Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudyna213

Młode Mamy z Poznania - Łączmy się:)

Polecane posty

Witam! Widzialam kilka takich tematow, ale wszystkie topiki szybko "umieraly" Jestem mama polrocznej Basi. Od ponad 4 lat mieszkam w Poznaniu- Ogrody. Chetnie poznam inne mamy z okolicy. Moze kiedys bedzie ktos chetny na wspolne spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz kilka slow wiecej. Mam 26lat. Basia to moje pierwsze dziecko. Urodzila się 10dni po terminie. Zostalam przyjeta na oddzial polozniczy, a rano zanim mnie przyjeli na porodowke zaczely się już bole krzyzowe. Caly porod trwal 5 godz i wcale nie było źle. Rodzilam na Polnej i bylam bardzo zadowolona- poza tym że chcieli mnie zatrzymac na wigilie w szpitalu ( z mala było ok ja mialam niskie cisnienie) wypisalam się na wlasnee zadanie. Teraz minelo już pol roku a wydaje się jakby to było wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniulkai
Ja mam córeczkę 1,5 roku No ale do Poznania kawałek mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODAMAMA2012
Witam Ja co prawda nie mam jeszcze maleństwa koło siebie, bo jestem w 23 tygodniu ciąży :) ale jestem z Lubonia i może dzięki temu topikowi dowiem się więcej o szpitalu na Polnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzilam na Polnej. Bylam i jestem zadowolona. Nie mialam oplaconej swojej poloznej, a na opieke nie narzekam. Na odzial przyjeli mnie dzien wczesniej- mala rodzilam po terminie, mialam miec wywolywany porod, ale zaczelo się samo. Na oddzialach polozniczych po 4-6 osob na pokoju, po porodzie dostal mi się taki maly 2os. Pielegniarki fajne, studentki chetne do pomocy. Porod trwal 5godz od przyjecia na porodowke do zszycia. Mala mialam caly czas przy sobie, jedyne na co narzekalam, to że doradca laktacyjny nie przyszedl pomoc przystawic malej- źle chwytala, brodawki poranione, i niestety karmilam tylko miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a starsze mamy
tez mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mieszkałam w Poznaniu 5 lat studiów. Jednak to miasto było dla mnie za szybkie a czas uciekał mi przez place. Mieszkam teraz w małym miasteczku 100km od Poznania. Do Poznania przyjeżam co miesiąc, dwa na zakupy czy do ZOO lub do rodzinki. A od października zaczynam studia zaoczne podyplomowe, więc będę częściej. Męża siostra mieszka w Poznaniu. Pierwsze dziecko rodziła na Raszei, drugie na Polnej. Poleca Polną. Mam 2-letniego synka, fajnego męża. Staramy się o drugie dzieciątko. Czekamy na rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODAMAMA2012
No więc mam na imię Paulina i mam 19 lat :) choć jestem młoda to bardzo cieszę się z ciąży razem z moim narzeczonym :) Jestem w 23 tygodniu i termin mam na 19 grudnia :) Już wiem że będzie to mała Julcia bo w całej okazałości pokazała się lekarzowi :) hehe Oboje czekamy na nią z niecierpliwością :) Dziękuję za informacje o Polnej :) i chyba przy pierwszym wyborze zostanę... Kurczę ile ja bym dała żeby mieć malutką już przy sobie, a szczególnie jak daje te swoje słodkie kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybralam Polna że wzgledu na to że maja oddzial noworodkowy, w razie gdyby dzialo się cos z dzieckiem to natychmiast jest przewieziona. Nie ma kursowania między szpitalami. Julka- nadal popularne imię:) ja mam Basie:) najglosniejsza na oddziale byla i z najbujniejszym wlosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wcześnie
gaja skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmknhuhhddd
Polna niby popularna ale traktują ludzi jak bydło na rzeź dlatego ze jest tam mega hurtownia, pyskaty personel, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna 26 lat i mloda mama??? zartujesz sobie??? mloda mama to tak w wieku nastu lat:D 26 lat to odpowiedni wiek na urodzenie dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODAMAMA2012
muminka91 Widocznie Ty jesteś starsza ode mnie, ale mniej dojrzała :) i takie komentarze zostaw dla siebie, bo każdy jest inny... 20 lat temu nie było nic w tym takiego gdy kobieta rodziła w wieku 19,20 lat i dawały sobie radę nawet lepiej niż te co miały dzieci po 30 roku życia. I ja urodzę Julkę gdy bd miała 20 lat i będę najszczęśliwszą mamą i kobieta na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODAMAMA2012
klaudyna213 Basia też bardzo ładne imię :) Co do Polnej to słyszę różne opinie bo po prostu jak stwierdziła moja siostra zależy na jaką zmianę personelu trafisz :) bo wiadomo zawsze znajdzie się jakaś niemiła baba która sama kiedyś przechodziła przez to i może nie najlepiej wspomina swój poród i teraz się wyżywa na innych hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma tyle lat na ile się czuje;) ja czuje się mloda. A i chodzilo mi też troche o mamy z malymi dziecmi, stad te "mlode" w temacie Ja wybierajac szpital kierowalam się dobrem dziecka, gdyby dzialo się cos zlego z mala to i tak na polna by wiezli wiec lepiej od poczatku na polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawdopodobnie będę rodziła w szpitalu Swiętej Rodziny. Tak polecają koleżanki, które tam rodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny,Nie wiem czy temat jeszcze otwarty, ale tez jestem "nowa" mama i bywam czesto w Poznaniu. Niestety nie znam tutaj nikogo z malymi dziecmi, a chcialabym zeby moj pieciomiesieczny Danielek mial kontakt z dziecmi. Moze jest jakas mamusia co nie ma wsrod swoich znajomych dzieci i ma ochote przejsc sie na kawe?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy są tu młode mamy z Poznania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×