Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cookieee94

Co powinnam zrobić?

Polecane posty

Gość cookieee94

Chodzi o to, że niedawno dostałam pewną sumę na 18. I tu zaczyna się problem, bo teraz staję przed dylematem co z tymi pieniędzmi zrobić. Moi rodzice mają debet w banku i zastanawiam się czy nie dać im tych pieniędzy, żeby im pomóc wyrównać sumę na koncie. Jednak boję się, że zaraz wydadzą tą kasę i znów wejdą na minus. A może odłożyć to na lokate na przyszłość? Kusi mnie też, żeby trochę tych pieniędzy wydać na siebie. Wkońcu to pieniądze dla mnie. Ehh jak postąpić? Co zrobić? Proszę o jakąś mądrą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaką kwotą dysponujesz?
Jaką kwotą dysponujesz? Podanie ułatwi doradzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecana -50%
masz prawo jazdy? jesli nie,zrób sobie z tych pieniązków,kup sobie cos fajnego,reszte odłóż sobie na przyszłość. debet rodziców to ich problem,Ty dopiero co weszłas w dorosłość,czemu masz im pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo jaką masz tą sumę pieniążków ale to już twoja sprawa:) Sądzę że powinnaś zabezpieczyć się na przyszłość bo jeżeli ich ruszysz to rozpłyną się jak woda. Jeżeli nie masz jakichś wydatków to ciułaj bo zdobyć ich jest ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookieee94
Mimo, że jestem pełnoletnia nadal jestem na ich utrzymaniu. Zawsze dają mi pieniądze kiedy potrzebuję. Wydają na mnie naprawdę dużo, bo jeszcze chodzę na korepetycje przed maturą. Prawo jazdy robię (jako prezent na urodziny od rodziców). No z pieniędzy nazbierało się 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssaaaaasss
4 tysie ? come on ? fryzjer i dobre zakupy i kasy nie ma ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to strasznie taka duża suma, choć dla Ciebie na pewno:) Jeżeli chodzisz na prawko to w przyszłości na pewno będziesz chciała mieć jakieś autko do jazdy i już masz je gdzie wydać. Sądzę że wyrozumiali rodzice może nie będą chcieli twoich pieniążków gdy będziesz nimi odpowiednio gospodarować:) Mógł bym wiele przykładów tobie podawać w nieskończoność więc postaraj się ich na byle co nie zmarnować bo zarobić ich będziesz miała ciężko i wiele to wysiłku kosztuje i potu by zdobyć taką sumę jak dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nklwjndn
to może sama zapłać za korepetycje zeby oni nie musieli wpędzać się w długi, tacy rodzice to skarb mają długi i jeszcze płaca ci za korepetycje i dali na prawko. Ja bym im pomogła, jak ich sytuacja sie poprawi to ci oddadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×