Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Gość czikitaaaah
"zrobcie laskawie wypad z topiku i zajmijcie sie swojapraca, bo was zwolnia" Sorry ale jako kura firmowa mam wolne w weekendy więc nikt mnie nie wywali. A tak w ogóle to psychiczna Mayor musi się bronić pomaranczkami? Teraz będziesz bardziej uważać żeby się nie wkopac prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
za Tobą: Kochana walisz bykami, że aż oczy bolą. Ta perfuma, czy też, ten perfum (przepraszam, nie pamiętam i wolę nie utrwalać takich odjazdowych określeń w głowie) jest apogeum Twoich byków i błędów. Może masz umysł stworzony do nauk ścisłych, ale... Odechciało mi się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do analfabetki autorki
Inteligenty, potrafiący wysłowić się człowiek buduje składne, poprawne zdania spontanicznie :-D A ty jesteś nieukiem i nie obrażaj tutaj księgowych, bo ktoś gotów pomyśleć, że księgowe to takie debilki jak ty. A możesz mi wytłumaczyć pseudoksiegowo co oznacza słowo "wsiąść"? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
Najgorsze sa te , ktore wyzywaja autorke , a siedza na temacie caly tydzien ,dzien w dzien :D Kur...,ale pojebki ! Panie pracujce :D ,wolny weekend maja i co robia ? Na autorki temat wchodza :-D Porabane idiotki. Hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko nie przejmuj sie
Masz na.stacjonarnym wgrane oprovramowanie tych dwoch firm? Jasne....musialabys miec firmowego laptopa do pracy kotku. Sama sie wkopalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
Wielce " ynteligentne " , a nie moga przezyc dnia bez autorki topiku :-D Panie pracujace , wielce uczone , och i ach , a wchodza na topik gdzie od bledow sie roi :-D Jestescie zlosne , naprawde :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko nie przejmuj sie
A czemu tu sie tak podniecacie? Jedni wchodza na chwile,bo akurat moze lubia sie udzielic i zszokowac ludzka naiwnoscia. Wiekszosc z was jest tu od poczatku i sie wczuwa zalosnie,wystarczy cofnac pare stron. I to wy,kury domowe obrazacie i podszywacie sie pod tych,co wejda i ida,bo maja wyjebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
najbardziej zalosna jestes ty . Wchodzisz niby na chwile , a dokladnie wiesz kto co napisal pare dni temu:-D Spadaj idiotko na topik o kupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko nie przejmuj sie
Czy myslisz,ze ktoras z tych,ktora uwza,ze to zalosne prowo, siedzi tu calymi dniami???? OMG. To chyba ty tak uparcie sledzisz losy autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
weszla na topik na chwile ,a przeczytala go od deski do deski :-D I nadal sie z nim rozstac nie moze . Co za pustak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko nie przejmuj sie
Ale co dokladnie wiem?? Czytam ostatnich 10 wypowiedzi :D skad mam wiedziec jakie ona ma przeblyski? Pisze o jej pracy,bo PRZED CHWILA wspomniala..czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
nie bardziej niz ty, jak widac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
wez spdaj , bo jestes coraz bardziej zalosna :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko nie przejmuj sie
Ty jestes jakas nawiedzona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa - Nikt nie jest gorszy, bądź lepszy. Wszystkie Twoje osądy są TYLKO TWOJE. A może to Ty jesteś poje... czy jak to nazwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe śmieszny jesteś ja to co najwazniejsze w firmach robie,a swoja pracę na swoim komputerze:)a co do mojego pisania,jakoś zakumałeś o co chodzi w temacie:) a więc nie mam nic sobie do zarzucenia;;a księgowe mogą sie cieszyć ,że są inteligentne,czego przykładem jestem JA,nie dam się nikomu wypierdzielić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko nie przejmuj sie
Spadaj do garow lepiej,bo dostaniesz wpierdol od meza za syf w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko nie przejmuj sie
Hhahahahaha Twoje slownictwo mowi za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce to wierzy a niedowiarki też niech sobie posiedzą,nie życzę nawet wam takiej sytuacji:)czytajcie będziecie wiedzieć co robić na przyszłość.tylko niewiem czy mam ochotę tutaj pisac bo co niektórzy to naprawde maja z garnuszkiem nie tak!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
a twoje o czym mowi ? Wypad prostaczko. W domu mam czysciutko , wiec won swinski ryju . Zajmij sie soba i swoja dupa . I jak ci topik nie psuje to wypierdalaj w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko nie przejmuj sie
Hahhaahaha i autorka :) Masz rozdwojenie jazni.. Baw sie dobrze tutaj,spoko kochana. No life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
jasne , jasne , a teraz WYPAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę, faktycznie ten to zabłysnał z tym komputerem hehe,w ogóle mu nie odpisuj,jak nie wie o co chodzi:) ... nie słuchaj jednego podszywa który zakłada 30 nicków i sam ze sobą dyskutuje:)Aby cię z niechęcić,najlepsze jest to że przeczytał całą twoja historie i znalazł 2 byki heheehheeh to się dopatrzył....he Pisz autorko czekamy na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa - bardziej histerycznie się nie da pisać? Jesteś adwokatem naszej księgowej? ;) No ale w innych prowo autorka też ma fanów, większość to ona sama...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaaaaahahahaaaaaaaaa
Charmsy - czas udac sie do lekarza , na glowke . Moze nie jest jeszcze dla ciebie za pozno 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×