Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAGDA_______

Bardzo dobry odtłuszczać w UK????

Polecane posty

Moje panie jaki płyn do usuwania tłustego osadu w kuchni?? Mieszkam w UK. W Polsce używałam środka którego tu nie ma. Bardzo proszę o konkretny środek. Z góry wam bardzo serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tlustego osadu ze zlewu?
Czy garnkow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooooo
ooo dobre pytanie,bo ja po smazeniu frytek czy kotletow mam mega zatłuszczona uchenke a poniewaz nie mamczasu od razu pp smazeniu tego umyc to potem mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tlustego osadu ze zlewu?
Do kuchenki ceramicznej - HG thorough hob cleaner (raz na jakis czas),HG hob spray - codziennie. Ja kupuje ten srodek w miejscowym sklepie z farbami i tzw. DIY, w marketach nie widzialam,ale na Ebay jest. Maja tez b. dobry zel do czyszczenia toalet i usuwacz wilgoci. Z tanszych moge polecic Stardrop concentrated the all round cleaner - naprawde dobry plyn z tradycja, czysci wszystko, do kupienia za 99 p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam metalową frytkownicę i chce dokładnie sito wyczyścić. Płyn do mycia naczyń jakoś sobie poradził. Jednak tłuszcz miejscami mi został również na pokrywie metalowej od frytkownicy. W Polsce miałem w W5 z Lidla i on był super. Tu nie widziałem pomarańczowego W5 w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×