Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karlina11

dzieci urodzone 1.11 - wszystich swietych:)

Polecane posty

chetnie poznam mamusie dzieci urodzonych wlasnie 1.11. jak wam sie podoba ta data? moja cora urodzila sie wlasnie w tym dniu 2010r. i cala ciaze balam sie ze urodze wlasnie tego dnia - mimo ze termin mialam na 11.11 i sama sobie wykrakalam. ale coreczka urodzila sie zdrowa i chyba to sie liczy najbardziej. pozdrawiam wszystkie mamy i ich pociechy urodzone tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andyyy123
jezu a co to ma byc za fenomen? pzreciez to zwykła data!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa córka
moja córka jest z początku listopada, nigdy nie miałam problemu, że może urodzić się 1 bo lubię to święto :P. Moja teściowa tylko zawsze mówiła oby nie w ten dzień i chyba wymodliła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andyyy123
a czemu miałoby sie urodzic chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec urodził się 1 listopada. Mój syn miał się urodzić 27 października. 1 listopad to były 50 urodziny dziadka. Dziadek całą ciążę się chwalił,że nikt nie ma takiego prezentu na "abrahama" a ja powiedziałam,że choćbym miała się zakorkować to pierwszego nie urodzę. Nawet z lekarzem się dogadałam,że kroplówka to dopiero drugiego. Ale syn jednak się uparł zrobić prezent dziadkowi. Mają obaj urodziny 1 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kazdy w rodzinie mowil - tylko nie 1.11 bo po cmentarzu od razu na impreze urodzinowa i tak jest teraz :) ale data pamietliwa. kazdy pamieta o urodzinach mojej corci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andyyy123
urodzić się i śmierc to normalne 2 zjawiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia ma wtedy urodziny :) fajna z niej kobieta, lubiana i ma szczęście w życiu mozna powiedzieć :) tak że myślę że w każdym razie data urodzin nie przyniosła jej pecha ani nic z tych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
1.na co malaby byc chora w zwiazku z ta data? 2.byc moze bedzie mieszkac za granica, gdzie to swieto malo jest obchodzone wiec problemow z impreza urodzinowa nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w tym sensie - chodzilo mi o to ze nie wazne jest kiedy dziecko sie urodzi czy we wszystkich swietych czy w inne swieto tylko najwazniejsze ze zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo nie chcialam urodzic tego dnia,bardzo - poprostu cale 9miesiecy slyszalam od wszystkich - tylko nie 1,tylko nie 1 i tak mi sie zakodowalo w glowie ze sama sobie to wmawialam a teraz jest mi to juz bez roznicy. 2gie dziecko - jezeli kiedys cos z tego bedzie-tez moge urodzic 1.11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bday 1
Moje urodzinki są 1 listopada, ponieważ mieszkam za granicą to żaden fenomen. Ale w Polsce nie narzekalam nikt nie zapominał o moim dniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka - liczy sie:) za granica fakt - szalu ta data nie robi ale u nas zapada szybko w pamiec:) u mnie we wszystkich sw.jest zawsze pelno gosci wiec w tamtym roku mialam dwie imprezy za jednym zamachem i w tym roku tez tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kaja.
Moj synek urodzil sie 01.11.10 o godz. 11.00 same jedynki i zera :-) ale nie narzekam na ta date urodzin,data jak kazda inna,przynajmniej w ten dzien wiekszosc rodziny ma wolne...i latwo zapamietac ta date urodzin dla kazdego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kaja.
karlina to Twoja corka jest o godzine starsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kaja.
To Twoja corka jest o godzine starsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój kuzyn jest z 1 listopada
I faktycznie rodzina biadoliła, szczególnie jedna z babć, że oby nie był chorowity itd.... Data jak data, ale obawy babci potęgował fakt, że jedno dziecko wujkowi i cioci zmarło. Kuzyn jednak ma już 23 lata i ma się dobrze:) A co do terminu to ja miałam z córeczką termin na 01.11.2011:) Wybrała się jednak na świat jeszcze w październiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ja
ale 1.11 to jak piszecie wszystkich świętych a 2.11 do święto zmarłych. w okolicach gdzie mieszakm własnie 2.11 odwiedzamy cmentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel1992
Witam, ja urodziłam się 1 list i godzinę po urodzeniu dostałam aż 5% szans na przeżycie dziś mam 22 lata i rodzice nie wiedzą czy to ta pechowa data.... lekarze z łodzi bo tam zostawiłam zaraz przewieziona powiedzieli ze 1 listopada bardzo dużo dzieci umiera po ur albo rodzą się martwe a ja ze niby dziewczynka to przeżyłam bo chciałam żyć, według lekarza gdybym była chłopcem to bym dziś nie żyła bo chłopaki się szybko poddają. Fakt faktem jestem bardzo uparta i zawiera q data mi nie przeszkadza rok temu ur spędziłam w Anglii tam 1 list to huczne święto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszyna75
Witam - ja i mój chrześniak mamy dziś urodziny i uważam,że to tylko data - jest miło jak przy każdych innych datach, bo one są bez znaczenia jak dla mnie :-) Pozdrawiam i wszystkim dziś urodzonym Wszystkiego Najlepszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrześnica mojego syna, mała Natalka obchodzi dzisiaj roczek, sąsiad Adam ma dzisiaj urodziny, koleżanka Zosia też ma dzisiaj urodziny. Koleżanki córka też ma dzisiaj 10 lat. Gdybym dłużej pomyslała to może jeszcz ktoś by mi się przypomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem cmentarnianki urządzą urodziny małego na grobach dziadków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Data jak data,jedyny minus to jest ze jest to święto gdzie czesto rodzina jeździ po różnych miastach Polski na groby i może nie mieć czasu tego dnia odwiedzic solenizanta. Ja urodziłam się dzień przed wigilia i tez wiadomo jak to przed świętami sprzątanie, gotowanie i jak juz obchodzilam urodziny to po max 2 godz.każdy się zwijal do swoich zajęć. Teraz w ogóle nie obchodzenia, jak wpadnie koleżanka z zyczeniami to zrobię drinka czy kawę ale tez nie mam czasu na imprezowanie tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milia27
Ja miałam termin porodu na 10.11 i jeszcze na imprezie rodzinnej sie śmiałam żeby nie 1.11;-) siostra mówiła że jak dziecko będzie chciało to nic nie zrobie i że to data jak każda inna;-) nawet lepiej bo wolne i rodzina sie zjeżdza i miała racje później było mi obojętne kiedy oby szybko i bez komplikacji ;-) i wszystko wykrakałam heh urodziłam zdrową piękna córeczkę 1.11 i co najwazniejsze bardzo szybko i nie tak wcale boleśnie jest to drugie moje dziecko syn mial 4.140 i tu było całkiem odwrotnie;-) córcia 3.300. i faktycznie każdy z rodziny pamięta o jej dacie urodzin:-) i dodam że w tym dniu urodziły sie trzy dziewczynki nie liczac mojej i wszystkie leżałyśmy na jednej salce ja wspominam dość miło wszystko a data jest dla mnie od urodzin córki wyjątkowa:-* wszystkiego dobrego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka urodziła się 1.11 o godz 1. Jest absolutnie wyjątkową osobą. Ma 30 lat , a już osiągnęła ogromny sukces zawodowy...jej praca którą wykonuje to zawód artystyczny i jest jej pasją życiową. To magiczna dziewczyna. Pamiętała do 7 roku życia swoje poprzednie wcielenie: kwitnące drzewa wczesną wiosną, starego króla który był jej ojcem i wojnę, której nie przeżyła( zginęła w okopach mając 42 lata) ...Przez wiele lat miała dystans do obecnego ojca! Teraz jest kochającą córką i siostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi

Moja córka urodziła się 1 listopada 2018 o 3.00 w nocy. Zastanawiam się jak to będzie, czy będzie jej miło obchodzić urodziny w taki dzień, ale zdecydowałam że nie będziemy jej ciagac po cmentarzach tego dnia tylko w inny dzień zawsze będziemy odwiedzać groby, w najbliższy weekend np. Miałam termin na 30 października a od wielu lat 1 listopada był moim znienawidzonym dniem, zawsze marzlam na kość i byłam głodna jak wilk zanim wróciliśmy na obiad z turne po cmentarzach. Zawsze przeklinalam ten dzień,a tu taki Peszek, będę musiała polubić jednak 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooook

moj byly sie wtedy urodzil... teraz ma 38 lat hahah ale byl z niego kawal ...n/sy/na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×