ogolnie juz nie chce zblizen? czy tylko o calowanie chodzi? ja kiedys centralnie powiedzialam swojej drugiej polowie ze nie bede sie calowac bo ma nieswiezy oddech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość from hell.at
Prawik nie kozakuj, bo dzis Cie czeka namietna kapiel z ojcem tak ze smaruj czoko i wskakuj do wanny grzac wode. Pierdziochu ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie drugiej polowie - czytaj jakies 15 lat temu, gowniarze bylismy, maz ma cudowny oddech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cechy.starego.kawalera
bo rucha inna i nie chce tracic plynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys na poczatku calowalismy sie zblizenia sa ale juz bez pocałunków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotula widze ze ty tez ponizej normy z wypowiedzia fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Roberts była prostytutką wyznającą zasady, że nie całuje klientów w usta, bo nie czuje z nimi związku emocjonalnego- czytaj nie kocha ich. Trafia na Richarda Gere'a. Dochodzi do zbliżeń, ale bez całowania. Twierdzi, że nie całuje w usta kogoś, kogo nie kocha. na koniec filmu całują sie w usta. Do tej pory skrzętnie tego unikali. Może ma podobne zasady, a ludzie takie zasady wyznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cechy.starego.kawalera
bo juz sie wypalil i dlatego nie mozna sie kurwa spotykac z dziadkami ty mialas pecha bo dzieli was tylko 5lat, a to wystepuje srednio od 8 w zwyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajzer
dziwny problem. nie wiem nawet, co ci odpowiedzieć. ja nie mam z tym problemów i z moją żoną ciągle się całujemy. teraz na rocznicę wybieramy się na koncert QUEEN we wrocławiu 7 lipca. i z pewbnością nie obejsdzie się bez całusków i nie tylko : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wydaje mi sie ze to całowanie dla niego to byla by meczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli pewnie "syndrom pretty woman". Z resztą i ja wyznaję taką zasadę. Może coś się wypaliło. Swoją drogą, obejrzyj film, bo to numer 1 na liście romantycznych ;) A najlepiej obejrzyj z nim, może zobaczysz jego reakcję na tę zasadę ;) będziesz miała pretekst żeby podpytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula6 tak sie śmieje, bo skąd mamy wiedzieć dlaczego, jeśli tylko on to wie:) Kiedys koleżanka z mojego studium opowiadała, że jej facet, teraz już mąż np. nie lubi się przytulać. On jej nigdy nie przytula, kocha isę z nią, całuje, ale tak w ogoe to nie przytula sie nigdy. Różne udziwnienia istnieją wśród ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×