Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StaryTelefon

11 kg w 4 TYGODNIE - SPRAWDZONE! WCHODŹTA TU!

Polecane posty

Gość polka galopka
No dobra, a teraz mi powiedz gdzie kupię Majonez beztłuszczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien pierwszy: sniadanko- 2 male skibeczki ciemnego chleba, 2 plasterki buraka surowego :) bo lubie, kawa z mlekiem(bez cukru) (wegle) 2 sniadanko: 1 banan i jedno jablko pokrojone w kosteczke taka salatka owocowa:) (wegle) obiadek: nie duza miseczka zupy warzywnej (bez ziemniakow, sa niedozwolone) w zupie gotowana piers z kurczaka, jogurt naturalny. (bialka+wegle) kolacja: gotowane warzywka-wloszczyzna +buraczki nie duzo mala miseczka 2 skibeczki ciemnego chleba mozna mniej jesc ale ja mam na tyle rozciagniety zoladek ze jem wiecej ale pamietaj trzeba zeby sie nie objadac czuc lekki niedosyt bo osrodek w mozgu odpowiedzialny za sytosc uruchamia sie po 15 minutach takze warto wolno jesc i dlugo przezuwac :) aha i pic sporo wody ja jeszcze pije zielona herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonez light w kazdym sklepie chyba winiary go ma ja osobiscie bede unikala majonezu wole musztarde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podam wyniki w 9 dni jak beda mega efekty po mojej diecie ONZ bede trzymac sie jej dalej a jak nie to bede chyba stosowac Twoja diete zobaczymy jaki Ty wynik osiagniesz kurcze jestem taka nakrecona i tak znotywowana jak nigdy przedtem kiedys sie nakrecilam na dukana ale to nie dla mnie nie wyobrazam sobie nie jest warzyw czy owocow tylko samo bialko wiec nawet jeden dzien nie probowalam dzis 2 dzien mojej diety czuje sie fantastycznie no i zaczne pic przed kazdym posilkiem szklanke wody z lyzka octu jablkowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka23
w stokrotce widzialam light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnioom
halo. odezwijcie się. jakie efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allapap
i cisza a tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×