Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość problemm z dupy

czy jak suszycie włosy suszarką to są ładniejsze

Polecane posty

Gość problemm z dupy

niż jak pozwalacie im wyschnąć same ? bo chcę zrezygnować z suszenia włosów suszarką ale teraz tak patrze jak schną to mam straszne siano :O zawsze jak susze je suszarką to są gładkie i lśniące więc już teraz sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfgydjsje
ja suszę od lat, a ciągle mówią mi komplementy na temat włosów, że piękne itd. Suszę dobrą suszarką, ale na maksie ciepła i siły powiewu. i przeczesuję w trakcie parę razy, to szybciej i równomierniej schną. I ruszam ręką włosy podczas suszenia, często mam też opuszczoną głowę w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemm z dupy
to dlaczego wszyscy polecają żeby pozwolić im wyschnąć bez użycia suszarki bo podobno niszczy włosy ? :D właśnie teraz moje włosy wyglądają na zniszczone, a nie jak suszę je suszarką... dziwna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemm z dupy
ja właśnie tak susze, najwyższa temperatura, głowa w dół i w trakcie przeczesuje je szczotką i też mam ładne włosy, chociaż suszę je tak codziennie :D chciałam zrezygnować z suszenia suszarką bo niby wtedy są jeszcze zdrowsze i ładniejsza, a z tego co widzę to chyba niezła bujda :) chyba że potrzeba czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkhl
ja od malego dziecka nie suszylam suszarką... nigdy tego nie robilam chyba ze trzeba bylo szybko gdzies wyjsc... jakies to dla mnie jest uciążliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyh.....
Masz siano bo suszyłaś suszarką. Samo to że przestaniesz je teraz suszyć nie znaczy, że zrobią się ni z gruszki ni z pietruszki zdrowe. A jeśli dodatkowo farbujesz mocnymi farbami to tym bardzie odpuść sobie suszenie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggh
u mnie po suszeniu suszarką są brzydsze, bo taka "szopa" mi sie robi, a gdy schną naturalnie, to mam takie fajne korkociągi...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemm z dupy
no właśnie nie farbuję włosów... no nic, chyba wrócę do suszenia suszarką, może moim włosom to służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie wiem co tu wpisać
Ja zawsze susze suszarką :P I są ładne, proste, lśniące i ułożone :) Zawsze suszę z okrągłą szczotką, chociaż nie wyciągam za bardzo, ale cały czas czeszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erkugrfbw34r 2
nigdy nie suszyłam suszarką. Mam włosy długie i miękkie, ale cienkie i rzadkie, łatwo się plączą. po wysuszeniu suszarką mam szorstkie i takie puchowe, więc jeszcze łatwiej się plączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfgydjsje
problemm z dupy - ja myślę, że to bujda, bo chucham od lat strasznie gorącym powietrzem, czasem aż mi się prawie kudły zapalają z tego gorąca ;) Hmm, fryzjerka mówiła mi, żeby przed końcem suszenia zmienić powiew na zimne powietrze i gładzić włosyi ruchem dłoni z góry na dół - zamyka się wtedy łuski włosa i są wtedy niby błyszczące. Ja suszę od dziecka i mam dziwną rzecz - jak nie wysuszę, to mnie później swędzi skóra głowy :) Jeśli o mnie chodzi czeszę się grzebieniem i suszę co drugi dzień ponad 10 min - mam długie włosy, a wcześniej suszyłam takim małym gównem za kilkanaście złotych z 40 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy nie wiem co tu wpisać
A no i ja też mam dobrą suszarkę, suszę około 10 min gorącym powietrzem długie, rozjaśniane włosy :D Zdrowe i błyszczące :) Ostatnią minutę suszę głową w dół chłodnym powietrzem :) Włosów mi niejedna zazdrości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasadorka
O wiele ładniejsze przynjamniej w moim przypadku bo mam oklapniete a tak sa bardziej napuszone;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co różni suszenie włosów suszarką od naturalnego jest wysoka temperatura...podczas suszenia suszarką na pewno je rozczesujesz i to plus temperatura wygładza włosy. Ale jeżeli nałożyłabyś odżywkę na włosy, rozczesała je i pozostawiła do wyschnięcia będą zdrowsze i piękniejsze niż te suszone suszarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1369 Suszenie włosów również wymaga pewnych zasad, a poza tym powinniście korzystać z odpowiedniej suszarki. Tak naprawdę fajne efekty uzyskuje się prostymi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaką ;) Jak suszyłam starą to nie, były takie szade i napuszone, że musiałam je jeszcze przeciągnąć prostownicą, bo inaczej na stóg siana wyglądałam ;) Ale teraz mam nową babyliss digital sensor, suszy w niższej temperaturze i ma te wszystkie bajery, jonizacje itd. to włosy naprawdę super wyglądają. Nie są przesuszone, zniszczone i się nie puszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko suszarka bo wyglądam jak uciekinier z psychiatryka. I do tego są kręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesper

Proszę tutaj - pro-sprzet.pl/blog/jak-suszyc-wlosy-suszarka.html/

Kilka prostych zasad, dzięki którym nie zniszczycie sobie włosów.

To naprawdę bardzo istotne. W zasadzie wystarczy pilnować absolutnych podstaw i wszystko powinno być OK.

Działajcie i pilnujcie się tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajterka

mi sie wydaje ze ladniejsze po suszeniu suszarka, ostatnio jak mi się popsula suszarka to myslalam ze nie wytrzymam, tyle czasu schly.... ale szybko kupiłam sobie nową, taką wypasiona 😄 Teesa PRO-DRY 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heńka

Ładniejsze. Bo jak suszę to wciągam na okrągłej szczotce, więc są gładsze, błyszczą się i nie elektryzują. A o zniszczenia się nie martwię, bo mam naprawdę fajną suszarkę. Konkretnie to 6732E z Babyliss, ma regulacje temperatury, więc można sobie z łatwością dostosować do swoich włosów i potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt do profesjonalnego użytku powinien zrobić dużą różnicę. To nie są rozwiązania dla każdego, ale na pewno dla większości i za ich pomocą można zrobić coś fajnego. Znacie sklep Pro-sprzęt? Tak macie takie rzeczy. Potestujcie - powinno być całkiem inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×