Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

Mój facet chcę się kochac raz w tygodniu:(

Polecane posty

Gość obserwatortematu
niewiernawiernaSuka Prosze przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz, bo nie zrozumialas jej przeslania. nie o to chodzi w tym moim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
od kobiety wymagało się, aby były gospodyniami, matkami, kochankami itp. Jednocześnie nie dbając o ich potrzeby i orgazm, traktując jak przedmiot i niższą istootę. Ja absolutnie tego nie popieram, wprost przeciwnie, potepiam, ale zwracam uwage na problem jaki sie pojawil obecnie, gdy to kobiety doszly do glosu Jesli chcemy rozwiazywac problemy to musimy rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sader
zazdroszcze wam dziewuchy bo wy macie lepiej w seksie 1 mozecie ile razy chcecie 2 nie macie problemow ze wzwodem 3 z wiekiem macie coraz lepsza przyjemnosc i wieksza chcice 4 macie o wiele wiecej przyjemnosci z masturbacji 5 wymyslaja dla was wibratory i inne przyrzady 6 samo to ze krzyczycie co swiadczy ze macie lepiej bo facet nigdy nie ma tak dobrze zeby krzyczal 7 macie wiecej stref erogenncy 8 mozecie to robic z kobieta i z mezczyzna (dwoch facetow jest czyms mniej akceptowanym) 9 macie o wiele wrazliwsza lechtaczke i punkt g niz glowka penisa 10 wasz orgazm pochwowy ogarnia cale cialo moze trwac dluzej i wydziela sie wiecej hormonow szczescia 11 macie o wiele latwiej w znaklezieniu partnera do seksu 12 mozecie nawet miec kobiecy wytrysk dlatego wam zazdrosze z tym ze dla faceta najwieksza frajde sprawia doprowadzeniue kobiety do rozkoszy na skraj nieba podnosi to jego ego gorzej jak ma malego i nie moze doprowadzic dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on miał przede mną inna kobietę i był z nią długo,więc abstynencji jako takiej nie miał...coraz bardziej czuję się nie kobieca:( brakuje mi czułości....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernawiernaSuka
No ok. może i nie doczytałam. Ale znam problem. Nie chodziło o przemęczenie tylko o przyzwyczajenie. Facet od dawna sam i coraz to nowsze laski go kręciły. Jak osiadł z jedną (a chciał, bo mu zależało) to po roku namiętność się wypaliła. I nie ma co tłumaczyć sprawy przemęczeniem, pracą itp., bo nic się nie zmieniło, a nawet więcej luzu dostał. Co mi powiesz obserwatorze? Liczę na porządny argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajęta251 Libido u kobiet rosnie, u facetow z wiekiem spada. Poza tym seks dla facetow jes duzo bardziej meczacy, im partnerka starsza tym wiecje wyamga od faceta a facet im starszy tym ma slabsza kondycje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
To w takim razie Zajeta znamy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
niewiernawiernaSuka Zaraz dostaniesz arguemnt, mozliwosci, powiedz mi tylko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy 30 latek to już mężczyzna któremu libido opada? myślałam że to wiek w którym seks jest bardzo ważny...a dochodzi do takiego paradoksu że ja go proszę a on mi na to że nie teraz ..jutro...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajęta251 Oczywiscie, u faceta nanjwieksze libido jest w wieku 18-20 lat a potem juz tylko spada. Libido 30letniego faceta jest znacznie mniejsze niz takiego 20latka, oczywiscie sa wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Zajęta251 z tego w ktorym zasugerowalem ci zmiane nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mu powiedz że chcesz częściej. Z facetami tak jest.My jak nie chcemy częsciej to nas walą po rogach.A jak oni nie chcą to znaczy że przemęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...to co ja mam zrobić skoro mam ochotę na częstszy seks?:(:( bardzo go kocham...ale raz w tygodniu to dla mnie mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
myślałam że to wiek w którym seks jest bardzo ważny. oczywisce ze jest wazny, ale libido nie oszukasz. Facet w tym wieku nie ma juz takich wielkich potrzeb jak wczesniej, seks tez sie facetom szybicje nudzi niz kobietom, faceci szybocje traca zafadcynowanue seksem, bo trkatuja go w innych kategoriach niz kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
LADY10 problem jest zlozony, bo to nei tylko chodzi o sama chec ale tez o zmeczennie. Seks dla facetow jest czynnoscia bardzo meczaca, no chyba ze autorka zgodzi sie na seks na jezdzca i tylko w tej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
ech...to co ja mam zrobić skoro mam ochotę na częstszy seks? bardzo go kocham...ale raz w tygodniu to dla mnie mało to pomysl co maja powiedziec faceci, ktorych ich kobiety nei chca sie kochac czesciej mimo ze seks dla nich jest mniej meczacy a przy tym znacznie przyjemnijeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernawiernaSuka
Rozumiem, iż wiekiem uprościsz sobie temat, bo zakwalifikujesz mnie. Nie na takie skróty tu pójdziemy mój drogi. Wiem tak czy inaczej co biologia robi z ludzmi i jak wpływa na ich libido. Mój wiek tu znaczenia nie ma. Tu nie chodzi o banalną kwalifikację np. 20 lat - napalony jak szczeniak czy 40 lat - kryzysy wieku Średniego czy obniżone libido. Chodzi o stosunek faceta do partnerki w określonym czasie - niewiele ponad rok - dlaczego, niezależnie od wieku, ona kilka miesięcy temu na niego działała a dziś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
witam witam, no widze wczesniej nic nie pisalas ze masz taki problem, jak rozmawialosmy pare dni temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że seks dla faceta jest bardziej meczący...ale nie sądziłam że będę mieć kiedyś taki problem,że to mi będzie brak seksu... czuję się przez to mało atrakcyjna i sama już nie wiem czy wogóle go podniecam czy tylko idzie ze mną do łóżka bo tak wypada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
Rozumiem, iż wiekiem uprościsz sobie temat, bo zakwalifikujesz mnie. Nie na takie skróty tu pójdziemy mój drogi. Nie o to chodzi. niewiernawiernaSuka chce znac twoj wiek, by wiedziec na jakie tory sprowadzic wiek, jakie arguemnty podawac, co innego dyskusja z 20 latka, a co innego z 30 lletnia kobieta, ktorej wiedza o seksie jest duzo wieksza. Nie wiem jaka jest twoja wiedza na ten temat, co mam tlumaczyc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
czuję się przez to mało atrakcyjna i sama już nie wiem czy wogóle go podniecam czy tylko idzie ze mną do łóżka bo tak wypada Rozumiem problem, to jestr bardzo przykra sprawa dla kobiety. Mozna sprobowac zmienic pare rzeczy, ale to wymaga czasu, cierpliwosci? jak, jest kilka sposobow, mozliwosci dziala. Jak bedziesz chciala to moge podrzucic ci prywatnie pare pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vox kafe
a mówi się że to tylko ci straszni faceci mówią o seksie i chcą seksu a te biedne kobiety pragnące czegoś głębszego nie myślą o tym w ogóle :D ach te stereotypy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatortematu
a może on już mnie nie kocha? może zmusza się do seksu ze mną? U facetow to inaczej dziala. Facet moze chciec sie kochav z kobieta do ktorej nic nei czuje, wystarvzy ze mu sie podoba wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernawiernaSuka
Dobrze. Mój wiek to 27 lat. Ale wiele 30letnich kobiet może mieć mniejsze doświadczenie w seksie itp., i odwrotnie - 20 latki dziś mogą dawać i wymagać więcej. No ale chętnie przeczytam to, co masz do powiedzenia, serio. Jestem ciekawa :) Zresztą uwzględnij, że wiek osób czytających może być wyższy więc argumenty do tych 30 + też możesz zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×