Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Muza30

Przedszkole - KUCHNIA czy CATERING? Co lepsze?

Polecane posty

Gość mama011
Moje dziecko jest uczulone na niektóre składniki spożywcze i z tego powodu musiałam wybrać przedszkole z cateringiem. W przedszkolach, gdzie posiłki były robione na miejscu odmówiono mi szykowania posiłków "pod moje dziecko". Na szczęście znalazłam przedszkole, które korzysta z usług firmy cateringowej mającej w swojej ofercie catering dietetyczny (www.diatta.pl) i bez problemu robią dla mojego dziecka posiłki uwzględniające jego potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy. Zobacz sobie na kuchnie w przedszkolu mojego dziecka http://www.elfik.pl/. Jest tak smaczna i wartościowa, że chyba pytań brak. A jeśli tak jest też w twojej placówce gdzie dziecko posyłasz to chyba co za różnica co wybiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przedszkolu do którego chodzi moje dziecko z kolei dają takie porcje i takie świetne jedzenie, że w sumie nawet nie zastanawiałam się nad tym co by było lepsze, bo jest super http://www.przedszkolekonradek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też z przyjemnością je w przedszkolu. Dla mnie nie ma różnicy czy na miejscu czy catering. Ważne, że jedzenie jest wartościowe i smaczne ( www.promyk.szczecin.pl/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też z przyjemnością je w przedszkolu. Dla mnie nie ma różnicy czy na miejscu czy catering. Ważne, że jedzenie jest wartościowe i smaczne ( www.promyk.szczecin.pl/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że nie ma wtym większej różnicy, oby tylko jedzenie było wartościowe i różnorodne, tak jak w przedszkolu prywatnym do którego chodzi moja córla: http://www.elfik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej córki dają 3 posiłki śniadanie obiad i podwieczorek i na szczęście nie są to jak u niektórych słyszałam parówki i brak warzyw, ale zdrowe jedzonko. Nie ma znaczenia czy zamawiają, ważne żeby kontrolować co dziecko je na bieżąco. Akurat ja też mam prywatne przedszkole w Gdańsku www.wielkaprzygoda.com/ polecam, bo mają tam bardzo fajne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów nachalna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamparosia
Zdecydowanie własna kuchnia - niestety, ale catering mocno oszczędza na produktach - miałam okazję sama próbować w kilku miejscach, mówię o publicznych placówkach, bo wiadomo, że np. jedzenie pod imprezy weselne to już całkowicie inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza kuchnia ponieważ czuć z niej zapachy które zachęcają dzieci do jedzenia.ładnie pachnie jedzeniem w przedszkolu.mój syn ma jedzenie śniadanie,zdrowa przekąskę,obiad i podwieczorek.zapisany jest na 7godz 5jest bezpłatnych.ma rytmike, angielski i dodatkowe zajęcia wybrane przez rodziców.płacimy ok 150zł jak jest chory pieniądze są odliczanie,także rewelacja a meni domowe pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamparosia
Przedszkola muszą mieć osoby odpowiedzialne za takie kwestie - muszą znać się na dietetyce i żywieniu. Wtedy wszystko powinno być ok. Inna sprawa, że wszystko powinno powstawać na porządnych produktach - kiedy wybieraliśmy przedszkole, rodzaj wyżywienia miał dla nas istotne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barwatka
Pewnie, że własna kuchnia, ale też kwestia kucharek. Nie każda musi umieć gotować, prawda? Niestety - takie osoby mogą być przyjmowane po znajomości, a dzieci muszą to jeść. Moja córka chodzi do prywatnego, normalnie je, ale też mamy możliwość sprawdzania tego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przedszkole czerwony balonik. Cena tego przybytku nie jest wygórowana, a placówka jest w pełni wyposażona i posiada wykwalifikowane opiekunki. Co więcej podają zdrowe obiadki które według mojej córeczki są wyjątkowo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do przedszkola www.familia.edu.pl w Katowicach i ma zapewnione smaczne i zawsze świeże posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia wlasna jest w porzadku, jesli jest dobry kucharz. Moje dzieci chodza do ELfika http://www.elfik.pl/ - maja kuchnie wlasna , ale jedzenie przepyszne. Dziecko sie zachwyca i potem mowi mamusiu a zrobisz mi te kluszeczki co byly w przedszkolu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem skąd opinia, że firmy cateringowe podają złe jedzenie, bądź dlaczego jest ono gorsze niż to które jest przygotowane przez kuchnie w przedszkolu... Ja posłałam dziecko do przedszkola w którym jedzenie dostarcza firma http://www.zielonakuchnia.org i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Dziecko, które trudno było przekonać do jedzenia czegokolwiek zaczęło jeść wszystko. Ponadto jest zadowolone z różnorodności posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma oczywiście przedszkolu kuchnie, ale na jakieś spektakle czy coś przedszkole mojego dziecka korzysta z Cateringu Smakuś, firma bardzo dobra, moje dziecko zawsze zadowolone wraca z zjedzonego obiadu, jak pewnego razu zobaczyłam, jedzenie było pożywne i zdrowe i wzbogacone w składniki odżywcze dla małych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkolu mojego dziecka jest Kuchnia robią jedzenia codziennie dla naszych małych pociech, ale jak są jakieś święta czy wydarzenia przedszkolu, to przedszkole zawsze zamawia catering Smakuś, ogólnie ani przedszkole ani rodzice nie zawiedli się na jedzeniu jakie podają naszym dzieciom. Po za tym widziałam te jedzenie i jest bardzo smaczne sama bym go zjadła hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering, ja najlepiej wspomina Catering smakusia , dobre jedzenie, ciepłe, smaczne i bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering jest 100x lepszy niż kuchnia. U mnie dzieciaki są w przedszkolu gdzie posiłki dowozi Smakuś. Naprawdę są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek872
To temat mocno indywidualny. Są oferty typu http://www.zielonakuchnia.org/ z których korzystają przedszkola i nie ma tam zastrzeżeń. Są placówki, które utrzymują kuchnię, choć zdarza się, że te posiłki nie zawsze zyskują uznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_Katte
U mojej córeczki w przedszkolu też jest Smakuś. Nie narzeka, przedszkolanki też chwalą jedzenie (znamy się prywatnie), więc chyba warto tą firmę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś powie więcej o tym Smakusiu? Bo już kilka osób o nim wspomniało? Oni jakieś specjalne jadłospisy mają? czy http://www.smakus.eu/ to ich strona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita15
Najlepiej do nich napisz. Przedszkole w którym pracuję podjęło współpracę ze Smakusiem ponad rok temu i zarówno my jako kadra jak i dzieciaki jesteśmy zadowoleni. Firma godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonamamusia
Catering chyba jednak łatwiejszy, byle mieć zaufany. U mojego dziecka w przedszkolu jest catering z kanzeon i dziecko zjada każde danie, a dobrze wiem jaki to jest wybredny dzieciak :DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaOla
U mojego dziecka w przedszkolu był Smakuś i było ok, dzieci nie wybrzydzały, bo menu było naprawdę fajnie sklejone. Do tego zawsze świeże posiłki. Dużo owoców i warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina33
my dzieciakom zamawiamy jedzenie z cateringu Kanzeon z tego względu, że mającertyfikat zdrowego i racjonalnego żywienia a posiłki są naprawdę smaczne i bogate we wszaleki składniki odżywcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prywatnym przedszkolu to catering zdecydowanie. Piszecie o Smakusiu i myślę, że to dobra opcja :) Słyszałam już kilka razy o tej firmie raczej pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś miał jeszcze do czynienia ze Smakusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×