Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Momo16

Co robić i jeść żeby schudnąć z ud?

Polecane posty

Witam :D Chciałabym pozbyć się kilku centymetrów z ud, bo uważam, że są nieproporcjonalne do mojej sylwetki (49 cm, a ważę 47 kg przy 167 cm wzrostu) Zdaję sobie sprawę z tego, że mam niedowagę i zależy mi na tym, żeby nie chudnąć w innych miejscach Niedawno jadłam przez trzy dni same owoce i warzywa, w rezultacie czego moje chude ręce zrobiły się jeszcze chudsze, a uda są takie same :C :C Codziennie robię 150-200 przysiadów, nie jadam tłustych potraw, fastfood'ów, chipsów itp., słodycze jem rzadko. Proszę o radę i z góry dziękuję ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczeicwiczeicwicze
Nie da rady schudnąc TYLKO z ud. Może zacznij biegać, albo jeździć na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa09
Polecam bieganie Jest dobre na wszystko. Teraz jest na to idealna pogoda. Jak przyjdzie zimna można dalej biegać na bieżni oglądając swój ulubiony serial Właśnie się przymierzam do zakupu tego sprzętu. Fajne propozycje znalazłam na http://mmo.pl/44-bieznie . Ceny atrakcyjne i profesjonalny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebista fotka
dużo spaceruj, mniej jedz, u mnie to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebista fotka
przysiady rozbudowują uda, nie widziałaś ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfshthshts
47 przy 167to niedowaga i to duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym pomysłem na odchudzanie ud jest spróbowanie wspinaczki na sztucznej ściance. To sport, którzy głównie obciąża nogi i palce u rąk. A przy okazji - świetna przygoda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Może pobaw się w kręcenie na hoola-hopie. Jeśli będziesz robiła to na lekko ugiętych nogach, na pewno schudniesz z ud. Ja tak robiłam i uda nareszcie wyglądają fajnie, choć schudłam też z innych partii ciała. Uważaj tylko na za duże obciążenia nóg - dobre na stawy kolanowe i mięśnie są regenerujące kąpiele w soli bocheńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×