Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieważny człowiek

Pytanie do kobiet- Co byś zrobiła gdybyś usłyszała takie słowa

Polecane posty

Gość zenek134567
Ok, niech sobie gada co chce , ja uprzedzalem :P. "Głębokie" czyli jakie ? ... Więcej głębi jest w szklance zimnej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabym cos takiego
usłyszeć. I chyba odpowiedziałabym "tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabym cos takiego
a złośliwcami sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabym cos takiego
weź mnie słodki pedale :P wyliz mi kakaowe oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek134567
.. dała szansę ... przyjmując pierścień czy płodząc dzieci ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tzm smiesznegO?
w uczuciach ajwazniejsza jest szczerosc , nie zaowalowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabym cos takiego
kakaowe oczko? nieeeeeeeee... chyba ci sie cos w zyciu nie udało, podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co w tzm smiesznegO?
ach wyjebaać byś mnie mug w ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek134567
Misiek, idz do księgarni, ku parę tomikow poezji, poczytaj i zastanów się czy twoje głębokie slowa warte są jej osoby. Poza tym w całym tekście opórcz pierwszego zdania piszesz tylko o sobie egocentryku jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek134567
czy ty wogóle potrafisz napisać coś o niej ? Czy będziesz pierdolił trzy po trzy jak to ci dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek134567
zwale sobie gruche zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex mi się włamuje na maila
zenek nie zenek, coś ty taki zazdrosny? ale z ciebie pies ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm cos w tym jest
nie do konca jest to dobre to co napisales bo to takie ogolne jakbys nie pisal do konkretnej osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoo
ja juz nie ufam! mowil tak samo npieknie przez 16 lat,potem to samo mowil innej zycze szczescia w kazdym razie- nie zawsze jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam i czekam i czekamm
posikałabym się ze szczęścia !!!!!!!!!!!!!!!! ale u mnie to nigdy nie nastąpi bo mój sie nie może zdecydować: zwykłe "czy wyjdziesz za mnie" mu nie może przejść przez gardło a co dopiero takie wyznanie ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm cos w tym jest
nie potrafię zasypiać nie czując Twojej bliskości, gdy się budzę a Ciebie nie ma obok mnie zrywam się z łóżka i szukam po całym mieszkaniu.. sex? mam wrażenie że nie wiedziałam co to znaczy zanim Cię nie pozonałam.. czy wiesz ze kocham Cie tak bardzo że aż mnie to boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czekam i czekam i czekamm
ta wyżej..... jak kobieta się tak wynurza to jest to już żałosne.... tzn jeśli kobieta z takimi wyznaniami wylatuje... ja bym z czymś takim nie wyleciała i tobie też nie radzę facet się poczuje jakby go oplatał kobieta bluszcz, ojejku posram sie bez ciebie ojejku budze sie i cie szukam.... no daj spokój kobieto ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoo
i po co czekac na takie slowa jak to i tak miedzy bajki wlozyc zawsze znajdzie sie lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm cos w tym jest
a ja czekam.. zdaje sobie z tego sprawę że facetowi się takich rzeczy nie mówi, dlatego też nigdy mu tego nie oznajmiłam, choć przeżyliśmy już razem kilka lat..natomiast tak czuje, i życze Ci zebyś i ty po tylu latach wspólnego mieszkania z Twoim nieangazującym sie partnerem też tak czuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważny człowiek
zenek134567 Szczerze mówiąc Twoja opinia najmniej mnie interesuje jako, że jesteś facetem. Zapewne pasuje tobie obecna tendencja do zakładania związków bez zobowiązań czy z wiecznym przed narzeczeństwem i narzeczeństwem. Nie każdy ma taką wizję związku. hmmm cos w tym jest "nie do konca jest to dobre to co napisales bo to takie ogolne jakbys nie pisal do konkretnej osoby.. " Jak wcześniej pisałem nie jest to do nikogo konkretnego skierowane. Mężczyźni, rzadko kiedy decydują się na taki krok jak narzeczeństwo czy dalej ślub.Gdzie mamy potwierdzenie w wypowiedziach:mam tak samoo, a ja czekam i czekam i czekamm. Ciekaw byłem co pomyśli sobie kobieta, co zrobi, jak się zachowa w takiej sytuacji. Jak to tu nam tak samoo opisała:" i po co czekac na takie slowa jak to i tak miedzy bajki wlożyć zawsze znajdzie się lepsza..." Kobiety niezbyt wierzą, że mężczyzna jest w stanie dziś tego typu słowa wypowiedzieć. Dlatego tym bardziej byłem ciekaw Waszej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrozum
a to: "Chciałbym móc być przy Tobie i obdarzyć cię tym co we mnie najlepsze.Pragnę byś była szczęśliwa mimo,że nigdy nie będziesz ze mną.Mam nadziej, że z Twojej twarzy uśmiech nigdy nie zniknie i, że spełnisz Swoje najskrytsze marzenia." to tez byly tylko Twoje luzne mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APSIK!
Zależy kto by mi to powiedział - jeśli mężczyzna, którego kocham, nie zastanawiałabym się ani chwili, choć w takich sytuacjach często wystarczy samo spojrzenie... A jeśli ktoś, do kogo nic nie czuję, to wiadomo, że żadne, nawet najpiękniejsze, słowa nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowypotwór
Takie słowa usłyszałam od mojego chłopaka!!! CUDOWNE!!! Gdy to czytałam rozpłakałam się a rozmawiałam z nim wtedy na skype!!! KOCHAM GO BARDZO MOCNO !!! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: wiesz co Ci powiem!! nie żałuje niczego zwiazanego z Toba nawet żadnej kłutni niczego !!:D co miało być to będzie a nasz zwiazek jest tego doskonałym przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja raz coś poetyckiego
w podobnym stylu do laski napisałem bo myślałem że coś do mnie czuje (całowaliśmy się i spaliśmy ze sobą) i co reakcja była taka że mnie pojechała... i to konkretnie, wyszedłem na frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
zdarzało mi sie uslyszec słowa w podobnym tonie od swojego narzeczonego i było to miłe i wyjatkowe ale tylko dlatego ze padło to z jego ust - 100% faceta ktory choc jest uczuciowy to nie szasta słowami. I nie chciałabym faceta ktory skupia sie na swoich emocjach, pisze wiersze o miłosci i niespełnieniu i płacze przy ich prezentacji. Dla mnie to żenujące i infantylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak widzisz Autorze
nie warto okazywać kobiecie uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad Amme
Nie słowa, a czyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielke PHI!
zgadzam sie z wypowiedzią powyżej poza tym nauczyłam się że słowa mężczyzn są warte mniej niż garść piasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowa na pewno miłe, ale uważam,że od słów ważniejsze są czyny, okazywanie uczuć, dbanie o kobietę, niż tylko mówienie i nic nie robienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniałe
choc wystarczyłoby kocham cię chce juz zawsze zasypiac i budzic się przy tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×