Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość julka1212123

Co mam zrobic w takiej sytuacji ? PROBLEM :(((

Polecane posty

Gość julka1212123

jestem z chłopakiem prawie 4mce nagle zaczelo sie cos psuc. dawniej pisal mi czesto eski i dzwonil nawet jak byl zawalony praca po 12h dziennie , potrafil w weekendy wstac po 6 rano by do mnie wpasc i spedzic razem caly dzien . od jakiegos tygodnia jest jakis dziwny , ubzdural sobie ze mam fagasa na boku lub ze pisze z chlopakami , ja oczywiscie mowie ze nie i odkad jestesmy razem z nikim sie nie spotykam ale to jakby grochem o sciane. koledzy na niego wplywaja pod tym wzgledem ze pija , cpaja itp (moj chlopak ma 26lat) i woli zapic sie i isc spac niz do mnie przyjechac , jedyne co potrafi od tygodnia to zadzwonic na pare minut . mowi mi ze mnie kocha lecz ja czuje taka pustke jakby nagle przestalo mu zalezec jakbym byla powietrzem . gdy pytam sie czemu zlewa mnie odpowiada ze albo nie ma czasu gadac albo ze dziwna jestem , chora , pojeba... brakuje mi tego gdy codziennie dzwonil czesto pisal , staral sie jakos a teraz gdy mu pisze ze go kocham nie potrafi nawet odpisac . koeldzy cpanie i chlanie jest wazniejsze ode mnie boli mnie to jak cholera. kazdy mowi mi ze mam zakonczyc ten zwiazek ale nie moge bo kocham go tylko brakuje mi jego takiego jakim byl kiedys . co mam zrobic by zmienil sie ? by zwiazek byl taki jak dawniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×