Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość decolu

Pikok parówki czy dajecie je dzieciom?

Polecane posty

Gość gość
Ja kupuję wyłącznie z Sokołowa albo te z szynki albo Sokoliki (które są wg mnie smaczniejsze). Ktoś pisał , że po rozmrożeniu są ohydne ja tam zaraz jak kupuję to mrożę a potem jemy je tylko na gorąco i niczym się nie różnią od świeżych (czyli nie mrożonych ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma dopiero 15m, więc parówkę dałam może ze 3 razy. Sobie kupuję różne parówki: z szynki z Sokołowa, z szynki z Pikoka i najgorszy sit (ale pasuje mi smakowo, więc czasem kupuję) to te serdelki z kurcząt Drobimexu. Natomiast dziecko dostawało tylko te z Sokołowa. One mają dużo mięsa i najmniej E. (mniej niż niejedna wędlina, więc na pewno są lepsze od części wędlin!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naweri
Piratki z LIDLa to najlepsze parówki na rynku. Lepszych nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piratki z szynki maja 93% miesa i zadnych trujacych skladnikow. Jedyny minus to szkodliwe tworzywo opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też osobiście uważam że parówki Pikok są najlepsze na rynku. Lepsze niż z Sokołowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy dla kogo. Moje dziecko ma alergie na mleko krowie zatem mięso inne niz drobiowe odpada i nie mogę wybrać innych parówek niz słowianki. Cieżko je kupić bo poza makro nie widziałam ale skład zadowalający tyle ze parówka raz na czas bo na szczęście lubi inne rzeczy. Myśle jednak ze nie ma co w skrajności popadać i nie podawać wcale bo to czy tamto-takim tokiem rozumowania to chyba trzeba zostać amiszem i wszystko produkować samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemik 7979
Pikot to najlepsze parówki na rynku polskim, jeśli chodzi o skład, nie zawija niebezpiecznych wypełniaczy, tak jak inne, ale jest jeden haczyk do niedawna były pakowane w opakowania plastikowe, pod spodem w trójkącie oznaczonym cyfrą 7, siódemka oznacza opakowania toksyczne, bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Więc wybór mamy taki albo jeść parówki z fosforanami i syfem, albo jeść parówki do których mogły przeniknąć toksyny podrażniające układ nerwowy. Tak źle i tak nie dobrze. Co tu narzekać na używki takie jak narkotyki, dopalacze, alkohol czy papierosy jak oni nas wykańczają żarciem? Biedne te nasze dzieci, bo one pożyją jeszcze krócej niż my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I serio nikt nie ogarnął ze to reklama ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×