Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jennifer8787***

czarny blat do białej kuchni

Polecane posty

Gość gość
Najlepiej będzie prezentował się ciemny blat wykonany z kamienia. Polecam ci zgłosić się do firmy www.granimex.pl Jest to hurtownia kamienia, która wykonuje świetne blaty kuchenne. Mają szeroki wybór kamienia, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korola25
W http://www.marmur-dulemba.pl/portfolio/blaty-kuchenne/ doradzili nam blat z granitu własnie w takim zestawieniu kolorystycznym. Efektem końcowym jestem zachwycona, granit jako materiał sprawdza się wyśmienicie, a to połączenie kolorów dodaje klasy i elegancji w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusa

Przy doborze blatu do kuchni korzystałam z firmy Meblobuk super sprawa, zero problemów. Dostępność materiałów jest także jak człwoieku coś się spodoba to w zasadzie od ręki to ma bez czekania i marnowania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funa22

Zamawiałam blat do kuchni w Meblobuku w Skórzewie k. Poznania- super sprawa, bałam się że bedzie krzywo docięty bo na ścianach w kuchni między blatem a szafkami mam szło dość grube. Wyszło idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dymka

Czarne blaty pasują do białej kuchni jak najbardziej. Jak mogę doradzić, to bierz blaty granitowe (polecam kamieniarza Kowalczyk ze Skierniewic - super gościu). Na takich blatach postawisz gorący garnek, wyrobisz ciasto, możesz kroić po blacie nożem. A njak wybierzesz drewniany, to licz się z tym, że będziesz go non stop impregnować, olejować, nie postawisz na nim nic gorącego, a jak zrobi się plama np. z tłuszczu to będzie duuuuuży problem z myciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że laminaty od włoskich marek coraz częściej zdobywają popularność w krajowych aranżacjach. Doczytałem i faktycznie laminaty kompaktowe wewnętrzne i zewnętrzne w dobrych cenach proponuje marka Abet Laminati przez dekores.eu. Masa wzorów. Naliczyłem się setki, więc do każdego wystroju pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×