Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

Gość fankaWłoch
po prostu czułam się zawiedziona osobami z kafe i zniknełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
w tym mądralą który nei oddał eseja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny ktosiu, to się chyba gryzie ze sobą czyż nie? Skoro marnuję to nie mogę być niegłupia. A i mam odpowiadać jakimś wywodem na to retoryczne pytanie? Wg Ciebie jestem niegłupia, wg innych osiągnęłam poziom dna. Wszystko jest względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos do Kulturka
Lepiej jednak bedzie jak nic juz nie dopisze, kiedys tez bylem na takim samym dnie jak Ty dzisiaj, ale rob co chcesz, to Twoj wybor i Twoje samooszukiwanie sie, jesli nie pracujesz dla kafeterii. Pa kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynasz to kończ. Jak nie masz takiego zamiaru to nawet nie zaczynaj🖐️ I nie każdy sobie mydli oczy by mu było łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos do Kulturka
Powiem Ci wprost, po prostu zle skonczysz jezeli nie pracujesz dla kafe i o2. Ale jak mowilem to Twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
ktoś ma rację, ja cąły tydzień czkalam na brunetową opowieść, tlyko zawód został i wielkei rozczarowanie, takei jest kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmądrzejszy, źli robią inaczej. Ktoś, pewnych rzeczy świadoma jednak jestem;) A reszta to dłuższa historia. Fanko, to lepiej zmykaj na stałe zamiast trwać w pomarańczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiytnb
Może wrócimy do początku rozmowy ? Czy nie macie wrażenia, że samotne kobiety po ukończeniu 25 roku życia same dążą do tego, aby nie znaleźć sobie partnera? Ostatnio moja bardzo dobra koleżanka ciekawie to ujęła "jak szukasz dziewczyny wolnej po 25 roku życia to musisz wiedzieć, że szukasz klejnotu wśród odpadu - bo jeśli dziewczyna jest ładna, zadbana i ma fantastyczną osobowość to już dawno któryś ją złowił i nie wypuścił". Myślę, że coś w tym jest i na podstawie własnych doświadczeń niestety muszę się z nią zgodzić. Wiem, że może trochę generalizuje i nie ma żadnego naukowego dowodu ani racjonalnego wyjaśnienia moich doświadczeń z takimi kobietami, ale zauważyłem, że: - kobiety po 25 roku życia najczęściej mają już prace i są samowystarczalne. Uważają, że jak mają dobrą posadę to równoważny partner dla niej bedzie taki, który albo zarabia tyle co ona albo ma zarabiać więcej. - kobiety po 25 roku życia zanim poznają faceta kategoryzują pod względem społecznym. Często zanim spytają nowopoznanego faceta jak ma na imię chcą wiedzieć czym się zajmuje. Z mojej strony przykre jest jak staram się zaprezentować dziewczynie z jak najlepszej strony a ona mi przerywa i drąży temat pracy i mojego stanowiska (prace mam dobrą i nie mam czego się wstydzić). Z takim podejściem odechciewa mi się kontynuować tą znajomość. - kobiety po 25 roku życia często mają za sobą przykre doświadczenia z mężczyznami, przez co są bardzo nieufne a w konsekwencji bardzo niedostępne - kobiety po 25 roku życia są mniej wesołe i widać ogólne symptomy depresji i niezadowolenia z życia (czesty przypadek) - kobiety po 25 są bardziej skłonne do manipulacji i nieczystych zagrań. Zamiast starać się pogłębiać relację z facetem próbują trików żywcem wyciągnietym z książki "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Odkąd ta książka wyszła przeczytała ją chyba połowa bab w tym kraju. Poradnik feministki jak zostać samotną manipulantką. - kobiety po 25 mniej starają się inwestować w związek i są praktycznie pozbawione romantyzmu. Brakuje w nich tej szalonej,spontanicznej natury...eh - kobiety po 25 roku życia wolny czas spędzają oglądając seriale. Najgorsze jest to, że wiele z nich wypacza sobie rzeczywistość fikcją zapodaną przez tą papkę. Ten wiek 25 jest subiektywny i raczej jest przybliżonym wiekiem, w którym kobieta fiksuje. To są moje osobiste spostrzeżenia, ale przyznacie, że w każdej z was jeśli dobiegacie 30 jest ziarenko tego co napisałem Autor postu jest dojrzałym, inteligentnym i spełnionym zawodowo mężczyzną. Wielokrotnie próbował wiązać się ze starszymi kobietami, ale mu sie nie udawało a potem się odechciało. Wiek 25 to maksymalny wiek kobiet w obszarze jego zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutny mecz:O niestety Więc wracajcie do tematu, miłej nocy życzę naj i f. A ktosiowi dziękuję za zainteresowanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
"Autor postu jest dojrzałym, inteligentnym i spełnionym zawodowo mężczyzną. Wielokrotnie próbował wiązać się ze starszymi kobietami, ale mu sie nie udawało a potem się odechciało." autor tego topiku to patologia! to fact, który ma o sobie zawyżone mniemani i zero zasad morlanych, seks grupowy to dla niego norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fankę Włoch po prostu uraziło to bardziej niż kogo kolwiek innego. Prawdopodobnie większość się pokrywa z jej osobistą traumą życiową stąd taka nienawiść do autora postu. Nikt normalny nie pisze w kółko przez kilka godzin "że autor to manipulator", "autor to koleś bez zasad", "autor to świnia". Początkowo myslałem, że to zwykły trol, który wpada sypnie jakimś błotem i póljdzie grać w Playstation. Ten przypadek jest dużo gorszy i nie potrafię już zdjagnozować tej dewiacji. Ostatni raz mówie Ci idź sobie i wylewaj frustracje na kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
nie wylewam frustracji, jedyne przymiotniki, którymi cię uraczyłam to pustak i imitacja mężczyzny i na oba zasłużyłeś w pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
dust, po prostu gardzę takimi facetami jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
trzeba tępić patologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
mądralo, uważasz że facet, który uprawia seks 2M+K jest normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma ochotę może wypowiedzieć się w temacie topiku Na złość trolom chętnie bym podyskutował w temacie, który założyłem bo ubliżanie sobie nawzajem mnie nie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
mnei natomaist bawi roszczeniowa postawa imitacji faceta, który chciałby damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnosc nad marnosciami
poprostu nie odpisujecie autorwi, to taki egoiste bis narcyz zadufany w sobie, tak naprawde to zwykly oszust, ktory tylko dzieki manipulacji udaje kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×