Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

Gość fankaWłoch
już znalazł, tyle tylko że ją oszukuje udając kogoś kim nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy artykuł znalazłem na Onecie o prostytucji ładnie nazywanej przez kobiety "sponsoringiem"> Oto fragment: "Jedną dziewczynę sponsorowałem przez 2 lata. Pomogłem jej w ukończeniu dodatkowego kierunku na płatnych studiach. Wygrała nawet konkurs i pracuje w Brukseli, w komisji zdrowia. Zostaliśmy przyjaciółmi, bo teraz ma stałego partnera, Niemca. Trochę żałuję, bo naprawdę była dla mnie kimś wyjątkowym. Moje małżeństwo? Jest udane. Znamy się od liceum, razem do wszystkiego dochodziliśmy, rozumiemy się bez słów. Żona jest moim pierwszym recenzentem i tylko jej ufam. A sponsoring, no wie pani, dla mnie to świetna zabawa. Zabawa, na którą mnie stać." Oto całe zakłamanie dzisiejszego społeczeństwa. A mnie się nazywa świnią bo powiedziałem prawdę prosto w Kafe i się ona pewnym osobom nie spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
jak ktoś ma normalny system wartości i nazywa patologie po imieniu to od razu prowokator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnosc nad marnosciami
dust jest tu jedynym prowkatorem-manipulatorem najmadrzejszy przeczytaj caly topik, bo masz braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, że przez cały czas podkreślałem, że jeżeli chodzi o NLP to jest jak "ciemna strona mocy" Zdania nie zmienie, że jak fajny koleś ma problem z poznawaniem dziewczyn to warto w siebie zainwestować. Zainwestować w wiedzę jak rozmawiać z kobietami, jak nie paść ofiarą ich gierek i manipulacji i w konsekwencji jak ją utrzymać. Ciemnym umysłom tego nie przetłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
To ten temat jeszcze zyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Aco ? nawet z tych 30+ zadna Cie nie chciala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
A ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjiefref
niewiele zostało ci do 30-stki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żyje i mam nadzieje, że post też - bo jest o czym gadać. Niestety jest piątek a ja mam dużo ciekawsze zajęcia na weekend niż siedzenie na Kafe. Wróce jak bede miał chwilę Ciao i nie chlajcie za dużo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 29
Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat spotykam sie z facet prawie rok a on nie chce przyjechac do mnie i nie wiem dlaczego bo nigdy nie poda mi powodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhvcvc
pewnie już uprawiasz z nim seks a to mu wystarcza taki związek bez zobowiązań seks jest a nic nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiem się ponieważ w styczniu skończyłam nie 25 lat ale 30! Mało z tym, jeszcze żyję i mam się swietnie. Nie uwierzycie ale faceci dalej mnie zaczepiaja np. w urzedzie mi sie ostatnio trafilo, że mnie pan podrywal czy w pracy...tak, że nie wyglądam chyba tak źle. Uważam , że teraz mam najlepszy okres w życiu i własnie rozpoczęłam najlepsza dziesiątkę życia. Jak widze swoje zdjęcia gdy miałam dwadziescia pare lat to naprawde widze na maksa rozjasnione wlosy, ciuchy bez wiekszego zaangazowania dobierane a gdy sobie przypoomne jakie piekło gotowałam moim byłym za rzeczy które teraz wydają mi się pierdołami ,to jest mi po prostu wstyd. Teraz dojrzałam i wydaje mi się , że jestem ciut mądrzejsza niż wtedy. Dlatego takie tematy sa po prostu śmieszne, a co powiecie o kobietach 40+,50+? One już nie mają prawa byc atrakcyjne? Teraz wygoda życia jest taka , że nikt nie pracuje w polu i co za tym idzie ludzie dłużej sa młodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poznałam Jego a 25.
miałam dawno temu :D i czasami mam wrażenie że czas się cofnął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Liz 83 - masz rację
wystarczy popatrzeć na serial czterdziestolatek :) kiedyś 40 to niestety... a teraz ciągle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie narzekaj bo nie jednego
członka po takiej randce obrabiałaś szukając najlepszego smaku spermy aż trafiłaś na mój, tylko że ja nie lubię rozruchanych poczwar, jedynie ci do paszczu dałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×