Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fig

Czy da się '' wyciszyć '' pokój ?

Polecane posty

Gość gość
tez widziałem te aku płyty Isovera są idealnym rozwiązaniem zapewne się sprawdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fachowe informacje! :) Chyba skorzystam z takiej aku-płyty w moim garażu w bliźniaku, sąsiedzi się nie będą gorączkować jak sobie na gitce pogram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek12
Aku-płyty z Isover zdają egzamin. Mam nimi zaizolowane ścianę wspólną z sąsiadami . Wreszcie nie słyszę wiecznych kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ondrasz
A korzystał ktoś może z Profit-Maty Isovera? Chciałbym ją zastosować na poddaszu, czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IsoverOE
Witam, Profit-Mata do izolacji poddasza to bardzo dobre rozwiązanie, rekomenduję grubość wełny: 30 cm oraz ułożenie dwuwarstwowe. Pozdrawiam Paweł Stefański Online Ekspert ISOVER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy kupić drzwi dzwiękoszczelne z dobrą uszczelką opadającą progową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ondrasz
Dzięki za pomysł i ,,przepis" p. Pawle, na pewno pomyślę o takim rozwiązaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do ścian też uzywałam tej aku płyty i jest różnica przeogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tu ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się płyty OSB, które dostaniesz w tartaku. Ja własnie montuje je u siebie więc z pewnością niedługo dam znać jak sprawa rzeczywiście wygląda. Gdybyś potrzebował takich płyt OSB to w rozsądnej cenie dostaniejsz je w tartaku. Ja kupowałem u http://www.tartak-drewpat.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie skutecznym rozwiązaniem będzie wykorzystanie wełny szklanej, która wygłuszy całe pomieszczenie. Poczytaj sobie tutaj - http://www.scaladachy.pl/Welna-mineralna/Informacje-o-welnie-mineralnej można ją wykorzystywać nie tylko jako materiał ocieplający na dachy, ale też własnie jako wygłuszający na ściany zewnętrzne i ściany działowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli32
Pewnie, że się da. Wyciszane są np. sale prób czy sale koncertowe. Tutaj http://www.mega-acoustic.pl/ popatrz. Masz dostępne akcesoria związane z akustyką pomieszczeń. Znajdziesz też elementy pomagające wyciszyć pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się zrobić tak, żeby nie było słychać odgłosów z Twojego pokoju, ale niestety w drugą stronę może być gorzej. Bo jak wyściełasz pomieszczenie miękkimi wykładzinami, panelami i Bóg wie czym, to efekt będzie zawsze taki, że z zewnątrz będziesz słyszeć wszystko, ale za to inni nie będą słyszeć Ciebie. Musiałabyś wyciszyć od wewnątrz wszystkie pokoje sąsiadujące z Twoim, żebyś miała u siebie całkiem cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli planujecie wyciszyć jakieś pomieszczenie w waszym mieszkaniu to zajrzyjcie na stronę www.mcakustik.pl Jest to firma, która zajmuje się sprzedawaniem ustrojów akustycznych i mat wygłuszających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy stary sposób wyłączanie od jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonzo

Oczywiście że się da. Ja osobiście polecam firmę Architected Sound którzy świetnie się do tego nadadzą. Ich specjalnością są produkty wygłuszające pomieszczenia, ale to tylko część z ich oferty. Sam korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×