Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sflustrowana32

czy na świecie jeszcze mili faceci dla których sex nie jest na 1 miejscu

Polecane posty

Gość sflustrowana32

witam jestem samotną mamą od 6 lat mam dwoje dzieci 8 i 11 lat prubowałam się zapoznać z wieloma mężczyznami i przeważająca większość chciała tylko jednego gdzie ci normalni wrażliwi faceci czy oni już wymarli czy ja nie w tych czasach żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni poszli do tych
co mówią i piszą ortograficznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura ze jest samotna matka
i nie bedzie miała faceta masz prawo do szczescia i spotkasz takiego faceta o jakim myslisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Banan
cieżko bedzie ba nie kazdy facet chce cudze dzieci chować ale bardziej o to chodzi ze ci normalniejsi sa zajeci juz --- KONKURS: Wygraj Smartphona Sony! http://adf.ly/9oEJq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tak są mało tego ale ja jestem po rozwodzie mam 2 dzieci 11 i 5 lat od półtora roku jestem z facetem nie mieszkamy razem ale jest naprawdę super pomaga mi jak tylko może jest uczucie szacunek też tak myślałam że już nikogo normalnego nie poznam a jednak a co najważniejsze super dogaduje się z dziećmi mała go uwielbia jak przyjeżda to na kok jego nie opuszcza a to ważne żeby akceptował dzieci zawsze mogę na niego liczyć a były to od gwiazdki dzieci nie zabrał taki tatuś wiadomo czasem się popstrykamy ale to normalne ale naprawdę jest to super facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno są.... pewna grupa naukowców bezskutecznie stara się odnaleźć kilka żyjących na świecie egzemplarzy mężczyzn, którym udaje się wytrzymać bez seksu nawet do dwóch dni roboczych! inna grupa wysunęła nawet śmiałe twierdzenie, że jakoby niewielkiemu promilowi męskich śmiałków udaje się powstrzymać od seksu nie tyle w dwa dni robocze, ile nawet w dwa dni weekendu! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbfdh
haha baba z 2 dzieci i jakie kurwa wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
A może to właśnie ja... Obiecuję - zero sexu! Będziemy rozmawiać, pić dużo herbaty i pisać dyktanda. Co ty na to? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Jakie wymagania, dokładnie. Teraz jelenia się szuka, a wcześniej to gdzie hormony szły? Panie, trochę godności... Obyś trafiła na kogoś uczciwego, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sflustrowana32
ja wymagań nie mam potrzebuję do życia przytulenia dobrego słowa a nie tylko samego sexu bez uczucia i zero zainteresowania .Być może mam okropnego pecha i nie trafiam na tych co powinnam ? tylko okropna wizja samotności mnie przeraża pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumee terminatore
Spojrz prawdzie w oczy, KTORY FRAJER CIE WEZMIE Z TAKIM BALASTEM I PRZEBIEGIEM? daj spokoj pani, do zakonu idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 749
2 dzieci i jeszcze wymagania:O porazka,myslisz ze jakis facet zgodzi sie spotykac z toba w innych celach niz sex?moze gdybys byla wolna to tak,ale zaden normalny facet nie poleci na kobiete z 2 dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak są :) Mam 2 dzieci, synów, w tym jedno tzw "trudne". Żyjemy razem kilka lat. Mój partner jest bezdzietnym kawalerem, nigdy nie chciał mieć dzieci. A teraz jest ojcem dla moich i wszedł w to całkiem świadomie. A co do seksu to ja mam większe wymagania niż on. Choć mu też niczego nie brakuje. ;) Tak więc nie martw się, kiedyś spotkasz odpowiedniego partnera. Nie napisałam znajdziesz, bo nie ma co szukać na siłę. Mojego partnera spotkałam jak byłam nastawiona "anty" do facetów. To znaczy byli mi potrzebni do łózka i do niczego więcej.(taki mały paradoks) A on potrafił jednak swoją cierpliwością i przyjaźnią obudzić we mnie coś, co myślałam że śpi snem wiecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba a raczej na pewno
to jakiś desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Czyli, idąc radą liwiany - trzeba dużo i często doopy dawać przygodnym turystom. To ja odwołuje poprzednią deklarację. Autorko - będziemy sie piepszyć bez żadnej herbaty. Zobaczymy co wyjdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegaIdiotyzmy
ta przybłęda znowu tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" chyba a raczej na pewno to jakiś desperata."""""" Na pewno tak. Albo jakiś ubezwłasnowolniony. No bo kto zwyczajny i normalny by wytrzymał przy takiej żonie ...nie żonie i na dodatek z takim balastem? A sorry ...to nie mąż to partner. On jednak w niej coś obudził. Ciekawe co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" chyba a raczej na pewno to jakiś desperata. """""" Desperat albo ubezwłasnowolniony. Kto normalny by się związał z taką żoną . A, sorry to nie żona a partnerka a on partner. I robi za tatusia. Ciekawy układ. A te dzieci to jak do niego się zwracają? On w niej coś obudził . Ciekawe co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Instynkt myśliwski. Jednym strzałem upolowała jelenia i łosia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli, idąc radą liwiany - trzeba dużo i często doopy dawać przygodnym turystom." Oczywiście jak facet lubi seks i zalicza panienki, bez zobowiązań, to macho!!!!! Ale jak kobieta sypia z facetami bez zobowiązań to koorwa!!!! Czego można się spodziewać po prostakach, tylko stereotypowego myślenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodniałe brzydale
zniecierpek, alejaja i cała reszta prostaków od dawna nie zaliczyli żadnej dziurki i żal im dupę ściska więc wyzywają innych od dzifek i frajerów. Sami są frajerami, jak ktoś tak się wymąrdza to zawsze sam jest do dupy. Cieniasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Masz jak najbardziej racje liwiana. Facet to macho, a kobieta dziwka. Tak ten świat urządzony. I twoje chcejstwo tudzież dookólne doopodajstwo tego nie zmienią. Nie będziesz macho. NIGDY :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TylkoJaja Wiesz co, wisi mi to. Mam swoje lata, swoje potrzeby i nie będę się bawić wibratorem!!! Jak mam ochotę (a może lepiej jak miałam ochotę) to szłam z facetem do łóżka a potem się z nim żegnałam. Moja doopa i mogę robić co chcę. Jest to tylko i wyłącznie moja sprawa. A jestem bardziej macho niż niejeden facet :) Kieruję grupą ponad 30 facetów i daję sobię z nimi radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaja
Wiem, wiem... Miałem kilka takich w życiu...... kierowniczek. ;) Piepszłem robote i poszłem na kuroniówke!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×