Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdumionna

poszlibyscie na studia...w wieku...28 lat??

Polecane posty

Gość amdob
ktoś mi pogratuluje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amdob
bardzo dziękuję. To fakt, syn tak ładnie zakończył gimnazjum, że jestem na prawdę z niego dumna. Zmądrzał jak patrzył na moje osiągnięcia i samozaparcie. Polecam wszystkim mamusiom. A teraz piłuje angielski na maksa. Uczcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszlibysmy:)
szczerze, studia w tym wieku to nic nadzwyczajnego. moja znajoma. skończyła studia w wieku 24 lat, potem zaczęła pracować w eniro. po kilku latach, nagle ją naszło, że chce sobie pójść na zaoczną psychologię. kasę miała, bo oprócz płacenia za mieszkanie, mogła sobie część zarobionej kasy odłożyć. teraz właśnie jest na 2 roku... jak chcesz teraz zacząć, to najlepiej zaoczne, żeby w tygodniu móc pracować na pełny etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olakokakola
Idź, ja mam sporo znajomych, którzy zmienili kierunki bardzo późno albo sie dopiero zdecydowali. Najczęściej w wieku 19 lat ma się jednak za mało pojęcia co chce sie w przyszłości robić, więc wybiera sie coś głupiego. Ja też dopiero za drugim razem trafiłam na Akademię Morska w Szczecinie i chwalę sobie ten wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rok będę mieć 28 lat i mam zamiar iść na studia wieczorowe, łącząc je z pracą, nie wiem co w tym dziwnego, na zachodzie to zupełnie normalne, dziwne to jest pójście na studia i nic nie robienie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×