Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam na dziś pomysłu

Gdzie na wakacje w Polsce?

Polecane posty

Gość nie mam na dziś pomysłu

Mam do zabrania na wakacje dwoje 50-letnich staruszków (rodzice :) ) i małego szkraba w wieku 5 lat. Pochodzimy z Dolnego Śląska, mieszkamy niedaleko Wrocławia, praktycznie całe tutejsze okolice zwiedziliśmy. Zastanawiałam się, gdzie ich pociągnąć ze sobą na tegoroczne wakacje. Myśleliśmy o Mazurach, ale ja nie umiem pływać, mama boi się wchodzić do wody, ojciec nie przepada za słońcem, dziecko - wiadomo, pozostaje nam więc smażenie się na jakiejś plaży, co nie jest ciekawą perspektywą. Nad morzem - podobnie. Oprócz morza i plaży nie ma tam raczej nic ciekawego do robienia. Więc może rajd po Polsce w celu zwiedzania? Ale które to miasta wybrać, niedaleko od siebie, z ciekawą historią i zabytkami? Może opowiecie mi o swoich planach na wakacje i pomożecie znaleźc jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszkowie na rajd
? I pływać nie umiecie ? Najlepiej sie wogóle z haty nie ruszajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
A może pomyślisz o wizycie w SPA? Możesz na przykład pojechać do Hotelu Głęboczek na Pojezierze Brodnickie. Jest tam naprawdę przepięknie. No i każdy z Was będzie mógł skorzystać z różnego rodzaju zabiegów oraz atrakcji. Zapewniam Cię, że każdy będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam identyczny problem...nie wiadomo bylo ktora trase wybrac.. wiec w sobote spadamy do Chorwacji... kasa podobna...a chociaz jest na co popatrzec.. Mazury zaliczylam rok temu i powiedzialam "nigdy wiecej".dla kogos kto nie umie plywac,nie ma uprawnien na zaglowki itp w sumie nie ma co robic...bo ile mozna plywac rowerami wodnymi?:O a znowu na kajak balismy sie pojsc z malym dzieckiem... pozniej skoczylismy nad morze... ludzi tyle,ze "gdyby nie kobiety nie byloby gdzie palca wsadzic';) i wszedzide to smieciowe zarcie:o siostra jedzie na dniach do krakowa...wieliczki...pozniej na termy w okolice Zakopca...a nastepnie do Tatralandii.... mysle,ze tez fajny wypad ja czeka:) bo w miastach teraz mniej ludzi...(krakow)a i w gorach tez mniejszy tlok...no i Tatralandia:)))))))))swietna rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite
Ja zawsze chciałem pojechać do Belgii to jest moim zdaniem interesujący kraj , a nigdy tam nie byłem . Moze sie wybiore. Niemcy mnie nie interesują- nigdy tam nie byłem i uwazam ze nie ma tam nic ciekwego . , bo kamienice maja podobne jak w Polsce w Gdansku czy Wrocławiu .. Wroclaw to jest przeciez poniemieckie miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz Dolny Slask jest piekny,prawda?:) sam Wroclaw jakis sliczny...no ale ja tez z tych rejonow wiec kombinuje gdzie by tu dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zależy co lubimy, czy to ma być gdzieś na łonie natury, czy może jednak bardziej miasta, żeby się nastawić na zwiedzanie. Mnie się bardzo podoba w Gdańsku, a jakiś czas temu znalazłam bardzo piękny i elegancki hotel Dwór Oliwski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieszczady , na Bieszczady nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×