Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingulka1986

powrót do PL z UK ...

Polecane posty

a dla tych co nie wieżą... Band 1 course of treatment 17.50 This covers an examination, diagnosis (eg X-rays), advice on how to prevent future problems, a scale and polish if needed, and application of fluoride varnish or fissure sealant. If you require urgent care, even if your urgent treatment needs more than one appointment to complete, you will only need to pay one Band 1 charge. Band 2 course of treatment 48.00 This covers everything listed in Band 1 above, plus any further treatment such as fillings, root canal work or if your dentist needs to take out one or more of your teeth. Band 3 course of treatment 209.00 This covers everything listed in Bands 1 and 2 above, plus crowns, dentures and bridges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz powinnas czasami
pojechac do Polski, przypomniec sobie jak sie pisze slowo "wierzyc" to odmiana od slowa "wiara"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko nie wiedziałam, że bycie normalnym człowiekiem, jest ważniejsze od tego, że ktoś czasem popełni błąd, wiem że źle napisałam, ale czy to ważne. Nie ma się czego czepić, to i gówna się czepi.Znasz to powiedzenie? Jeżdżę do Polski, ale nie lubię, tego całego chamstwa, warczenia na siebie, przepychanek w autobusach.A Ty, lubisz to jak ktoś o mały włos nie przytrzaśnie Cię w autobusie drzwiami, albo jak ekspedientka w supermarkecie warczy na Ciebie albo wyśmieje zamiast Ci normalnie odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez w UK to tez
jest , wystarczy tylko nie znac angielskiego. Kiedys za mna w Starbucksie 2 Wloszki chcialy zamowic 2 kawy, nie znaly angielskiego, ale spokojnie mozna bylo je zrozumiec. Ale Angielki potraktowaly je jak powietrze. Zawolalam managera i powiedzialam o sytuacji, kawy sie znalazly a paniusie kelnerki o malo mnie wzrokiem nie zezarly, pewnie bylabym martwa, gdyby wzrok mogl zabijac. I co chamstwo jest wszedzie, nie ma narodowosci. Tylko my potrafimy na siebie takie pomyje wylewac i dajemy sie wkrecac w ta propagande cud miod Zachodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez w UK to tez
a w Polsce nigdy nie spotkalam sie z sytuacja zeby tak jakis ekspedient, czy w restauracji czy kafejce potraktowac cudzoziemca, nawet jak ktos nie zna jezyka to zaraz szuka kogos kto zna, albo probuje jakos na migi sie dogadac, zeby mu pomoc. W UK maja w dupie ludzi, ktorzy nie znaja angielskeigo, wrecz traktuja z pogarda i sie nasmiewaja. Chamstwo jest wszedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez w UK to tez
donkapatke zauwaz tez ile zarabiaja ludzie tacy jak kierowcy autobusow, czy ekspedienci w sklepach 350 euro, a ile w UK? Za takie pieniedze (bo teraz w POlsce ceny sa zachodnie nawet) to Anglikowi nawet wstawac by sie nie chcialo, a u nas nie ma socjalu wiec ludzie musza za takie marne grosze pracowac. Tu w UK mieli do niedawna socjalizm pelna geba (chociaz nam mowiono ze kapitalizm :D, pan Balcerowicz - ekonomista z koziej dupy) i wredni dla siebie tez byli, a teraz zaczynaja miec kryzys, to to dopiero beda wilki dla siebie. Trzeza byc slepym zeby tego nie widziec, jak w bialych rekawiczkach zalatwiaja siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co nie obchodzi za przeproszeniem jak ludzie w Polsce zarabiają, skoro mieszkam w Anglii? Swoją drogą, czy to moja wina, że nasz cały rzad polski, to sami oszuści i cwaniacy?Ja mam za to pokutować, przyjeżdżając do Polski, odwiedzając swoją rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animuszka
Wy dziwni pazerni ludzie rzucacie się na tą Anglię jak szcerbaty na suchary.Ja też zamierzam zjechać z tego zaszczurzonego pakistańskiego udziwnionego kraju odliczam już godziny.5 lat to zdecydowanie za długo.Pieniądze nie są najważniejsze są jeszcze inne bardziej wartościowe rzeczy w życiu np rodzina i klimat jaki panuje w Polsce ludzie są zadbani co najważniejsze nie zakłamani jak śmierdzące angole . latem jest lato zimą jest zima wiosną jest wiosna.Dużo by tu można było pisać.Ooooooooooo służba zdrowia w anglii jest 1000000 lat za murzynami nikt nie ponosi odpowiedzialności za pacjenta na wstrząśnienie mózgu dostaje się paracetamol i do 100 letniej zagrzybiałej chałupy karzą wrócić.W Polsce ludzie mają kurniki lepiej wybudowane niż angole chaty.A polaczki biorą na to kolosalny kredyt i się szczycą że mieszkają w anglii ,,na swoim ,,a na dobrą sprawę nawet 1 ara ziemi nie mają ot co!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animuszka To skoro tutaj taki gnój to wypier.. w podskokach do kraju gdzie Cię i tak nikt nie chce.Pamiętasz słowa naszego byłego prezydenta, jak to nieudacznicy wyjechali do Anglii? To Ty jesteś takim podwójnym nieudacznikiem, bo wyjechałaś i znowu wracasz z podkulonym ogonem, za powód podając, brzydką pogodę. Widzę, że ludziom zaczyna się we łbach przewracać, pomieszkali kilka lat i zaraz wielcy panowie i panie, bo wracają z zagranicy. A propos zachłyśnięcia się rzeczywistością angielską.A nie pomyślałaś, że może, wielu polaków, najzwyczajniej w świecie przystosowało się do tego życia, tej pogody albo tych ludzi i sami po prostu sobie życie już tutaj ułożyło? Piszesz, że wszystkie domy to zagrzybione klitki.Jak przez te wszystkie lata mieszkałaś w wynajmowanych domach od Pakistańczyków, to nie dziwię się takiego podejścia. A propos pieniędzy, nie wiem co wszyscy tak plują, że dla nas chcących tutaj żyć, to tylko pieniądze są najważniejsze. A nie pomyślałaś, że każda historia jest inna, każdy z nas zostających tutaj, jest tutaj z rożnych powodów a nie tylko finansowych?Pomyśl bo to nie boli, zamiast opluwać wszystkich dookoła bo Tobie się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animuszka
Widzę że prawda boli !!!! i o to mi właśnie chodziło ,a prezydent mówiąc,że wyjeżdzający polacy za granicę to nieudacznicy miał święta rację bo czy po to Rodzice w Polsce się zadłużali i szczycili bo dziecko studiuje i musi mieć to czy tamto odmawiając sobie przyjemności,a gdzie to dziecko teraz jest? podwinęło ogon i zapieprza na magazynie z absolwentami brytyjskich szkół specjalnych za najniższą krajową i jest jeszcze wg nich głupsze bo często nie zna dobrze języka ha. Odn .chat to nie Pakistańczycy budowali te domy o ile się orientuję tylko to jest angielska dłubanina więc to nie ma znaczenia od kogo sie wynajmuje bo system budowy domów był od ponad 100 lat ten sam na cała anglię.i pakistańczyk nie ma na to wpływu że w domach jest wilgoć i grzyb.Domy nie maja wentylacji.A za Panie i Panów uważają się właśnie Polacy którzy osiadają na stałe w anglii otóż w anglii trzymaja po dwa samochody jeden do jazdy na codzień a drugi wypasiony na wyjazd do polski żeby ludzie widzieli jaki to on jest gość w tej anglii aaaaaa i jeszcze bierze 200 funów na drogę i tam pożycza bo wiecej nie uzbierał za to jaki ubrany i pachnący ooooooo!!!!!!!!!! a po urlopie wraca do przeludnionej chałupy gdzie z wiekszością nie gada bo konflikt i zaczyna robić na długi z polski i narzeka jak tam strrrasznie drrrrogoooo ojojojoj Książkę można by napisać ale papieru szkoda.Piszę to wszystko bo to właśnie wy kpicie z ludzi którzy chcą wrócić.A odradzają powrót do polski ci którzy nie radzą sobie w anglii i tym bardziej nie poradzą sobie tam bo tam jest wszystko droższe 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animuszka
I mi się właśnie udało !!!!!!!!!!!!!!!!!! ot co !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co wsadź sobie te swoje mądrości w dupę, dziwne, ze dopiero po kilku latach mieszkania w Anglii, nagle chcąc wyjechać, przypomniałaś sobie jak się tutaj Tobie nie podoba, dziwne, że wcześniej tego nie dostrzegałaś. Co do mieszkania w Anglii na ścisku z innymi, widzę że mówisz z własnego doświadczenia, bo ja się pod tym nie podpisuję. A propos opluwania, to jeśli jeszcze nie zauważyłaś to Ty przez kilkanaście stron tego topiku opluwasz ludzi którzy chcą wciąż tutaj mieszkać i nie chcą wracać.Kpisz sobie z ludzi, którzy wyjechali tutaj, założyli rodziny i są szczęśliwi. Tłumaczysz się przed sama sobą, żeby upewnić się, że podejmujesz dobrą decyzję o powrocie do Polski, na siłę szukając powodów, że Anglia to dno pełne polskich nieudaczników, a Polska to raj na ziemi, kraj mlekiem i miodem płynący. Aha wracając jeszcze do tego prezydenta, to Tusk potem na klęczkach prosił tych tzw. nieudaczników o powrót, pociskając jakiś farmazony o tysiącu wspaniałych perspektyw na pracę, co było totalną brednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animuszka
Tak po kilku latach ponieważ osiągnęłam swój zamierzony cel,wnioski wynikły nie z doświadczenia tylko z obserwacji ogromu polaków,jak to sobie w anglii w zdecydowanej większości nie radzą.W związku z powyższym wracam.Odnośnie tego że polacy są szczęśliwi w Anglii można by długo i zawile dyskutować.Największe szczęście widać w grudniu na Boże Narodzenie jak nie mogą dostać urlopu i płaczą w zaciszu szczęśliwego angielskiego domu że rodzina tam a oni tu sami przy niby wigilijnym stole wiem coś o tym.Polska to nie kraj mlekiem i miodem płynący mam tego świadomość,ale chcę dodać że tam też żyją ludzie ba..nawet bardzo dużo ludzi i także radzą sobie niezle bez przejawów dyskryminacji i rasizmu szczególnie widocznego w stosunku do polaków.Polak w Anglii nigdy nie będzie u siebie.Jest postrzegany jako intruz który niezaradnemu anglikowi odbiera pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przejawem dyskryminacji jest nawet to Twoje ciągłe pisanie, jak to nieudacznicy i idioci wciąż chcą żyć w Anglii.Nie wiem dlaczego nie potrafisz zrozumieć, że wielu polaków woli życie w Anglii bo im o dziwo podoba się tutaj.Piszesz o strasznym rasizmie w Anglii w stosunku do polaków, wybacz ale śmieszy mnie to, kiedy przypomnę sobie, jak zawsze ja byłam traktowana w urzędach czy innych takich instytucjach w Polsce, nic tylko chamówa bezczelność ze strony urzędniczek, w dodatku człowiek z góry jest traktowany jak ktoś drugiej kategorii i jak złodziej.Nie pisz mi, że w Anglii jest gorzej pod tym względem, bo trochę już tu mieszkam i nigdy nie spotkałam się z taką chamówą w banku czy urzędzie ze strony anglików, z jaką spotykałam się na co dzień we własnym kraju, ze strony swoich rodaków. To, że Ty nie na widzisz Anglii, to nie oznacza, że cała reszta ma iść za Twoim tokiem myślenia, jak jeden mąż. Uważam, ze każdy ma prawo pchać swój własny życiowy wózek jak chce i gdzie chce, bez względu na to czy się to innym ludziom podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakeup88
INNI KURWA SIEDZA W ANGLI PO 10 LAT I NIE NARZEKAJA !!!!! MASAKRA CO ZA BANDA DEBILI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eer
podliczmy: -------------------- 1 .jakby tu nie placili troche mniej obcokrajowym to by ich nei zatrudniali bo po co 2. alternatywnie w krk praca w macu 6.0 zeta po 3 miesiacach 7.5 zeta, nie funta 3. alternatywnie w polsce kosztuje wszystko jak tu tylko ze tam z 1500 brutto nie zostaje na to tzw. wszystko puknijcie sie ludzie w glowy i popatrzcie na tych co w pl zyja jak wiekszosc, bez odziedziczonych mieszkan, wielkiej kasy, znajomosci i bog wie czego; poki mozesz pracowac to jeszcze pol biedy... poza tym, ty masz dokad wrocic nawet na emeryture a angol nie! zatem i tak zawsze bedziesz od niego wyzej, moralnie a w pl? ludzie tez sa zawistni agresywni czesto ci co tu wypisuja takie rozne to naprawde realiow nie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w 100%
donkapate a animuszka musi byc wyjatkowo sfrustrowana osoba,do tego zajadla i zlosliwa.Jedyna racja ,to jej racja.Powodzenia w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że chcialaś się dowiedzieć jak załatwić formalności, a wszyscy próbują Cię przekonać do zostania... ja mogę polecić miejsce, gdzie możesz się zapytać o porady prawne http://mega-poradyprawne.co.uk/ nie ma co zostawiac formalności na poźniej, jeśli podjęłaś decyzję, to trzeba to załatwić do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nawet nie czytam tych polaczkow tumanow w uk. Kazdy taki czatowy troll zachrzania na mopie czy zajacuje na lini jak glupi. A na czacie co drugi manager lekarz i specjalista wysokiej klasy :) Kasa to noramlnie spada im z nieba na wakacje to jezdza piec razy w tygodniu przed domem 4 mercedesy. Ksiazki fantastyczne mozne prawie pisac jak to sie zyje im wspaniale w 100 pokojowych palacach z basenem. Kazdy normalny czlowiek wie dobrze ze zycie w uk to patologia. Kasa jest i co z tego. Jedzenie wszedzie jak dla swin, falsz i zaklamanie wszedzie, jakos wiekszosci produktow to tak tragiczna ze az szkoda mowic, cala masa nieukow prowadzi rozne specjalistyczne uslugi (poczawszy od budowlancow skonczywszy na mechanikach i dentystach tych wszystkich zenkow złotych rączek ktorzy w polsce by kible myli a tutaj wielcy sepcjalisci). Caly ten kraj rowna do miernoty i bylejakosci. Wystarczy spojrzec jak ci ludzie sie ubieraja i jak wygladaja tłuszcz przelewa sie za obcisle bluzy kobiety wygladaja jakby ich glownym celem zycia bylo jedzenie. Brak zieleni tłoczno wieczne korki i najwieksze hobby przecietnego anglika b puby pilka nozna i seks innych tematow do rozmowy nie maja. Tutaj dobrze maja ludzie zupelnie bez ambicji i dobrego gustu. Ewentualnie kazdy normalny czlowiek przyjedzie odlozy kase na start w Polsce i wroci. Najsmieszniejsze jest to ze te wszystkie rokefelry emigracyjne marza by wrocic z tego bagna do polski na emeryturze bo takie tam kokosy beda mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stale zostaja tam tylko tepe strzaly ze zlasowanym mozgiem przez Coleslawa czy Pukka-Piesa. Byl patologia w Polsce, a tutaj zarobi kilka funtow i juz czuje sie bogiem. Caly ich dobytek to kilka pudel i reklamowek z toolsami :D. Aha i nowe dresy co sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:13 w UK maja w doopie ludzi ktorzy nie znaja angielskiego? prosze cie... drugiego takiego cierpliwego kraju dla nieznajacych jezyka na ziemi nie znajdziesz ale oczywiscie ty wiesz lepiej bo jakies dwie wloszki ni dostaly swojej kawy buhaha... a setki tysiecy polakow ledwo dukajacych po angielsku znajdywalo prace zakladali konta w bankach czesto ebz zadnych tlumaczow wynajmowali chaty nie mowiac juz o kupywaniu gownianej kawy :/ lub zwrocie podatkuw moim przypadku kiedy jeszcze slabo znalem jezyk babka siedziala przy mnie i z usmiechem jak krowie na rowie tlumaczyla co i jak wypelnic a teraz pojde subawaya komus nie sprzedadza kanapki a ja zjade caly narod ze jest nietolerancyjny ;D ... w pl za to super obsluguja w urzedach zwlaszcza skarbowych jak kiedys sprowadzilem auto z niemiec i tepa idiotka niemogla sie dopatrzec pieczatki w dokumentach z autokomisu to malo brakowalo zebym placil jakis dodatkowy podatek niekompetentna idotka 50 lat ale solarium zlotem obwieszona widac takie gowniane pozostalosci z komuny jeszcze do poki to nie wyginie nie wmawiaj mi ze w pl jest lepiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×