Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flashgordon@

alayka to co masz ochote ?;)

Polecane posty

kurva ...ja mam ochotę zawsze na wszystko :D Teraz bym na przykład wpierdooliła pudełko ptasiego mleczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutaska z mleczka żaden problem vera...gorzej ruszyć dupsko po to mleczko czekoladowe...to dopiero kurva jest wyczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgański mynyster
vera - kozo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurva pytanie...ja jestem jedyna w swoim rodzaju....taka zajebbiista że chuj staje na samą myśl o mnie niejednemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgański mynyster
iskra - gdzie są kurwa moje truskawki ? miałaś mnie dokarmiać i jak ja wyglądam??? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynyster...no bez tych truskawek wyglądasz jak Kulfon ruchający Monikę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alayka alayka co Ci na piździe rośnie martwie się już od tygodnia , szpary nie myjesz, za to wciąż tyjesz brak Ci w już tylko chooja dupie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogłaś zeżreć truskawki dla mnie 😭 nienawidzę Cię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken kutas Ci pada, jesteś jak stara marmolada ja zębów nie myje i ponoć wciąż tyję? a Tobie kolegi kutas gardło wciąż ryje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na górze róże , na dole fiołki wal się na paskudny ryj alayka z głębi serca, Twój J. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta śmiej się :o ha haha baaaardzo śmieszne :( zarzucam 32 cm w półwzwodzie i idę pod prysznic :P but I wil be back :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken kurva taki rył jak ja mam to byś chciał widzieć co rano jak się budzisz, a nie wciąż tą samą zawszoną już i mokrą od codziennego lizania poduchę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nie wiedziałam że gacie trzymasz przy gębie, ale tak mi coś też na to wyglądało więc niech będzie tak jak mówisz. Pewnie rano wkładasz sobie je do buzi by zmiękły i dopiero je nakładasz udając się żwawym krokiem do pracy, po paru godzinach sztywnieją na nowo i znów lądują w Twojej gębie ! Następnym razem naszczaj na nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą jak nowe, a tak naprawdę wyprane w Perwoll - u o zapachu szczocha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśce co rano dajesz mierzyć? Litości...przyjdź do mnie. Ja zmierzę moją gardłową miarką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciebie ? nadal masz ten adres? Alicja Lachociągska 60-606 Burakowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle byś błądził, a ulica ? Zapomniałeś pewnie ? :P Ul. Wydymanych 15 (mówi się wydymanych piętnastu) jak dołączysz do mojej kamiennicy będzie Wydymanych 16 -tu :D telefon chcesz? I nie ściemniaj że nie trafisz ...Ty mieszkasz niedaleko mnie na Ul. Ciągnijdruta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolisz jak zwykle, jak mieszkam na ulicy : Koniowalna 453 , róg Al. Walikoniów, osiedle Gawędziarzy :D uwaga idę zmierzyć TWoją mordą mojego micopena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
453... a jurto rano po porannej toalecie będzie juz jakieś 469 co? yyyy...to idz po mału bo myszę powyciągać zza zębów pozostałe po poprzednich menelach łoniaki i zza języka spermę pozbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, jako że w gości idę to wskoczę do miejskiej fontany trochę serka spod napleta obmyć i w piachu się wytarzam żeby se pilling zrobić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling...no no no - tak jak myślałam CIOTA ...i znowu chooj z ruchania 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to chooj z ruchania ? to nie będziesz mnie ruchać swoim zaganiaczem ? :O słabo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×