Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

Mój facet chcę się kochac raz w tygodniu:(

Polecane posty

Gość Ariadna..
Ja ma niestety podobnie, mój mąż to nawet jak już do czegoś dojdzie, dba tylko o własną przyjemność. Kiedy próbuję z nim rozmawiać to albo się wykręca albo próbuje mnie obarczyć winą, jakobym to ja miała zbyt duże libido. I co mi pozostaje, chyba tylko kochanka szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje ?! na początku ludzie non stop uprawiają sek potrafią nocy nie przespać ( a żeby jedną ) a potem z czasem....namiętność gdzieś znika ...a ludzie zaczynają się od siebie oddalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfasdfasdfs
niestety seks z "kłodą" w łóżku to tylko fizjologia... może rzeczywiście jest tak, że kobieta lepiej wyposażona przez naturę do czerpania rozkoszy z seksu, po prostu się zapomina, albo nie rozumie drugiej strony i nie dba o potrzeby partnera. U mnie jedyna satysfakcja z seksu to taka jak z każdej innej dobrze wykonanej roboty... a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfasdfasdfs
dlaczego tak się dzieje? Może to znak czasów jakiś, za dużo komunikatów, pokus z zewnątrz, stale coś porównujemy, bardziej niż kiedyś jesteśmy łasi na nowe wrażenia. Tylko, że przy tym ciągłym nastawieniu na konfrontacje spalamy się a namiętność wygasa... trzeba by umieć odciąć się od tego świata wraz z osobą, która nadaje na podobnych falach, ale czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka_piotrusia
kurczę, dużo bym dała by mojemu facetowi chciało kochać się raz w tygodniu a nie codziennie, bo mnie się już seks przeżarł :D na początku z mojej strony było jak zawsze w związkach, fajnie i ekscytująco a potem (teraz) trochę mi seks spowszedniał, to normalne tak mi się wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mają wpływ na to wszech obecne media które aż ociekają erotyzmem...seks z kłodą współczuje też wolała bym masturbację ! :) ech pozazdrościć tego nadmiaru seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaś 11
Raz w tygodniu ? Impotent !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś 11.. i właśnie postanowiłeś pochwalić się tym na forum! a co ! niech inni Ci zazdroszczą... żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandokan40
Normalny, zdrowy facet musi to zrobic przynajmniej raz dziennie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po 40tce
Zajęta, może być jeszcze gorzej. Mnie się chce raz na miesiąc, dwa-trzy. A moja żona mogła by chyba i kilka razy dziennie. Nie pocieszę Cię. Żadna jej aktywność nie jest w stanie tego zmienić. Jak miałem 15-25 lat mogłem tak często jak ona ale niestety jeszcze jej nie znałem. Rok-2 lata po ślubie też chciałem równie często a teraz 7 lat po ślubie pewnie i rok bez seksu nie był by dla mnie tragedią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aVifgssaa33aaaacdw
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra ma ogromny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×