Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Olka01

KENZO JUNGLE ELEPHANT - znacie te perfumy?

Polecane posty

Gość Olka01

Niedawno kupiłam sobie wodę perfumowaną KENZO JUNGLE ELEPHANT . Kupiłam te perfumy na Allegro, a osoba, od której je odkupiłam zakupiła je w perfumerii Douglas. Kupiłam te perfumy, bo naczytałam się w Internecie opinii innych ludzi, że są bardzo trwałe, że długo się utrzymują i mają bardzo mocny zapach. Tymczasem używam ich od 4 dni i nie zauważyłam, aby były trwałe. Owszem, gdy po 8 godzinach od psiknięcia powącham swoje ubranie to nadal je czuję, ale kiedy stałam obok koleżanki i zapytałam ją czy czuje to powiedziała, że nie. Poczuła dopiero jak wiatr zawiał. Już sama nie wiem co jest z tymi perfumami. Miały być takie strasznie trwałe, a są zwyczajne. Znacie te perfumy i wiecie o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka01
Ale to niemożliwe, aby w Douglasie były podróby. W perfumeriach nie ma przecież podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko! oni to jeszcze
produkują? używałam tych perfum z 10 lat temu i były aż za bardzo trwałe-czuć je było nawet po tym jak się wykąpałam,a ten zapach choć ciekawy już dziś jest dla mnie trochę stary-naprawdę jeszcze jest popularny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka01
Tak, produkują jeszcze te perfumy. Ja właśnie je kupiłam. Nie wiecie co może z nimi być, że tak mało je czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko! oni to jeszcze
jak wygląda opakowanie kartonowe i jak butelka? oni kiedyś też produkowali taką podróbę -była trwała,ale nie aż tak jak oryginał,na all to strach kupować perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka01
Opakowanie i butelka wygląda IDENTYCZNIE jak oryginalne perfumy. Babka, od której kupiłam kupiła te perfumy w Douglasie. Psikam się nimi kilka razy a czuć tylko jak wiatr zawieje albo jak wejdę do pomieszczenia to potem w pomieszczeniu pachnie. 150 zł za nie dałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siowe baby
Perfume to nie to samo co woda toaletowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
najpewniej jest to woda toaletowa, a nie perfumowana - dlatego zapach mniej trwały. niemniej, i tak mówisz, że zostawiasz po sobie zapach, także nie rozumiem - wolałabyś żeby ludzie dusili się w Twoim towarzystwie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno kupiłam Kenzo Jungle w Dauglasie.Porażka.To BYŁ mój ulubiony zapach od lat.Perfumy pachną nie wiadomo czym i giną po kilku minutach od psikniecia.Kompletne zero.Próbowałam w roznych sklepach i jest to samo.Wygląda to tak jakby cała seria była zchrzaniona.Perfumy oddałam do reklamacji bo kosztowały ponad pięć stów.Niestety nie została załatwiona pomyślnie.Przykre.Szkoda kasy na te perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mialam to samo,skusilam sie na Kenzo Jungle w Sephorze,mysle raz mozna,i lepiej dolozyc a miec oryginal,i porazka,trwalosc do 5 minut,dla pewnosci popsikalam corki,mysle moze tylko ja nie czuje i tez nic,zlozylam reklamacje i oczywiscie twierdza ze jest wszystko w porzadku,na szczescie kupilam ta najmniejsza 30,ale ponad 200 zł poszlo za cos co nie jest trwale po 5 minutach.Mysle ze teraz kupic taki perfum ktory bedzie naprawde trwaly to graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglda nakretkaa?czy jest metalowa?czy pstikowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2018 o 15:45, Gość gość napisał:

a jak wyglda nakretkaa?czy jest metalowa?czy pstikowa?

Moje mają plastikową. 

Też uważam że są słabe. Tyle się naczytalam że są mega mocne i niestety nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×