Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość to moze pomożemy
wszytsko zależy od czynników wielu, ale jezeli facet powiedział tamtej ze jest między nimi źle ze są w separacji, to posunął się za daleko...bo oznacza to ze od nowej partnerki chciał czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
tylko nie rozmawiaj z męzem dziś po rozmowie z ta dziewczyna...nie ma sensu będzie dalej się wypierał.. najlepiej zdobądź dowody od niej..schowaj ..zaprośj ą do domu i czekajcie razem na powrót jego. i konfrontacją i możesz nagrać ta konfrontację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno jestem Twoja fanka!
jestes niesamowita,masz głowę na karku!Wątek przeczytałam przed chwilką jednym tchem.. Trzymam kciuki, żeby wszystko poukładało się tak, jak sobie tego życzysz, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shshdh
Ale się szmaty emocjonują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa_
No i wiadomo skąd mężulek ma męskie perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamta pracuje w sephorze
to perfumy mu dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, dobrze mówicie.. zapewne od niej ma te perfumy, skoro pracuje w Sephorze ... "chciałem dla Ciebie ładnie pachnieć" faceci to jednak umieją na poczekaniu coś wymyślic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wszystko co pisała autorka lecz nic się nie odzywałam czekałam tylko aż w końcu się wyda.. No i bardzo Ci współczuję.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ZE MNA TE NUMETY
Marek mi wszystko wytłumaczył i bardziej wierzę jemu niż jej w końcu to mój mąż. Pokazała mi rozmowy z nim na gg, obiecywał jej ślub i pisał że jest w trakcie rozwodu ze mną. Podobno tez chciał poczekać i znaleźć coś na mnie żeby przy rozwodzie zgarnąć dom. Ale teraz będę go trzymac krótko i będzie mi jadł z ręki skurwiel jeden. Będę udawać dobra żonę a znajdę sobie kochanka i bedzie miał za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek mi wszystko wytłumaczył i bardziej wierzę jemu niż jej w końcu to mój mąż. Pokazała mi rozmowy z nim na gg, obiecywał jej ślub i pisał że jest w trakcie rozwodu ze mną. Podobno tez chciał poczekać i znaleźć coś na mnie żeby przy rozwodzie zgarnąć dom. Ale teraz będę go trzymac krótko i będzie mi jadł z ręki sk**wiel jeden. Będę udawać dobra żonę a znajdę sobie kochanka i bedzie miał za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja pierdziele kobieto nie widzisz ze szkodzisz sama sobie?? wyjeb gnoja z domu a nie zaczniesz sie puszczac zeby mu na złosc zrobic,a on pewnie ma w dupie komu dasz dupy, ale baby sa zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to będzie najlepsze rozwiązanie ponieważ on mnie jednak kocha, w końcu to ją wyzywał od szmat a przede mną się tłumaczył. Jak go zdradze to go zaboli. Dom jest też jego bo nie mamy rozdzielności majątkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale s Ty naiwna hahaha kocha bo sie tłumaczył:D każdy frajer ktory zdradza i wraca z podkulonym ogonem do zony tak własnie robi, gada na kochanke bo sie boi ze zostanie z niczym,to żaden objaw milosci, gdyby kochał to by cie nie zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyww
to jest podszyw nie ma ą w slowie mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
rozwiesc sie i podzielic majatkiem na pół a nie zyc z gnojem ktory zdradził i bedzie zdradzac tylko teraz bedzie cwańszy i sie o tym nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcfisjhtfchhgeuxvfsj
ale sie perfudnie podszywasz:D lal masz z tego frajde??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyww
mną jestem mną sobą i mną a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcfisjhtfchhgeuxvfsj
gon go,cala wine chce teraz na nia zrzucic....jakie to normalne... trzymaj dowody przy sprawie rozwodowej-jesli do niej dojdzie,a jego najlepiej wypierdol na zbyty pyst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało inteligentna to jest
Polaaaaa która odpisuje na te durnoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
przeczytalam caly temat i...wy serio wierzycie w te brednie?? Zal.pl:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam wczesniej,ze
To marne prowo. Zalosne. A bardziej zalosne jest to,ze tak sie baby ekscytuja. Dlatego telenowele robia furore..malo inteligentnych osob jest jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×