Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieważny człowiek

Pytanie do kobiet- Co byś zrobiła gdybyś usłyszała takie słowa

Polecane posty

Gość nieważny człowiek

W całym moim życiu nie spotkałem takiej kobiety jak Ty. Żadna inna również nie rozpaliła mego serca. Jesteś jedyną, z którą chciałbym zasypiać i przy której się budzić. To przy Twoim boku chcę witać każdy kolejny dzień. To z Tobą chcę dożyć swoich ostatnich chwil na Ziemi. Właśnie w tej o to chwili klękam przed Tobą prosząc Cię tylko o jedno. Byś dała mi szansę by udowodnić Ci jak bardzo Cię kocham i byś została moją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie filon
jest ok na oświadczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfsfghjhgsry
Co przeskrobałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgd
Ja bym sie zaczela smiac. Troche mnie zenuja takie wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważny człowiek
"to nie filon jest ok na oświadczyny" Oświadczyny to nie. Szczerze to nie mam nawet dziewczyny zresztą nie miałem. Jak to określiła moja pewna znajoma jestem "wrażliwiec" Nie wiem czy to pozytywnie czy nie. Z naszych rozmów raczej wynika, że pozytywnie. Raz po raz piszę jakieś wiersze czy coś. Teksty pisane prosto z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggggggggggggggggggggggggggg
Zależy jakim facetem jesteś, bo jak niedorajdą który gówno umie to na cholerę dziewczynie taki facet, jak kiepski w seksie jesteś to na boki będzie chodzić, a jak jesteś pijakiem i mieszkasz kątem u mamusi to też pożytku z ciebie nie będzie. Jak jesteś ok, masz pracę, chatę, fajną brykę do tego walniesz pierścień z brylantem i bukiet kwiatów to myślę, że dziewczyna zmięknie i się podda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważny człowiek
"Gfsfghjhgsry Co przeskrobałeś? " Czy na prawdę już tak źle z nami mężczyznami, że jak napisze czy powie takie słowa to już oznacza, że coś przeskrobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea32
Liczą sie czyny a nie słowa. Na to przede wszystkim zwracam uwagę. Jeśli przekonam się że chłopak mnie kocha wtedy lubię jak mi prawi czułe słówka ale jeśli te słowa są bez pokrycia - zaczyna mnie to wtedy drażnić i chcę żeby zamilkł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważny człowiek
Mea32 Byłem tylko ciekaw jak byście zareagowały na takie słowa? Tak generalnie. Dla mnie to oczywiste,że ważniejsze są czyny tak tylko ogólnie pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedziałeś jej
już to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi romatycznie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfsfghjhgsry
Nie no szczerze w pierwszej chwili pomyślałam że, coś zmalowałeś. A teraz gdybym usłyszała takie słowa no właśnie liczą sie czyny . Jak mówisz że, kochasz pokaż to ale cóż dzisiejsi faceci ( większość) to antyspołeczne gnidy którzy nie szanują kobiet traktują je jak zabawki , przedmiot do popisywania sie przed kumplami " Ja mam - ty możesz tylko patrzeć" , nie mówiąc o reszcie . Cóż taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdxsjdc
Piękne, wzruszające, niecodzienne. Napewno bym sie bardzo ucieszyła i dziekowała, że są tacy mężczyźni i to ja mam takiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważny człowiek
"Gfsfghjhgsry Nie no szczerze w pierwszej chwili pomyślałam że, coś zmalowałeś. A teraz gdybym usłyszała takie słowa no właśnie liczą sie czyny . Jak mówisz że, kochasz pokaż to ale cóż dzisiejsi faceci ( większość) to antyspołeczne gnidy którzy nie szanują kobiet traktują je jak zabawki , przedmiot do popisywania sie przed kumplami " Ja mam - ty możesz tylko patrzeć" , nie mówiąc o reszcie . Cóż taka jest prawda" Wstyd się przyznać ale masz rację niestety większość taka jest. Ale trzeba powiedzieć, że to dotyczy nie tylko mężczyzn a jest to jakaś choroba XXI wieku. Cóż poradzić trzeba być po prostu sobą:) a powiedziałeś jej "już to ?" Nie mam dziewczyny i nie mam komu tego powiedzieć. Nagle po prostu poczułem, że chciałbym coś takiego napisać. Jakoś wyrazić swoje uczucia. Tylko tyle i byłem również ciekaw co kobiety na to bo dziś jak sam widzę mało tego typu, że tak powiem "akcji" ze strony mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petralena
śmiałabym się.... nie jestem romantyczna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedziałeś jej
rozumiem :) mnie się podoba chciałabym usłyszeć coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Teoretyzuj nadal, będziesz miał jedno wielkie NIC, jeśli chodzi o życie uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfsfghjhgsry
No co fakt to fakt . Już Cię lubię :) jeśi chodzi o sam tekst to jakieś ok.90 % kobiet chciałoby coś takiego usłyszeć od mężczyzny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak dla mnie to
strasznie mdłe i Tłajlajtowe. Nie lubię wrażliwych poetyckich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna maraaaaaaaaaaaaaaaaaa
boskieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek134567
...Lekkie i świeże jak noga mamuta. Wysil sie brachu jak już chcesz oddać coś z głębi serca. Nie patrz na słowa, sięgnij po ich znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek134567
'jeśi chodzi o sam tekst to jakieś ok.90 % kobiet chciałoby coś takiego usłyszeć od mężczyzny " O kurcze, no to... nie wiem co powiedzieć... Masakra ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tzm smiesznegO?
Przekaz jest proty, ale gleboki. Nie tryeba mswic kwieciscie wazne co sie czyni aby te slowa mialy moc, w tym jest ich sila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek134567
... Myślałem że nanometrowy proces technologiczny to szczyt współczesnej technologii. Okazuje się, że romantyzm poetyczny dawno przekroczył długość plancka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek134567
dla niwtajemniczonych chodzi o grubość warstwy półprzewodników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dildo srildo ciup ciup
skońćz z narkotykami na dobre ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tzm smiesznegO?
nie kazda zmiana jest korzystna, nie w tym istota uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tzm smiesznegO?
smyram sie po wacku brdnom szczotkom od publicznego szaletu na dworcu centralnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×