Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ilez mozna wytrzymac?

Boląca rana pooperacyjna .

Polecane posty

Gość ilez mozna wytrzymac?

23 maja mialam operacje , laparotomie trzustki .Po 10 dniach zostalam wypisana do domu w stanie powiem 'kiepskim', bo nie dalo sie wytrzymac z bolu .Jednak lekarze stwierdzili ze jestem zdrowa .Po dwoch dobach w domu znowu wyladowalam w szpitalu ale innnym, tu u siebie kolo domu , bo oprocz tego ze bolalo to jeszcze nie mialam apetytu ani sily wstac z lozka .Zabralo mnie pogotowie .Tam bylam znowu 10 dni , w badaniach wszystko wyszlo ok i powoli zaczelam jesc.Przyszlam do domu ale brzuch jak bolal tak bolal , nawet zazywajac zaldiar .Pierwszy tydzien w domu duzo przeplakalam .W drugim bylo juz troszke lepiej .A dzis czuje ze nawet ten brzuch juz tak nie boli jak ciagnie mnie ta rana gdzie byly szwy , do tego stopnia ze zrobilam sie garbata i sie nie wyprostuje i sprawia mi to duzy bol.Moze tu bedziecie sie smiac ale ulge chwilowa przynosi mi np.przylozenie butelki z lodowata woda .Ale woda szybko sie grzeje i dziala to na krotko . Moze jest tu ktos kto mial taki problem i jak sobie radzil / bo ja naprawde odchodze juz od zmyslow ze chodze taka krzywa i nie moge sie wyprostoowac bo to mnie tak ciagnie , nie mowiac o tym ze nawet nie bardzo moge wykonywac codziennne obowiazki .Poradzcie cos prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rana się nie chce zagoić i podejrzewasz stan zapalny to warto udać się do Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp. Moja mama po operacji miała taką ranę... wyglądało to naprawdę źle. W tej Przychodni oprócz specjalistycznego opatrunku został pobrany wymaz, który umożliwił podanie mamie spersonalizowanego antybiotyku. Po trzech wizytach w tej Przychodni rana zmniejszyła się tak, że sami byliśmy w szoku... Naprawdę polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×