Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

A wy idiotki nawet nie widzicie, że oferma was właśnie zmanipulował. Polecam bardzo ciekawą pracę Adam Lepa "Świat manipulacji" gdzie definiuje manipulację jako "celowe i skryte działanie, przez które narzuca się jednostce lub grupie ludzi fałszywy obraz pewnej rzeczywistości". I tak np. Jeżeli autor założył post, w którym przedstawił swoje spostrzeżenia na grupie 100 kobiet to ta sama grupa 100 kobiet, jeżeli post przedstawia je w złym świetle uzna, że autor jest ograniczonym półgłówkiem i na niczym się nie zna. Efekt? Brak jakiejkolwiek pozytywnej reakcji z ich strony a tym samym zerowy efekt uzyskania korzyści. Jeżeli natomiast jakaś Oferma nie przedstawiając żadnych kontrargumentów zgodzi się z grupą 100 osób jednocześnie staje się osobą godną zaufania. Tak Tworzy się reklamy - reklama ma zdobyć Twoje zaufanie a ty masz utożsamiać się z marką. Oferma właśnie tak zdobywa zaufanie kobiet. Nie ma swojego zdania, nie ma ciekawych spostrzeżeń, jedyne co ma to ślepy konformizm. Jakby to dobrze rozkęcił to mógłby nawet zostać przywódcą "ruchu wściekłej piczki " lub "dokonać przewrotu zwolenniczek podpasek". To jest właśnie manipulacja. Ale żeby to ogarnąc trzeba mieć troche otwarty umysł Poziomu wypowiedzi Pana Ofermy nie zamierzam poddawać dalszej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
zadziwia mnie jak takie wyrzutki społeczeństwa mienią się znawcami kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy sobie szczerze: najlepszy afrodyzjakiem na kobiety sa pieniadze i dobry zawod oraz jako taki wyglad. Jak sie to ma, to zadne techniki uwodzenia nie sa potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zadziwia mnie jak takie wyrzutki społeczeństwa mienią się znawcami kobiet" Czy taki znawca? Nie wiem, ale głupota niektórych kobiet na prawde mnie zadziwia. Ciemnota, brak konstruktywnych wypowiedzi i argumentów swoich przekonań - to cecha WIĘKSZOŚCI kobiet na Kafe. Niektóre przyznaje potrafią się wypowiedzieć w odpowiedni sposób ale część to są jakieś ćwierćinteligentki. Jak wy matury zdałyście (lub zamierzacie zdać) jak nie potraficie w inteligentny sposób pociągnąć wątku. To czy wam się podobają moje argumenty lub nie, cechą inteligentnego człowieka jest podjęcie dyskusji w sposób przynajmniej w połownie dorównujący poziomowi autora postu. Fanko Włoch - mienisz się inteligentną kobietą to wypowiadaj się w inteligenty sposób albo zamilcz "tymonn Powiedzmy sobie szczerze: najlepszy afrodyzjakiem na kobiety sa pieniadze i dobry zawod oraz jako taki wyglad. Jak sie to ma, to zadne techniki uwodzenia nie sa potrzebne." Zaden z tych elementów nie jest potrzebny, żeby zaciągnąć pannę do łóżka. Nawet bez kasy, dobrego zawodu i zajebistej fury możesz zaciągnąć dziewczynę do łóżka. Dobra praca i przyzwoite zarobki to elementy, żeby ją zatrzymać i być czymś więcej niż kochankiem. Techniki uwodzenia uczą jak zdobywać kobiety. Nie mają nic wspólnego z ich zatrzymywaniem, a chyba oto nam facetom w większości chodzi (przynajmniej mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
dust, pseudointelektualizm pozą wobec braku moralności i zatraceniu człowieczeństwa, jakie to modne i postępowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii formalnej
a gdzie bez pieniędzy chcesz zaliczyć? w mieszkaniu, które dzielisz z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
Duchu nigdzie nie odnosiłam się do inteligencji, tylko do tego, że osoby pozbawione jakiejkolwiek moralności i jednocześnie krytykujące etykę kobiet są śmieszne i żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
nie duchu tylko dust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko Włoch ja tylko stwierdziłem fakty, że brak Ci inteligencji, doświadczenia oraz potencjału do wyrażenia swojej opini. Jeśli jestem pozbawiony moralności to podaj przykład, krytykujeę etykę kobiet bo nie wszystkie kobiety postępują etycznie (mężczyzn też sie to tyczy), jeśli jestem pseudointeligentem to błyśnij własnym intelektem i to podważ. Widzisz inteligentna kobieta przeczyta to co napisałem, przemyśli kilka aspektów i wypowie się w sposób albo popierający moją wypowiedź albo racjonalnymi argumentami ją podważy. Dlatego Fanko Włoch uwążam Cię za ćwierćinteligentkę i trudno mi na tą chwilę zmienić zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
pamiętam twój nick z innego wątku, gdzie 'zabłysłeś' i mi to wystarcza by twoje pseudointelektualne wywody podsumować jako zwykłą hipokryzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditw spierdykaj juz stad
przegrancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
facet, który m.in. uprawiał seks w trójkącie z facetem i szuka ładnej i z fajną osobowością? chyba sobie żartujesz, takie mają cię w głębokim poważaniu złotko, poszukaj sobie równej tzn. wsród takiej samej patologii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
wysublimowane słownictwo nei czyni cię inteligentnym, a twoje postępowanie przeczy jakiejkolwiek bytności rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
a najśmieszniejsze jest to że taki śmieć jeszcze ma czelność reklamować się na kafe Widocznie w realu trudno znaleźć ci kochankę że desperacko szukasz na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
jakiej zasadie jesteś wierny? - rucham wszystko co sie nawinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
Dust.in.the.wind, jesteś przemądrzały i uwazasz, ze wszyscy inni sa gorsi od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że uprawiałem sex w trujkącie to tylko powiększyło moje doświadczenia seksualne. Byłem młody i nie żałuję....było super :-) "w realu trudno znaleźć ci kochankę że desperacko szukasz na kafe" Kolejna frustratka, która myśli, że jak facet rozmawia z kobietami to już poluje na jej cnotę. Jakbym chciał Cię wyrwać to bym kłamał, że jesteś prawdopodobnie bardzo ładna, masz wspaniałą osobowość oraz że cenię Twój intelekt. Jak zauważyłaś nic z tych rzeczy, więc swoje argumenty wsadź sobie w buty. Mam wiele zasad, ale jesteś za płytka by je zrozumieć. Próbuj dalej swoich wypocin jak Ci się jeszcze nie znudziło. Poza tym zaraz puszczają M jak Miłość, więc odpłyń na tą swoją wyspę fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dust.in.the.wind, jesteś przemądrzały i uwazasz, ze wszyscy inni sa gorsi od ciebie." Nie uważam, że wszyscy inni są gorsi. Było tu kilka osób co wypowiedziało się na kulturalnym poziomie. Sa ludzie i taborety...samo życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
inteligent a uprawiał "sex w trujkącie" 🖐️ ja takich inteligentów nazywam jednym słowem - pustak ładna gadka a w środku pstro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fanka włoch
Dobrze gadasz i wiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
wyrywasz dust, stopka mówi sama za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fanka włoch
Kolo niech sie zabiera ale za NAIWNIACZKI i tyle na temat tego zera po kursach i podrecznikach uwodzenia. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem kilka publikacji ale na żadne kursy nie chodziłem. To, że ktoś przeczytał Ojca Chrzestnego to już oznacza, że bedzie gangsterem? Ogarnij się kobieto bo obrażasz swoją płeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
dust, nie da się być jednego dnia facetem bez zasad a drugiego wiernym partnerem, trzeba mieć poczucie moralnosci w sobie, ono się nagle nie pojawi gdy spotkasz interesującą kobietę, je trzeba pielęgnować :) zatem pozostaje ci tylko życie z równie płytką kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marryczarry
cześć, zapraszam na moje aukcje. fajne nowe ciuchy, większość z metkami za małe pieniądze. przykładowa aukcja, ale sprawdź też inne ;) : a ll eg ro.pl/nowe-baleriny-balerinki-baletki-sliczne-satynka-i2447684802.html (usuń spacje z adresu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty wiesz jakie ja mam zasady. Jedną widzisz w mojej stopce, że jestem wierny tylko jednej kobiecie. Tej, którą uważam za moją kobietę. Możesz się gździć na lewo i prawo , to Twoja sprawa ale nie próbuj wytykać mojej moralności bo nie masz podstaw. Mam fantastyczną kobiete, a po rozmowach z takimi kobietami jak Ty utwierdzam się w przekonaniu jakie mam szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaWłoch
twoja kobieta wie o twojej patologicznej przeszlosci i ją akceptuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×