Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StaryTelefon

11 kg w 4 TYGODNIE - SPRAWDZONE! WCHODŹTA TU!

Polecane posty

Gość StaryTelefon

Tutaj dziewczyna wszystko opisuje: http://www.youtube.com/watch?v=B32WaIxEUW0 Kto się przyłącza? 1.4 małe posiłki w ciągu dnia 2. zero podjadania między posiłkami 3. zero cukru, słodyczy pod każdym względem 4. zero smażonych potraw 5. dużo, dużo warzyw; trochę mniej owoców 6. zero białego chleba i ziemniaków 7. makaron wyłącznie al dente 8. dużo wody mineralnej, soków warzywnych 9. dużo ryb 10. mięso gotowane i chude np. drób, indyk max. 2 razy w tyg. 11. Biotebal 1X dziennie, Supradyn 1X dziennie Przykładowy jadłospis mojej diety: ŚNIADANIE - 1 duży jogurt naturalny z 2 łyżkami stołowymi dowolnego muesli, 4 kromki pieczywa pełnoiziarnistego typu Wasa z serem białym, pomidorem i sałatą, herbara zielona ŚNIADANIE 2 -porcja owsianki, kilka dużych truskawek, szklanka soku marchwiowo-jabłkowego ŚNIADANIE 3 - duży jogurt naturalny z dwiema łyżkami muesli, jedna duża pomarańcza, szklanka wody mineralnej z cytryną ŚNIADANIE 4 - kromki pieczywa ciemnego, chuda polędwica, 2 jajka gotowane na pół miękko, kawa zbożowa ŚNIADANIE 5 - twarożek ze starta papryką, 4 rzodkiewki, porcja suszonych moreli, szklanka soku pomarańczowego II ŚNIADANIE - batonik zbożowy, jabłko, szklanka soku warzywnego (czasem jak jestem głodniejsza zamiast batonika po prostu drożdżówkę) II ŚNIADANIE 2 - jogurt naturalny, banan II ŚNIADANIE 3 - pieczywo chrupkie z serkiem białym, sałat, pomidorem; sok warzywny II ŚNIADANIE 4 - suszone owoce, kefir naturalny II ŚNIADANIE 5 - jogurt naturalny, kawałek ciasta drożdżowego bez kruszonki, woda mineralna n/g OBIAD - 3/4 woreczka kaszy jęczmiennej, filet z dorsza ( 1 dosyć duży kawałek ) surówka z sałaty, papryki, pomidora i dowolnych warzyw z dodatkiem łyżki surowego oleju, szklanka soku bądź herbata zielona OBIAD 2 - porcja zupy jarzynowej ( nie na śmietanie!!! ) kawałek mięsa gotowanego np. udko kurczaka OBIAD 3 - ryż brązowy, brokuły gotowane, filet z dorsza OBIAD 4- kasza gryczana, wędzona makrela, buraki gotowane OBIAD 5 - kasza jaglana, kalafior gotowany, filet z kurczaka, krem z brokułów do picia popijajmy obiad zwykłą wodą mineralną KOLACJA - chudy serek biały z jogurtem naturalnym, szczypiorkiem, rzodkiewką i pieprzem ziołowym KOLACJA2- budyń waniliowy, suszone owoce KOLACJA 3 - tuńczyk w oleju, pieczywo chrupkie KOLACJA4 - sałatka warzywna (pomidor, sałata, papryka, ogórek, olej przyprawy ) KOLACJA 5 - sałatka owocowa z jogurtem naturalnym, owoce dowolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka28
ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryTelefon
No to elegancko. :) Ja trzeba to mogę podesłać książkę o motywacji, mi baaardzo pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka galopka
Cześć. A co w tej książce jest ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka:)
Ja też sie dołączam startuje jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka28
a na co te lekarstwa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryTelefon
Dziewczyna w filmiku mówiła, że na włosy etc. :) Książka jest o motywacji, byciu konsekwentnym itd. Mi bardzo pomogła, od kilku dni wstaję codziennie rano i biegam po 30-60 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka28
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka28
macie zamar tak jesc wg tej rozpiski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, planuję odżywiać się w ten sposób, aczkolwiek posiłki będę układać na różne sposoby, nie tylko tak, jak jest to przestawione wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka28
to moze piszmy co zjemy w dany dzien ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie,,
za malo tu sezonowych owocow a maja malo kalori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł. Postaram się codziennie wieczorem pisać co i o jakiej godzinie jadłam oraz ile ćwiczyłam. :) Dodam, że mam zaplanowane nie jeść nic po 16, w tym roku schudłam tym sposobem prawie 10 kg i nie było to w cale trudne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się do Was dołączę ;) mam dużo do zrzucenia :) mam rok żeby wrócić do dawnej wagi i figury bo w przyszłym roku biorę ślub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tylko przykładowy jadłospis, owoców nie mam zamiaru jeść jakoś dużo, bo jednak mają tą fruktozę. Jeśli mam porównać warzywa z owocami, to zamierzam jeść 70% do 30% na korzyść warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta_89 Gratulacje, bardzo się cieszę :) Mi zależy by do września ubyło jak najwięcej, bo rozpoczynam nowe zajęcia i będę nawiązywać wiele nowych znajomości, więc pora by być w końcu pewnym siebie. Poza tym przez calusieńki rok mam zamiar ćwiczyć by w przyszłe wakacje pochwalić się ładnym ciałem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi to zajęło, dokładnie nie wiem bo nie przywiązywałam wtedy do wagi uwagi :D Był Wielki Post i wyznaczyłam sobie to jako pokutę ;) I nie powiem, był to bardzo dobry pomysł:D A powiedz, co robiłaś przez te 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka28
ja nie moge cwiczyc po złamaniu reki mam rehabilitacje 3 miesiace wiec tylko dieta dobrze z enie mam duzo kg do stracenia, ale i tak trudno jest te ostatnie zgubic, trudniej niz te pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0122938y7y6ty
czy ktos tu pisze na 2 nikach? bo tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, szkoda. Ale zamiast ćwiczeń możesz chodzić na dłuższe spacery, też bardzo pomagają w chudnięciu. :) Dziewczyny, piszcie ile ważycie i macie wzrostu oraz ile chciałybyście zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka28
juto zaczynamy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka galopka
Stary Telefon = mam prośbę, przyslesz mi na maila książkę o motywacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahhsgvdxv
juz tu koniec odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka galopka
chyba nie koniec. Mam nadzieję ze autorka wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka galopka
Potrzebuję motywacji. Mam bardzo dużo kilo do zrzucenia ale to i tak nie jest wystarczające by się wziąć porządnie za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahhsgvdxv
bo gdzie nie wejde to zaraz topik upada i jak tu miec motywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×