Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdumionna

poszlibyscie na studia...w wieku...28 lat??

Polecane posty

Gość zdumionna

jak wy,zej, pytam bo mam taki dylemat...mam ukonczone studia, ale byl TO POMYLKA. i nie pracuje i pewnie nie bede pracowac w tym zawodzie...poszlibyscie na studia czy po prostu darowalibyscie sobie? dodam, ze chodzi o ...prawo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReqBATTLE
Czemu nie? Wszystko jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja88.89
jasne że idź jak ci się chce i to jest to co chciałabys robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszedlem w wieku 23 lat na
polibude pomimo wielu przeszkod ze strony wielu "doradców" oraz wyśmiewania kilku pracodawców, skończyłem z dobrym wynikiem i znalazlem prace w zawodzie. I dobrze na tym wyszedłem. W takiej sytuacji jest jeden warunek - nie wolno słuchać "doradców", konsekwentnie iść do wyznaczonego celu, nie poddawać się, bo to jedyna droga do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumionna
23 a 28 to spora różńica w tym wypadku..ciężko podjąć decyzję, ale jak nie spróbuję to pewnie będę się zastanawiać cały życie co gdyby....chcialabym zeby syn byl ze mnie dumny kiedys tak jak ja z mojej mamy kiedy zdawala mature grubo po 40 stce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumionna
jakie to dziwne ze obcy ludzie dają Ci więcej wspracia niż najbliżsi, jak to jest? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszedlem w wieku 23 lat na
no to co powiesz na to, że znajomy poszedł w wieku 40 lat? Bo nie mógł wytrzymać, że on robi projekty, a ktoś mu podpisuje, bo ma wykształcenie. I też dał radę. Masz pieniądze i samozaparcie - idź. Powodzenia. Za 5 lat pochwal sie tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze juz niedlugo
Będziesz szła na dzienne czy zaoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chroniczny brak
idź na zaoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumionna
dzieki wam bardzo...oj chcialabym sie pochwalic za 5 lat, mysle ze kafe bedzie nadal istnialo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszedlem w wieku 23 lat na
ciesze sie, ze podjelas męską decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię popieram
sama mam 22 lata i zamierzam iść na inny kierunek. taki co zawsze chciałam. obecny był pomyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię popieram
biorę udział w rekrutacji w tym roku. tylko nie wiem jeszcze czy dziennie iść czy zaocznie. na dzienne się dostanę, ale to znowu chodzenie od poniedziałku do piątku. może zacznę dziennie, a jak znajdę pracę to najwyżej na zaoczne się przeniosę. nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumionna
ja poszedlem - jestes przemily. zreszta jak wszyscy. finansowo nie bedzie problemu, tzn nie spimy na pieniadzach nie nie, ale mąż sam mi zaproponowal, powiedzial ze powinnam, ale wiadomo, nie namawia bo decyzja musi byc moja (pierwsze studia to byla decyzja bardziej rodzicow )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię popieram
ja już pieniądze mam odłożone na ten cel, bo jeszcze się nie zdecydowałam czy wybrać płatne studia czy nie. najpierw zebrałam, a teraz się zapisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaPatriotka
Gdybym chciała, miała możliwość to oczywiście. Życie jest jedno, korzystaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię popieram
a wy myślicie, że warto w wieku 22 lat iść na dzienne studia, czy lepiej wybrać zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 40 i poszedłem właśnie na podyplomówkę. Czemu wiek 28 lat ma być problemem? Jeśli gdzieś jest jakieś ograniczenie to tylko w Twojej głowie i w braku wiary. Gdyby Ci NAPRAWDĘ zależało, zapisałabyś się bez patrzenia na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amdob
ja mam 37 lat, syna 16 i córkę 6 i 26.06. 2012 obroniłam mgr, także WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię popieram
a może ktoś mi doradzi czy w moim wieku warto jeszcze iść dziennie? tylko przy tym się waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdumionna
22 to co za problem...żaden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek jest WYKRĘTEM! Na studiach zaocznych nie ma górnej granicy wieku. Jak ktoś chce udawać, pomarudzić, ponarzekać - będzie się przejmował wiekiem. Ktoś kto naprawdę chce - ma gdzieś wiek i IDZIE. Więc jeśli ktoś ma problem ze swoim wiekiem, to niech sobie da spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię popieram
tyle, że przez dzienne studia bym była wyłączona z poważnej pracy. na zaocznych na pewno mniej czasu się traci, bo zajęcia w dwa dni, a nie po trochu w tygodniu. mogłabym pracować normalnie. sama nie wiem co lepsze by dla mnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amdob
ktoś mi pogratuluje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×