Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czekoladowa broszka

Czy zdecydowac sie na szkole kosmetyczna?

Polecane posty

Gość gość
Kluczowe znaczenie ma solidna praca nad sobą, tak właśnie dochodzi się na właściwy poziom i realizuje cele. Żadna nie zostanie kosmetyczką w ciągu kilku tygodni, nad tym wszystkim trzeba mocno pracować i w ciągu kilku tygodni naprawdę będziecie na innym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak - szkolenia zawodowe dają bardzo dużo i pozwalają szybciej ogarnąć zakładany poziom. Nie twierdzę, że jakoś natychmiast musicie od razu zrealizować cele, wcale nie jest to powiedziane, ale docelowo na bank zakładane sukcesy ogarniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie tak - nauka dla kosmetyczki musi być konkretna i praktyczna. Czyli nie przerabianie nie mających znacznenia bzdur, tylko same konkrety. I właśnie w taki sposób dochodzi się do zawodu - ciągle się rozwijając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie robisz w Beauty lux, tam nauczą zawodu, ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Kosmetyczka musi nad sobą pracować, stale sie rozwijać, korzystać z możliwości. I wtedy dopiero docelowo ma większe szanse na osiągnięcie czegoś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również sugeruję Beauty lux. Tam uczą zawodu, a szkolenia są konkretne. Sama doskonale wiem, ile się w taki sposób nauczałam. Pewnie że zawodowe wymaga opanowania wielu zagadnień w krótkim czasie, ale jakoś sobie z tym radzę. A jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze zawsze warto inwestować w siebie! Owszem, szkola czy szkolenia kosmetyczne wymagaja duzo nauki, ale i duzego nakladu pracy wlasnej. W tym zawodzie ciagle trzeba być na bieżąco! Dlatego co jakis czas decyduje sie na jakies ciekawe szkolenie, ostatnio bylam na szkoleniu z IPL: http://www.cosnet.pl/szkolenia.html, bylo super, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux + maksymalne zaangażowanie i efekty nadejdą. Jestem kosmetyczką od kilku lat, doskonale sobie radzę, nie mam żadnych problemów. Rozwijam się tylko na szkolenia, a dalej sama doskonalę umiejętności. Zawodowo wszystko jest do zrobienia, ale po prostu trzeba chcieć coś osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko szkoleniami. Najszybciej, najłatwiej, najbardziej konkretnie. Moim zdaniem to najłatwiejsza droga do zawodu, bo nie traci się czasu. Pracujecie z pominięciem wszelkich bzdur, których w normalnych szkołach macie po prostu mnótwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie przede wszystkim na program miejsca, w którym chcecie się uczyć. Wtedy na pewno zrealizujecie wszystkie cele, a w tym zawodzie liczy się po prostu nieustanna praca nad sobą. Kosmetyczka musi się stale rozwijać i dopiero w taki sposób może realnie osiągnąć prawdziwe cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobić technikum kosmetyczne - niczego wielkiego się nie nauczysz, ale jakieś minimalne podstawy zdobędziesz. Będziesz mieć tytuł, który w sumie nie ma żadnego znaczenia. Dalej - robisz zawodowe szkolenia w Beauty lux, z tego zakresu, jaki cię interesuje. I tak na spokojnie przygotujesz się do pracy. To są wymagające szkolenia, nawet 160h, długie programy, a całość kończy się egzaminem. To naprawdę najlepsza i najkrótsza droga do zdobycia zawodu, a piszę na podstawie doświadczeń moich, jak i koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodziłam do szkoły kosmetycznej i mam po niej realny zawód, w którym pracuję. Ja uczyłam się w www.beautyexpert.edu.pl Szkołą ta posiada bardzo ciekawą ofertę. Możecie się do nich zapisać na roczną szkołę kosmetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×